For All Mankind’in yaratıcısı, dizinin ikinci sezonunun başlamasından sonra Apple TV+’da çalışmanın nasıl bir şey olduğunu açıklıyor

For All Mankind'in yaratıcısı, dizinin ikinci sezonunun başlamasından sonra Apple TV+'da çalışmanın nasıl bir şey olduğunu açıklıyor

For All Mankind’in yaratıcısı Ron Moore, dizinin ikinci sezonunun galasına denk gelen bir tarihte Hollywood Reporter’a bir röportaj verdi ve diğer şeylerin yanı sıra Apple için çalışma deneyimi hakkında yorum yaptı. Görünüşe göre bir deneyim Dizinin arkasındaki oyuncuları ve ekibi ve Cupertino’daki Apple çalışanlarını memnun ediyor.

Uzay yarışının evrimini ve onu mümkün kılan teknolojiyi anlatan bir hikaye

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/07/1b/e3/602f918d4bd22f1484/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/07/1b/e4/602f91c44bd22f1484/original/for-all-insanlık-sezonu-2-trailer-apple-tv.jpeg»}

For All Mankind’in ikinci sezonu, zaman çizelgesinde neredeyse 10 yıl atlıyor. Bir değişiklik ilk sezondaki genç adayları belirgin şekilde daha eski sürümlerle değiştirir. Moore’a göre bir süredir bir hikayede anlatmak istediği bir değişiklik:

Başından beri, bunu bir nesil hikayesi olarak yapmaya çekildim. Uzay programının genişleyip gerçek olmasını görmek için on yıllar boyunca gerçekleşmesi gerekiyordu. Bir grup karakteri takip etmeyi, bazılarının büyüdüğünü, bazılarının yaşlanıp öldüğünü ve bunu bir nesil hikayesi olarak yapmayı ilginç buldum.

Aslında, bu evrim, Apple’ın geliştirme hakkında sahip olduğu birkaç sorudan biridir. serinin. Moore, “[En Apple] Teknolojiyi nasıl temsil ettiğimizi, teknolojinin seride ne kadar hızlı gelişeceğini bilmekle ilgilendiler.”

Apple’ın teknolojinin dizideki temsiline ilgisi ve Tim Cook’un sete yaptığı ziyarete kişisel ilgisi.

Dizinin yaratıcısı, on yıl boyunca Sony TV’de çalıştı ve bu deneyimi artık Apple TV +’nın bir parçası olan Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg ile paylaştı. Bunun sayesinde, teknoloji odaklı bir şirkette çalışmaya geçiş kolaydı.

Çalışma ilişkisi zaten kurulmuştu ve Zack ve Jamie’nin yanı sıra Sony’den Apple’a geçmek isteyen iyi bir grup insan da vardı. İşlerin nasıl yapıldığına dair belli bir aşinalık vardı. Bununla birlikte, o zaman tüm bu insanlar tamamen farklı bir kurumsal ortama uyum sağlıyorlardı. Bu, eğlence sektörüne giren bir teknoloji şirketi ve anlamak için büyüyen acılar vardı.

Apple ile çalışmaya başladığımda, insanların “Eh, Cupertino’nun bunda bir söz hakkı yoktu” gibi şeyler söylemesine alışkın değildim. İlk yıl, herhangi bir şirketin ilk kez bir şey yapması konusunda artan sancılar vardı, ancak Apple TV+ bölümündeki birçok insanı tanıyor olmam bana çok yardımcı oldu.

“Çekici bir dizi [en Apple] onları işin ötesinde duygusal ve kişisel olarak etkileyen bir şey.

Röportajda Moore bunu açıklıyor Tim Cook seti ziyaret etti ve tüm kontroller hakkında çılgına döndü.

Tim Cook sete geldi ve Görev Kontrol konsollarına oturdu ve eğlendi. Konsollarda, klavyelerde kayboldu: “Ah evet, bu tür bir CRT hatırlıyorum.”

Aynı zamanda Moore, Apple Park’taki ekibi birkaç kez ziyaret etti. Serinin yaratıcısına göre öyle bir şey var ki, Apple’ın üretimi nasıl takdir ettiğini görmesini sağladı.

Cupertino’ya çeşitli şeyler için gittim ve beni her zaman karşıladılar. [calurosamente]: “For All Mankind, bu şovu seviyorum! Uzay programının büyük bir hayranıydı.” Koridorlarda yürür ve sadece astronotların ve uzayın fotoğraflarını görürdüm ve teknoloji dünyasında uzay programı ve NASA için büyük bir sevgi ve sevgi olduğu açıktı. Sadece iş açısından değil, aynı zamanda onları duygusal ve kişisel olarak etkileyen bir şeye de hitap eden bir şey yapıyorduk.

Apple, Silver Sparrow'u Mac'te ve daha fazlasında devre dışı bıraktığından, iOS 14.5 cihaz güvenliğini önemli ölçüde artırır

Apple’ın eğlence dünyasına hızlı ve iyi bir şekilde adapte olduğu açık. Apple TV+’ın yıldız dizilerinin birçoğu ikinci ve üçüncü sezon onayını aldı ve halkın ilgisini çekiyor.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler For All Mankind’in yaratıcısı, dizinin ikinci sezonunun başlamasından sonra Apple TV+’da çalışmanın nasıl bir şey olduğunu açıklıyoraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…