Fall Guys: Dünyanın video oyunu hakkında bilmeniz gereken her şey...

Fall Guys: Dünyanın video oyunu hakkında bilmeniz gereken her şey…

düşmek çocuklar video oyunudüşmek çocuklar video oyunu

ateşine madeni para ustası ser yeni bir hit ekliyor: Modaya uygun video oyunu Güz Beylerve bunu doğrulayan ezici bir gerçek var. Sadece iki hafta içinde iki milyondan fazla kopya satıldı. bilgisayar için olumsuzluk Bedava ama ücretli. Ve aşırı bir fiyatı olmamasına rağmen, XBOX, PS4, vb. bir bilgisayarda oynamak için ödeme yapması gerekiyor. Ama başarısının anahtarı nedir? Kesinlikle gerekli tüm bileşenlere sahiptir, çünkü çılgın bir tempoda ilerleyebileceğiniz büyük dinamizmli bir oyundur. Hadi gözden geçirelim nasıl indiriliroyna ve bu video oyununun tadını çıkar.

Bir bakalım, bu şaşırtıcı değil, çünkü her yaz piyasaya çıkan ve başarıya ulaşan yeni video oyunları çıkıyor. Bu 2020’de hangisinin en başarılı olduğunu zaten biliyoruz ve tam olarak değil bedava ateş bu da… daha basit, çünkü Fall Guys’da bir şey varsa, sadeliği ve engelli parkurlarda yarışmanın ne kadar eğlenceli olduğuyla öne çıkıyor.

Böylece bu oyunun nelerden oluştuğunu ve hangi platformlarda oynandığını artık daha detaylı göreceğiz. Ek olarak, bazı ilginç hileler ortaya çıkaracağız.

Fall Guys indir ve oyna

Bu oyunun tam adı Fall Guys: Nihai Nakavt, Mediatonic ve Devolver Digital tarafından yaratılmış ve geliştirilmiştir. 3 boyutlu platformları olan bir partidir. 60 oyuncuya kadar battle royale bir dizi senaryo üzerinden testleri geçmeniz gereken çevrimiçi. Karakterler hamuru gibi yapılır ve özelleştirilebilir.

Oyunun amacı, diğer karakterlerle rekabet ederken ortaya çıkan engelleri aşmaktır. bu hepsi herkese karşı Fall Guys çevrimiçi yarışmasında bu gerçekten çılgınca: farklı zorluklardan ve turlardan geçtikten sonra, sonunda zaferi kazanan taraf oluyor.

Onu daha da bağımlılık yapan farklı oyun modları vardır: rekabetçi modlar, kooperatifler, en merak edilen zorluklar, devasa oyunlar vb. Ayrıca oyunların farklı olması için geniş olanaklar sunar. Kısacası eğlence, rekabet ve oynanabilirlik garantilidir.

Hangi platformlarda oynanıyor?

Bu hızlı tempolu çok oyunculu platform oyunu hem PC hem de PlayStation 4 için kullanılabilir. Sadece satışları nedeniyle değil, aynı zamanda akış görüntülemeleri nedeniyle de bu yaz küresel bir trend haline geliyor. Piyasaya sürülmesinden sonraki günlerde, Steam’de PC için 2 milyon adet Fall Guys sat ve 8 milyona kadar kullanıcı onu PS4’te satın aldı.

Şirket, Fall Guys’ın aşağıdakiler gibi diğer video oyun platformları için de mevcut olma olasılığını dışlamıyor. Nintendo Anahtarı ve Xbox One

Bu nedenle yazın oyunu olması şaşırtıcı değil. Şaşırtıcı olan bir diğer bilgi de sahip olduğu izlenme sayısı: Portalda heyecanEn büyük canlı video oyunu yayıncılarından biri olan Fall Guys oyunu, 182.487 tekil günlük kullanıcı tarafından görüntülendi. Fortnite, Grand Theft Auto V veya League of Legends gibi ünlü yerleşik oyunların önünde.

PC’de Fall Guys

PC’nizde oynamak için Fall Guys satın almayı düşünüyorsanız, şunu bilmeniz önemlidir. ekibinizin minimum gereksinimleri olmalıdır en iyi oyun performansı için:

  • Windows 10 64bit İşletim Sistemi.
  • Grafik kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950 veya üstü.
  • Depolama: En az 2 GB kullanılabilir.
  • Bağlantı: geniş bant İnternet.
  • İşlemci: Intel Core i5 veya AMD eşdeğeri
  • Ram bellek: 8GB.

Ayrıca, daha fazla rahatlık için, diğer en iyi PC oyunlarında olduğu gibi, bir gamepad ile Fall Guys oynamanız önerilir.

Fall Guys ve hileleri

Şu anda oyun Fall Guys: Nihai Nakavt bedavaya sahip olabilirsin Aktif bir PS Plus aboneliğiniz varsa ancak bu geçicidir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz tarihler: 4 Ağustos 11:00’den 1 Eylül 11:00’e (CEST) kadar. Yani hiçbir şey ödemeden almak için hala zamanınız var.

Eğer kendinizin önüne geçtiyseniz ve Fall Guys’a 14 Ağustos’tan önce başladınız5.000 kudos (oyunun resmi para birimi) ve bir kaktüs kıyafeti tamamen ücretsiz olacak.

İlk oyun güncellemesi 13 Ağustos Perşembe günü yapıldı.hayatta kalma haritalarının rotasyonuyla ilgili haberler, Jump Showdown adlı yeni bir testin eklenmesi ve bildirilen bazı hataların çözümü ile.

Biz paylaşıyoruz “Son Bakiye” testinde dikkate almanız gereken bir numara. Bu seviyede, en karmaşık şey, birçok karakterin birikmesidir, bu nedenle bazı platformlar pratik olarak dikeydir ve onları geçmenin bir yolu yoktur. Bu nedenle, bir platformdan diğerine geçerken ve bu daha düşük bir yükseklikteyken, atlamamanız, kontrolünüzün x’ine basmamanız önemlidir. Sadece düşmenize izin verin, çünkü zıpladığınızda kayma ve boşluğa düşme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Yakında daha fazlasını paylaşacağız erkek hileleri düşmek yetişmeniz için, daha önce yaptığımız gibi bedava ateş hileleri veya örneğin Coin Master’dan, bu yüzden fazla ileri gitmeyin.

Leave a Reply