Fiyat düşüşü: Satıştaki en iyi 4K drone’lardan biri

Bazıları drone pilotluğunun geleceğin mesleklerinden biri olduğunu söylüyor. Diğerleri zaten bundan geçimini sağlıyor, birçok ülkenin orduları onları taktik ve askeri amaçlar için kullanıyor. Sadece eğlenmek istediğimiz için, bir süreliğine yetinmek zorunda kalacağız. kaliteli ve 4K kayıt yapabilen drone. Şu anda bulabileceğimiz en iyilerden biri ve mükemmel kalite/fiyat oranı SG907 Pro’dur.

Bir drone uçurmayı öğrenmekten ve sonuçlarımızı daha sonra cep telefonunuzda veya oturma odasındaki TV gibi daha büyük bir ekranda görmek için kaydetmekten daha eğlenceli çok az şey vardır. Drone’ların evreni çok büyük ve az anlaşılmış bir kullanıcı yüzlerce marka ve model arasında kaybolabilir. İyi sonuçları için en popüler olanlardan biri ve içerik fiyatı, şu anda ilginç bir indirimden daha fazlası olan bu yazının kahramanı.

drone SG907 Pro RC

Kararlı 4K video ve birçok özellik

Bir drone satın almadan önce dikkate almamız gereken birçok şey var ve gerçek şu ki, bu SG907 Pro onları karşılamaktan daha fazlası. Akılda tutulması gereken ilk şey, hava kamerasının genellikle bu fiyat aralığında görülmeyen bir şey olan 4K çözünürlükte kayıt yapabilmesidir. Ayrıca optik akışlı GPS konumlandırmasına sahiptir, bu da şu özelliklere sahip olduğu anlamına gelir:

  • Eve dön: otomatik olarak önceden ayarlanmış ev konumuna dönebilirsiniz
  • İlgi konusu: drone’yu harita üzerinde sabit bir noktaya göndermenizi sağlar
  • beni takip et: dronun bizi havadan otomatik olarak takip etmesini sağlayın
  • Tek tıklamayla kalkış ve iniş: Uçağı güvenli bir şekilde çıkarmak ve indirmek için bir düğme.

Drone ve cep telefonumuz arasındaki bağlantı, stabilitesini ve 500 metrelik bir menzili garanti eden 5G WIFI FPV bağlantısı ile yapılabilir. 4K kamerası, drone’nun görüşünü her zaman kontrol etmenizi sağlayan iki eksene sahiptir. SG907 Pro, her biri bir veya iki adet 1.600 mAh pil ile gelebilir. Bir ücretle (yaklaşık iki saat) yaklaşık 15 dakikalık bir uçuş yapılabilmektedir. Satış paketi ayrıca şarj kablosu, uzaktan kumanda, 4 yedek bıçak, bir tornavida ve kullanım kılavuzu içerir. Yedek kanatlar, özellikle kullanıcı bu teknolojiyi ilk kez kullanırken kullanışlı olacaktır, çünkü uçuş stabil olmasına rağmen, her zaman bir duvara sürtünebilir veya kesin olmayan bir iniş yapabilir.

drone SG907 Pro RC

Geçici teklifinizden yararlanın

Tüm bu özelliklerle yüzlerce avroya mal olan bir drone ile karşı karşıya olduğumuzu düşünmek kolay olabilir, ancak hiçbir şey gerçeğin ötesinde değil. Bu zamanda, yapabiliriz bize sadece 121,34 Euro’ya bir SG907 Pro alın, fiyatı 142.76 Euro’dan düştüğü için. Bilmediğimiz şey ise bu %15’lik indirim ne zamana kadar geçerli olacak, yani drone almayı düşünüyorsanız veya bir hediyeniz varsa bu en iyi seçenek olabilir.

Fiyat düşüşü girişi: Sunulan en iyi 4K dronlardan biri ilk olarak Topes de Gama’da görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…