FlixOlé, Amazon Prime Video Kanallarına kendi özel uygulamalarından daha iyi görüntü kalitesiyle ulaşıyor

FlixOlé, Espinof’taki meslektaşlarımızın dediği gibi, mevcut başlık çeşitliliği açısından değil, İspanya’da üretilen içeriğe odaklandığı için “İspanyol Netflix’i”. Sahip olmakla övünen Enrique Cerezo’nun şirketi akıştaki en büyük İspanyol film kataloğuhizmetin yıl sonunda platforma gelen Kanallar kapsamında Amazon Prime Video’da sunulacağını duyurdu.

Yani bir fiyat için Prime Video aboneliğine ekstra ayda 2,99 Euro, FlixOlé StarzPlay, MGM, Nogging, Mubi, TVCortos, OUTtv, Quello Concerts ve Mezzo gibi diğer kanallara katılıyor. Amazon’un etki alanları dışında kiraladığımızda zaten bu fiyata sahip olan İspanyol platformu, Amazon Prime aboneliğinin ülkemizde ne kadar yaygın olduğu göz önüne alındığında çok fazla görünürlük sağlıyor.

Prime Video web ve uygulamalarında izlemek için 3.500’den fazla başlık

Aylık maliyetin yanı sıra, içerikler, bir Amazon Prime Video kanalı olarak FlixOlé ile sözleşme yapıldığında sunulan 30 günlük ücretsiz deneme ile görülebilirşirketin şu anda kendi web sitesinde ve uygulamalarında ayrı bir hizmet olarak sunmadığı bir seçenek

Övündükleri böylesine geniş bir katalog, RKO klasikleri, westernler, Hollywood ve İtalya, Fransa ve Birleşik Krallık’tan Avrupalıların da eşlik ettiği filmler ve diziler arasındaki 3.500’den fazla başlığa dayanmaktadır.

FlixOlé, Enrique Cerezo'nun akış kaprisi: kendi Netflix'inizi kurabileceğiniz çok sayıda İspanyol filminiz olduğunda

FlixOlé ile Amazon Prime üzerinden anlaşmayı zaten başardık ve yeni kullanılabilirliğe ek olarak, FlixOlé’nin gelişi dikkat çekiyor çünkü bir Prime Video kanalı olarak, şimdi pHEVC codec bileşenini kullanır; bu, aynı bit hızında filmlerin ve dizilerin H.264’ten çok daha iyi görüneceği anlamına gelir.2020’de hizmet kalitesine baktığımızda kullandıkları codec bileşeni.

bit hızı

‘Amanece que no es poco’da, HEVC codec bileşeniyle FlixOlé’nin 9 Mbps’lik bit hızı zirvelerine ulaştığını görebiliriz; bu, yine daha düşük bir codec bileşeni kullanan Filmin ve HBO’nun iki katından fazla bir miktardır.

Açıklama, 1080p içeriğin neden Amazon’da Netflix’ten daha iyi göründüğüyle aynıdır.Diğer bir avantajı da, daha düşük bir bit hızıyla, H.264’ten daha iyi kalite sunabilmesidir; bu, kullanan tüm kişiler için iyi bir yüzde veri tüketimini azaltmaya yardımcı olabilir. içeriği görüntülemek için bir tablet veya akıllı telefondaki veri hızı.

FlixOlé’nin Fire Stick 4K uygulamasındaki ve Prime Video kanalındaki içeriğini karşılaştırdık ve kod çözücüyü H.264’ten H.265’e değiştirmekle kalmıyor, algılanan kalite de çok daha iyi. Bu, FlixOlé veya Amazon’un zaten sahip oldukları filmleri ve dizileri yeni biçime dönüştürmediği, bunun yerine DVD ve Blu-Ray’de sahip oldukları orijinal içerikten kodladılar.

muhteşem bir iş ‘Amanece que no es poco’ gibi başlıklarda algılanan, FlixOlé uygulamasının sürümünde filmin gürültüsünü oluşturan büyük artefaktların görüldüğü, Prime Video kanalında ise filmin gürültüsü fiziksel biçim toplarken.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler FlixOlé, Amazon Prime Video Kanallarına kendi özel uygulamalarından daha iyi görüntü kalitesiyle ulaşıyor aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…