Fırsat: Önerilen bu birinci sınıf kulaklıklar tüm zamanların en düşük seviyelerine düşüyor

Biraz Sennheiser Momentum 3 almanın zamanı geldi 239 euro için. Kalitesini bugün kimsenin tartışmayacağı bir firmadan, bugün piyasadaki en iyi premium kablosuz kulaklıklardan birinden bahsediyoruz. Müziğinizi ve filmlerinizi en ince ayrıntısına kadar dinlemeyi seviyorsanız, bu teklife bayılacaksınız çünkü size geliyorlar. rekor düşük Amazon’da.

Başlangıç ​​fiyatı 399 Euro’ydu, bu kulaklıkların türü için mantıklı bir şey. Ancak zamanla fiyatları düşüyor ve bugün bir 160 Euro’luk toplam düşüş resmi fiyatından. Siyah ve beyaz olmak üzere her iki modeli de bu minimum fiyata bulacaksınız. Bu fiyatı ne Kara Cuma’da ne de Noel sezonunda görmedik. Bu seviyede bir şey arıyorsanız, Tereddüt etme.

Daha fazla bilgi: Sennheiser Momentum 3

Sennheiser Momentum 3’ü Amazon’da tarihi bir fiyata satın alın

Bu Sennheiser Momentum 3, birinci sınıf yüksek kaliteli kablosuz ses

teknolojisine sahip kablosuz bir kulaklıktır. bluetooth bağlantısı. Sanal asistanlarla uyumludurlar Siri, Google Asistan ve Alexaböylece şarkı aramak, kişileri aramak ve hatta en son haberleri öğrenmek için cep telefonunuzu elinize almanız gerekmeyecek.

Dıştan bakıldığında mükemmeller, iyi bir yapıya sahipler. çelik kollar mat kaplama ve kaplı kafa bandı Gerçek Deri. Hoparlörlerinin boyutuna ve kullanılan malzemeye göre ağırlığı 304 gramdır. Bu Momentum 3 ile ayrıntıyı kaybetmeyeceksin herhangi bir şarkının ve hatta dizilerin ve filmlerin diyalogları çok net olacaktır. Kayıpsız müziği desteklemedikleri doğru olsa da, olağanüstü bir iş çıkarıyorlar.

Daha fazla bilgi: Sennheiser Momentum 3

Bize sunabilen muhteşem bir pil takan kulaklıklardan bahsediyoruz. 45 saate kadar devam eden kullanım. Herhangi bir uyumlu şarj cihazı kullanarak onları USB-C bağlantısı üzerinden şarj edebiliriz. Sahip olmak aktif gürültü iptali her insanın her anına uyum sağlayacak. Örneğin metroda seyahat ederken müzik dinliyorsanız ve bir arama geliyorsa, müziğinizin değişimini yumuşatacak çok ince bir şekilde zil sesine.

Öte yandan, nerede olursanız olun hala oradayken şarkılarınızın keyfini çıkarmak istiyorsanız, şunları yapabilirsiniz: gürültü engellemeyi özelleştir bu kadar katı olmasın diye. Android ve iOS için kullanılabilen Sennheiser Smart Control uygulamasında seçebileceğiniz 3 modunuz var. Bunun gibi fırsatlar sadece sende var hayatta bir kez. Hem kaliteli hem de uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız bu kampanya tam size göre.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Fırsat girişi: Tüm zamanların en düşük seviyelerine inen bu önerilen premium kulaklıklar ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…