Fortnite: Aşk iksirini Sticky Swamp’ta teslim edin, talimatlar bunlar

Fortnite şu anda Sticky Swamp veya Hovel City’de bir aşk iksiri teslim etmeniz gereken bir göreve sahip. Bu, birçok insanın tam olarak ne yapmaları gerektiğini bilmemesine neden oldu. Bu yüzden aşağıda bunu nasıl başarabileceğinizi anlatacağız..

gerçekten çok basit

İlk alan Yapışkan Bataklık’ta ve iksirlerin teslim edilmesi gereken yer bu binada. Tek yapmamız gereken bir duvarı yıkmak ve iksiri oyuncak ayıların önüne bırakmak..

Basit, gerçekten. Şimdi, iksiri buraya teslim etmek istemiyorsanız, ikinci konum da aynı derecede kolay, çünkü haritada Cubbyhole Şehri olarak bilinen bu noktaya gitmemiz ve bu yapıya ulaşmamız gerekiyor. Ayrıca bir ayı bulacağız ama erişmek için Herhangi bir duvarı yıkmamız gerekmeyecek, bu yüzden doğrudan bununla içeri girebilir ve aşk iksirini ayının önüne bırakabiliriz..

Görevler çok basit ve anlaşılır, bu yüzden endişelenmenize gerek yok. İşte karşınızda, gerçekten çok basit ve en kısa zamanda yapmanız gereken bir şey. Bunu yapmaya çalışırken etrafınızda düşman olmamasına çok dikkat edin, aksi takdirde size pahalıya mal olabilir..

Fortnite’ın konsollarda ve PC’de, temelde herhangi bir konsolda ve çalıştırabileceği herhangi bir PC’de alabileceğiniz tamamen ücretsiz bir oyun olduğunu unutmayın, bu yüzden güç konusunda çok fazla endişelenmeyin, evet, çok güçlü olmayan bilgisayarlarda grafik kalitesini düşürmeniz gerekecek.

Ayrıca Fornite ile ilgili her şey için tüm ilerlemenizi takip edebileceğiniz bir Epic Games hesabına sahip olmanın her zaman önemli olduğunu unutmayın. Sadece konsollarda veya PC’de olmaması durumunda oynamaya karar verdiğiniz tüm platformlar.

Kaynak.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…