Facebook yeni akıllı hoparlörlerini sunar: kablosuz ve neredeyse bir tablet gibi, daha büyük yeni bir Portal+ ve Portal Go

Facebook Portalı bağlı hoparlör serisi üç yıldır piyasada. Google ve Amazon alternatifleri ile rekabet etmeye geldiler ve zaman içinde yeni sürümlerle formlarının nasıl yenilendiğini gördüler. Portal Go’nun artık eklendiği yeni modellerbir hoparlör ve bir tablet arasında neredeyse bir geçiş. İkinci nesil Portal ile birlikte gelen bir model +.

Portal Go, tasarımıyla öne çıkan bir hoparlördür. O kadar inceltmişler ki tablete benziyor, kablolardan kurtulmaya da katkıda bulunan bir şey. Bu, çalışmasını sağlamak için yakınlarda bir fiş bulundurmayı unutmamızı sağlar ve aynı zamanda daha taşınabilir hale getirir. Yenilenen Portal+ bazı özellikleri iyileştiriyor ancak zaten bildiğimiz tasarımı koruyor

Yeni Portal Git

Portal Git

Go Portal ile başlayarak, kendimizi daha önce buluyoruz. hoparlör işlevlerine sahip tablet veya tablet şeklinde bir hoparlör. Tipik bir ekran hoparlöründen çok daha incedir ve onu tutturmak için manyetik bir tabana sahiptir. Ayrıca kabloları yoktur, bu da arka kısımdaki tutamakla birlikte taşınmasını kolaylaştırır.

Go Portalı, bir panel etrafında döner. 1.280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip 10 inçdoğru olanı müzik dinleyebilmek, internetteki temel içeriklere bakabilmek ve tabii ki görüntülü görüşme yapabilmek.

İki yıldır evde akıllı hoparlörler kullanıyorum ve onlardan her gün aldığım gerçek oyun bu.

Bu amaç için, Portal Go’nun 12 megapiksel ön kamerası var ultra geniş lens ile. Bu kamera, diğer modellerde olduğu gibi, kullanıcıyı odanın içinde takip etmesine ve hareket etseler bile sürekli olarak odaklamasına/çerçeveleme yapmasına olanak tanır. Ve şüpheliler için, kullanıcı gizliliğine saygı göstermek için kamera kapatılabilir.

Portal Go Tabanlı

Portal Go kablosuzdur, yani her şey pil kullanımına bağlıdır. Facebook’un tam kapasitesini belirtmediği için bu konuda çok az veri var. 5 saatlik görüntülü görüşme için kullanın veya ekran kapalıyken 14 saate kadar müzik çalma. Şarj, hoparlörün altına gizlenmiş küçük bir taban aracılığıyla yapılır.

Facebook Portalı+

portal

Portal Go ile birlikte yeni nesil bir Facebook Portal+ geldi. Ekranlı bir hoparlör 14 inç boyutunda büyür ve bu durumda 2.140 x 1.440 piksele ulaşan panelin çözünürlüğünün iyileştirilmesi.

Önceki nesilde olduğu gibi, bu model de temel olarak tabanı olan bir ekrandır. Ekran, her kullanıcının boyuna göre ayarlamak için eğilebilir. Daha ne, Portal Go ile aynı kamerayı içerir12 megapiksel çözünürlük ile odadaki kullanıcıyı takip etme özelliği.

{“videoId”:”x84cxd0″,”autoplay”:true,”title”:”Facebook Portal Go”}

Portal+ ayrıca “Ev Moduna” sahiptir, kullanıcının kişisel verilerine erişmeden bir dizi paylaşılan uygulamaya erişim sağlayan bir sistem, böylece her biri Facebook hesabı olan dört kişi kullanırsa, herkes Messenger’da görüntülü görüşme yapabilir, ancak yalnızca ailesi ve bağlantılarını verdiğimiz kişilerle görüntülü görüşme yapabilir. erişim sağlarsınız. Ayrıca Facebook, çoklu cihaz desteği sayesinde WhatsApp üzerinden görüntülü görüşme yapmanın mümkün olacağını duyurdu. Bu gelene kadar Zoom, WebEx, BlueJeans ve GotoMeeting gibi uygulamalar kullanılabilir.

Fiyat ve müsaitlik

Yeni nesil Portal+ ve Portal Go’nun gelmesiyle birlikte, önceden rezerve edilebilen ikinci model önümüzdeki ay gelecek olan bu, İspanya’daki Facebook konuşmacılarının kataloğu.

Daha fazla bilgi | Facebook

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Facebook yeni akıllı hoparlörlerini sunar: kablosuz ve neredeyse bir tablet gibi, daha büyük yeni bir Portal+ ve Portal Go aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…