FM radyoya sahip en iyi Bluetooth hoparlörler

bu bluetooth hoparlörler Kullanım basitlikleri onları her yerde müzik dinlemek için iyi bir seçenek haline getirdiğinden, en yaygın aksesuarlardan biri haline geldiler. Peki, satın aldığınız modelin sunması gereken seçenekler arasında entegrasyon varsa FM Radyosize her zaman göz önünde bulundurmanız gereken seçenekleri göstereceğiz.

Belirtmiş olduğumuz işlevselliği de dahil ederek oldukça eksiksiz bir modele sahip olduğumuz söylenebilir. Böylece örneğin tüm canlı yayınları takip edebileceksiniz. Spor etkinlikleri evde olmadığınızda veya sadece keyfinize bakın istasyonlar isterseniz favoriler… ve, her zaman, içinde herhangi bir yer, çünkü bu Bluetooth hoparlörlerdeki entegre pil sayesinde buna izin veriyor. Bu nedenle, karar verdiğiniz modelde bu olasılığın olması kötü bir fikir değil.

Ahşap Bluetooth Hoparlörler

Bu Bluetooth hoparlörlerin sahip olması gereken temel şeyler

FM tuner entegrasyonuna uymanın yanı sıra, iyi kalite sağlayan bir satın alma yaptığınızdan ve dolayısıyla söz konusu aksesuarı kullanırken mutlu olduğunuzdan emin olmak için bunların yerine getirilip getirilmediğini kontrol etmeniz gereken başka seçenekler de vardır. Bir örnek şu ki en az 4 W ses gücü sunulur, cihazı evden uzakta kullanmaya karar verdiğinizde daha azı yeterli olmayabilir. Bu, stereo desteğin mümkün olup olmadığı kadar önemlidir.

Önemli olan bir diğer konu da özerklik meselesidir. Kabloların kullanımıyla içeride şarj edilebilir bir pil olduğundan emin olmanın yanı sıra USB bağlantıfiş aramadan vermen gereken süre bir olmalı. en az altı saat. Aksi takdirde, kullanıcı deneyimi mümkün olan en iyi değildir. Ayrıca bu ürünler bir yerden başka bir yere taşınacak şekilde tasarlandığından ağırlık da azaltılmalıdır. Burada 600 gramı aşarsa, işler özellikle olumlu değildir.

Bir masada Bluetooth hoparlörleri kullanma

Her zaman akıllı telefonlara bağımlı kalmamanız için Bluetooth hoparlörlerin kontrol düğmeleri içerdiğini kontrol etmek de önemlidir. Satın aldığınız ürünün zorunlu olmamakla birlikte suya karşı korumasının olması ve ses kaynaklarını 3,5 milimetrelik bir port üzerinden bağlayabilme veya hafızayı kullanmanın mümkün olması gibi diğer kullanım olanaklarının dahil edilmesi de olumludur. kartlar veya USB flash sürücü.

Değer vermeniz gerektiğini düşündüğümüz satın alma seçenekleri

FM radyo içeren Bluetooth hoparlörler arasında ilginizi çeken olasılıkları görebileceğiniz bir liste bırakıyoruz. Hepsi bir teklif iyi kalite Ve neyse ki, fahiş bir fiyatı yok. Bu yaptığımız seçim:

Şehir Kutusu 5+

Bu model, 20 W ses gücüne ulaşması veya su sıçramalarına karşı dayanıklı olması gibi pek çok avantaja sahip olduğundan ideal bir seyahat arkadaşıdır. Kararlı ve yüksek verimli iletişim sağlayan Bluetooth 5.0 ile uyumludur.

Şehir Kutusu 5+

acemi konuşmacı

Yıllar önceki radyolara benzeyen geleneksel görünümü, ahşap kaplamasıyla dikkat çekiyor. Mükemmel kalitede entegre kontroller ve Hi-Fi kalitesinde ses ile stereo sesinin çok iyi tanımlı olması için iki kanal içerir.

acemi konuşmacı

Enerji Sistemi Hoparlörü Eko Kayın

Ahşabı kumaşla birleştiren bitişi, bu modelin gücü iyi bir çözüm olacak kadar yüksek. Bu cihazın küçük boyutları dikkat çekicidir, sadece 17,6 x 11,6 x 4,6 santimetre. Buna değer Bluetooth hoparlörlerden.

Energy Sistem Hoparlör Eko Kayın

Vieta Pro Kolay 2

Boyutları ve ağırlığı çok küçük olduğu için mükemmel taşınabilirlik sunan modellerden biri (tutamak bile var). Bluetooth 5.0 ile uyumlu, su sıçramasına karşı koruma da içeren seçenekler arasında yer alıyor ve farklı renklerde satın alınabiliyor.

Vieta Pro Kolay 2

JBL Ufuk 2

Bu modelin aktif olduğu zamanı ve fonksiyonlarını görebileceğiniz ekranı ile estetik olarak dikkat çeken seçeneklerden biridir. Bir çalar saat olarak mükemmel çalışır ve bunun için her şey karanlık olduğunda görülebilen bir LED par ışığı içerir.

JBL Ufuk 2

aooeou hoparlör

Eski bir ahşap transistöre benziyor ve boyutları bu modelin evin neredeyse her yerine yerleştirilmesine izin veriyor. Pek çok olasılık ile MP3 dosyalarıyla bile uyumluluk sunduğundan, geniş özerkliği dikkate alınması gereken mükemmel bir ayrıntıdır.

aooeou hoparlör

Vieta Pro Yuvarlama

Taşınabilirlik, bu modeli seçtiğimiz FM radyolu Bluetooth hoparlörler arasında öne çıkarıyor. Azaltılmış boyutları ve 10 saatten az olmayan özerkliği ile entegre kontroller mükemmel kalitededir.

Vieta Pro Yuvarlama

Anker SoundCore Mini

Tek şarjla kullanıldığında 15 saatlik özerklik gibi bu modelin çok öne çıktığı bölümler var. Küçük ve kompakt, dışarıdayken iyi bir seçimdir.

Anker SoundCore Mini

NGS Silindir Bardak

Hepsi çarpıcı olan çeşitli renklerde mevcut olan 1.200 mAh pili, çok iyi bir özerklik sağlar. MP3 dosyalarını kullanabilmek gibi çok sayıda olanak içerir. 6 W gücü yeterlidir ve darbelere oldukça iyi dayanır.

NGS Silindir Bardak

Tellur Callisto

Basit bir seçenek, ancak FM radyo içeren Bluetooth hoparlörler arasında oldukça verimli. Hatta bir USB flash sürücünün kullanılmasına veya eller serbest bir cihaz olarak kullanılmasına izin verir. Çarpıcı tasarımı ile sadece 190 gram ağırlığında olduğu için göz önünde bulundurmanız gereken olasılıklardan biridir.

Tellur Callisto

Giriş FM radyoya sahip en iyi Bluetooth hoparlörler ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…