Farklı tarayıcı pencerelerinde açtığınız sekmeler arasında Edge’de arama nasıl etkinleştirilir

Microsoft, yepyeni Chromium destekli Edge tarayıcısı için yeni bir özellik hazırlıyor. sağlayan bir iyileştirme açtığımız sekmelerde aramayı optimize edin konumunu kolaylaştırmak için bir zaman damgası ile, özellikle onları uzun süredir kullandıysak, temel bir şey.

Yeni işlev, evet, resmi olarak erişilebilir değil ve bu işareti zaman için etkinleştirebilmek bir dizi adım atmak gerekiyor Ancak, tüm kullanıcılar tarafından erişilebilirler. Bu yeni özelliği etkinleştirmek için bilmeniz gereken tek şey bu.

Sadece birkaç adımda

Kenar Kanarya

Edge’in Canary versiyonunda denenebilen bu seçenek, önce manuel olarak etkinleştirmemizi gerektiriyor. Bu şekilde yapabilirler farklı pencerelerde açtığımız sekmeleri arayın birinden diğerine manuel olarak gitmek zorunda kalmaktan tasarruf.

{«videoId»:»x7zpd4q»,»autoplay»:true,»title»:»27 MICROSOFT EDGE’DE BİR PRO gibi UZMAN OLMAK İÇİN İPUÇLARI ve HİÇBİR ŞEKİLDE»}

Bu iyileştirmeyi etkinleştirmek için önce Kenar Kanarya kısayolu ve erişmek için sağ tıklayın “Özellikleri” uygulamanın

2

yeni pencerede “Hedef” alanına bakıyoruz (Hedef) ve görünen komut satırının sonuna metni ekliyoruz -enable-features=msTabSearch ilk tireden önce bir boşluk bırakarak.

öğretici

Şimdi Edge’i başlatıyoruz ve şuna güvenebiliriz: sekmelerde manuel olarak arama yapın, bulundukları pencereden bağımsız olarak.

Microsoft'un halihazırda test etmekte olduğu bu yeni özellikle Edge sayesinde Windows'ta aramaları iyileştirebilirsiniz.

Bu, Microsoft’un zaten test ettiği bir işlevdir ve bu yöntemle, tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir. Reddit’te de belirtildiği gibi bu iyileştirmenin Edge’in global versiyonuna ulaşıp ulaşmayacağı bilinmiyor ve ulaşırsa genel bir aktivasyonla mı yoksa iyi bilinen “flaglar” menüsü kullanılarak mı gerçekleştirileceği bilinmiyor.

üzerinden | Windows En Son

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Farklı tarayıcı pencerelerinde açtığınız sekmeler arasında Edge’de arama nasıl etkinleştirilir aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…