Facebook, spor odaklı bir Android akıllı saatle bileğinizi fethetmek istiyor

Son yıllarda, Facebook giderek bir donanım üreticisi ve Oculus sanal gerçeklik gözlükleri ve Portal görüntülü arama cihazlarından sonra şimdi de Amerikan devi piyasaya sürmek için çalışıyor. kendi Android akıllı saatin odaklanmak sosyal ağlar ve spor.

Facebook, Apple ve Google ile rekabet edebilmek için kendi akıllı saatini piyasaya sürmek istiyor

Facebook akıllı saati hakkında şimdiye kadar bildiğimiz tek şey bu

9to5Google’da okuyabileceğimiz gibi, The Information’da yayınlanan bilgiyi yankılayan Facebook, sunmayı planlıyor. kendi akıllı saatingiyilebilir bir mesajlaşma ve sağlık.

Daha fazla bilgi: Gizliliğinizi korumak için tamamen anonim bir Facebook profili nasıl oluşturulur: adım adım kılavuz

Sosyal ağın bu hareketi, yılın başında Google’ın spor giyilebilir ürünler konusunda uzmanlaşmış firma olan Fitibit’i satın almasını kapatmasının ardından geldi. 2019’da Facebook’un kendisini satın almaya çalıştı.

Marc Zuckenberg’in yönettiği şirket, geleceğin Google akıllı saati ve Apple Watch ile arkadaşlarımız ve ailemizle iletişim kurmayı amaçlayan bir cihazla yüz yüze rekabet etmek istiyor. Facebook platformlarında hızlı mesajlar gönderme ve günlük fiziksel aktivitemizi izleyebilmek, bu saati diğer fitness cihazlarıyla bağlayınPeleton’un akıllı egzersiz bisikletleri gibi.

İstişare edilen kaynaklara göre, bu akıllı saat Google’ın Android yazılımının açık kaynaklı bir sürümüyle çalışacaktı sosyal ağ zaten cihazları için kendi işletim sistemini geliştiriyor olsa da.

Facebook akıllı saatiyle ilgili vurgulanması gereken bir başka nokta da, kendi hücresel bağlantısı akıllı telefonumuza bağımlı olmadan internete bağlanabilmek.

Mark Zuckenberg’in şirketinden akıllı saat gelecek yıl piyasaya sürülecek ve sosyal ağdan başarılarından o kadar eminler ki şimdiden hazırlanıyorlar akıllı saatinizin ikinci nesli ışığı ancak bir yıl sonra görecekti.

Daha fazla bilgi: Facebook kendi Clubhouse klonunu oluşturmak istiyor

Son olarak ve başvurulan kaynaklara göre, Facebook akıllı saatin fiyatı üretim maliyetine çok yakın olacakyeterince rekabetçi olup olmayacağını görmek için resmi olarak sunulmasını beklememiz gerekecek. Google ve Apple ile savaşın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Facebook’un spor odaklı bir Android akıllı saatle bileğinizi fethetmek istediği girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…