Fitbit Sense akıllı saat şimdi %20 indirimle satışta

Üretici Fitbit, giyilebilir dünya liderlerinden biridir ve ilginç bir yüksek performanslı akıllı saatler ve aktivite bilezikleri kataloğuna sahiptir. Bazı modelleri zaman zaman farklı platformlarda indirimde bulunabilir, ancak gerçek şu ki indirimde bulmak kolay olmayan bir model var. biz başvuruyoruz Fitbit Algısışimdi ilginç bir indirimle satışta bulabileceğimiz eksiksiz bir akıllı saat.

Bu bir akıllı saat 1,58 inç renkli dokunmatik ekran ve 336×336 piksel çözünürlük. Tam güneş ışığında bile tüm verilerin harika bir görselleştirilmesini sağlayan ve aynı zamanda işlevi de olan AMOLED tipi bir ekran her zamanyani her zaman açık ve bilgileri dokunmadan, düğmeye basmadan veya bileği döndürmeden görebiliyoruz.

Çok çok eksiksiz akıllı saat

Fitbit Sense, sahip bir saattir. Küresel Konumlama Sistemi açık hava egzersizimizi, gerçek zamanlı hızımızı, rotamızı, mesafemizi, zamanı vb. kaydederken daha fazla doğruluk için. Farklı spor profillerine sahiptir, iOS ve Android ile uyumludur ve bağlantı özelliği vardır. Bluetooth, Wi-Fi ve NFC.

Fitbt sense ön saat

Kontrol etmek için çok sayıda sensöre sahip bir model strestespit et elektrodermal aktiviteEKG uygulaması yapabilmek için elektrokardiyogram ve kalbimizin işleyişini (yalnızca bazı ülkelerde mevcuttur), cilt sıcaklığı sensörünü, uyumakvb.

Sağlığımızın belirli yönlerini kontrol etmek için birçok seçeneğe sahip bir cihaz, ancak bunlar yalnızca gerçek bir teşhis olarak almamamız gereken bilgilendirici verilerdir. Bunun için her zaman uzman bir doktora gitmemiz gerekecek.

Fitbit Sense, su geçirmezliğe sahiptir. 50 metreye kadar dalgıçaynı zamanda ölçebilir kalp atış hızı gerçek zamanlı olarak ve asistanı ile uyumluluğu vardır Google ve Alexa. Bu nedenle, örneğin Alexa’dan bize en son haberlerin ne olduğunu, havanın nasıl olacağını veya trafiğin nasıl olduğunu söylemesini isteyebiliriz. Tam boyutlar 1,05 x 4,05 x 1,24 cm’dir ve yalnızca 30 gram ağırlığındadır.

Fitbit Sense %20 indirimle satışta

Paslanmaz çelik ve grafit kasalı bu Fitbit Sense’in fiyatı 329,95 Euro’dur, ancak şu anda Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde bu mümkün. neredeyse 65 avro tasarruf edin satın alma işleminizde. Ve online alışveriş devi bu modele %20 uyguladı ve bu da onu son fiyattan satın almanıza izin veriyor. €264,99. Satıştaki modelin siyah silikon kayışı var, ancak saati beğenimize göre kişiselleştirmek için her zaman Fitbit Sense ile uyumlu çoklu kayışları kullanabiliriz.

fitbit sense yan akıllı saat

Ürün doğrudan Amazon tarafından satılır ve gönderilir, bu nedenle neredeyse anında teslimat süresi sunar. Amazon Prime müşterileri, evlerinde ücretsiz olarak teslim alırken, herhangi bir alıcı, Amazon’un finansman hizmeti sayesinde bu saati 90 gün boyunca faizsiz olarak dört taksit halinde ödeyebilme imkanı sayesinde vadeli ödemeyi tercih edebiliyor.

Topes de Gama’da ilk olarak %20 indirimle satışta olan Smartwatch Fitbit Sense girişi görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…