Fiyat: İndirimli Xiaomi tripodu ve ücretsiz kargo

Tüm akıllı telefonlarda optik stabilizasyon içeren bir kamera bulunmaz ve bu, fotoğraf çekerken ve video kaydederken oldukça fark edilebilir. Bunu düzgün bir şekilde düzeltmenin bir yolu, hava ve durum izin verdiğinde bir tripod kullanmaktır. şimdi bir tane var Mobil cihazlar için Xiaomi tripodu hangisi var teklif sadece mükemmel.

Bahsettiğimiz aksesuar, mevcut akıllı telefonlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak şu şartla ki kasası 89 milimetreyi geçmiyor geniş, bu nedenle uyumluluğu 6,4 inç ekran termalleriyle bile mükemmeldir. Ek olarak, sabitleme elemanına yerleştirme, bazı nedenlerden dolayı hiçbir şey kaymadığından, güvenilirliği kaybetmeden çok basit ve hızlıdır. basınç lastikleri Ayrıca kullanılan cihazın bütünlüğünü de korurlar. Bu arada, kullanılan imalat malzemesi, Xiaomi Katlanabilir Tripod Monopod’a birinci sınıf bir görünüm kazandırdığı için her zaman takdir edilen alüminyumdur.

Xiaomi Katlanabilir Tripod Monopod

Bu Xiaomi mobil tripodun dikkatini çeken şeylerden biri, gövdesinde Bluetooth kullanılarak bir mobil cihaz olarak kullanılmasına izin veren çıkarılabilir bir parça içermesidir. uzaktan deklanşör. Bu nedenle ürünle birlikte telefonu iyi çerçevelenmiş bir yere yerleştirebilir ve söz konusu fotoğrafı otonom olarak çekebilirsiniz. Bunu kullanmak için, terminalinizin uyması gereken şey, bu operatif me’yi eklemek kadar basit bir şeydir. Android 4.3 veya bunda başarısız olunması, iOS5.0 en azından her iki durumda da. Bugün kesinlikle sorun olmayan bir şey.

Bu Xiaomi mobil tripodunu kullanmak için diğer seçenekler

70 cm uzunluğa kadar teleskopik bara sahip olduğu için özçekim çubugu, seyahat ederken iyi bir aksesuar haline getiriyor. Ürünün ağırlığı oldukça düşük olduğu için kullanımda sorun yok, sadece içinde kaldığı için 155 gramXiaomi Katlanabilir Tripod Monopod sayesinde her yerde kendi fotoğrafınızı çekmek kolay olacak ve bunu mükemmel bir stabilite ile elde edeceksiniz.

Xiaomi Katlanabilir Tripod Monopod Tetik

Bu aksesuar için büyük bir indirim

Gerçek şu ki, şu anda bu ürünü bir pazarlık fiyatından alabilirsiniz, çünkü bir %63 indirim sadece 12,70 euro ödemeniz gerekiyor. Şu anda ve sınırlı bir süre için, evinize gönderi için hiçbir şey eklemeniz gerekmediğinden, kaçırmamanız gereken bir fırsat, Gearbest’te pek yaygın olmayan bir şey. Satışta olan siyah olan bu aksesuara sahip olmak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz.

Bu Xiaomi mobil tripod hakkında bilinmesi gerektiğini düşündüğümüz birkaç detay daha var. Birincisi, terminal kelepçesinin döndürülebilmesidir. 270 derece, böylece fotoğraf çekmek veya video kaydetmek için terminali hemen hemen her konuma yerleştirmek mümkündür. Ek olarak, tutamak rahattır, bu nedenle kavrama kolaydır ve daha da önemlisi çok güvenilirdir.

Preciazo girişi: Satışta ve ücretsiz kargo ile Xiaomi tripodu Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…