Flaş teklif! Amazfit Bip U akıllı saat 50 Euro’dan daha ucuza

Akıllı saatler, artan sayıda kullanıcı için olmazsa olmaz bir alet haline geldi. Akıllı saatlerin teklifi o kadar çeşitlidir ki her türden modeli bulabilirsiniz. Çok ucuz bir tane mi arıyorsunuz? Pekala, bu pazarlığı kaçırmayın. Amazfit Bip U’yu sadece 49,99 Euro’ya satın alın.

Huami’nin diğer ürünlerin yanı sıra akıllı bant ailesini de ürettiği için Xiaomi’nin en büyük ortaklarından biri olduğu unutulmamalıdır, bu nedenle tanınmış bir firma ile iş yaptığımız ve sektörde büyük bir prestije sahip olduğu açıktır. Amazfit akıllı saat ailesi, son teknoloji akıllı saatler ve bu Bip U gibi çok daha ucuz modeller bulunan çok çeşitli bir kataloğa sahiptir. %17 indirim Amazon’da sahip olduğunuz, demonte bir fiyata kalır.

Sınırlı süreli bir teklif

Amazfit Bip U'lu Kız

Amazfit Bip U’yu 50 Euro’ya satın almak için yeterli nedeniniz yoksa, aynı zamanda keyfini çıkarabileceğinizi de belirtmek gerekir. Ücretsiz kargo. Tek gereksinim, bir Amazon Prime aboneliğinizin olmasıdır. Müşteri değil misiniz? Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla bir eğlencenin tadını çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz. tamamen ücretsiz deneme ayı ve herhangi bir kalıcılık olmadan. Daha ne sorabilirsin!

Elbette sınırlı adetlerde satışa sunulacak bir flaş teklifle karşı karşıya olduğumuzu da belirtelim. Ve bu promosyonun bu gece sona ereceğini düşünürsek, Amazon’dan bu pazarlığı kaçırmasanız iyi olur.

Hayal kırıklığına uğratmayan bir akıllı saat

Amazfit Bip S akıllı saati kullanma

Amazfit Bip U ile ilgili olarak, sadece 31 gram ağırlığında ve IP68 sertifikası ile suya dayanıklı, bu Amazfit teklif saat için yağmur veya ter sorun olmadığını garanti eden bir modelle karşı karşıya olduğumuzu varsayalım. Multimedya bölümüne geçtiğimizde karşımıza her türlü içeriği en iyi kalitede ve hatta en güneşli günlerde bile izlememizi sağlayacak 1,28 inçlik bir IPS panel çıkıyor.

Buna, bu akıllı saatin güçlü yönlerinden birini eklemeliyiz: şaşırtıcı özerkliği. her şeyden çok çünkü Amazfit’s Bip U, tek bir şarjla 30 güne kadar dayanabilir. Bu sayede herhangi bir yere seyahate çıktığınızda şarj konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Amazfit Bip U akıllı saat mavi arka planda kullanılıyor

Ve dikkatli olun, bu skandal figürü, GPS etkinleştirildiğinde büyük bir özerklik sağlar. Bunun için bu sensör aktif hale getirilerek 22 saat sürekli kullanıma ulaşmayı başarıyor. Ve sensörlerden bahsetmişken, beklendiği gibi, bir ivmeölçer, pusula, jiroskop ve bir jiroskop dahil, attığınız her adımı izleyebilen her türlü çözüme sahiptir. Kalp atış hızınızı günde 24 saat izlemek için kalp atış hızı sensörü.

Ek olarak, örnek vermek gerekirse, bisiklete binme, yürüme veya hem açık havada hem de içeride koşma gibi farklı sporları doğru bir şekilde ölçebilmeniz için farklı spor modlarını vurgulamaya değer. Şüphesiz, günün en büyük promosyonlarından biri, bu yüzden Amazon’un flaş teklifi bitmeden bu pazarlığı kaçırmayın.

Giriş Flaş satış! Amazfit Bip U Smartwatch 50 Euro’dan daha düşük bir fiyata Topes de Gama’da ilk kez ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…