Facebook, Apple Watch’u tahttan indirmeye çalışmak için ‘çentikli’ bir Meta Watch başlatmayı planlıyor

Apple ve Facebook arasındaki rekabet şu ana kadar parkta yürüyüş şeklinde olacak. Çünkü Facebook akıllı saat çıkarmayı planlıyor Facebook’tan Meta’ya isim değişikliğinden sonra Meta Watch olarak adlandırılabilir. Apple Watch’un başarılı olması için Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın ve milyarlarca kullanıcısının tam desteğine sahip olacak yeni bir rakip.

ile bir Facebook akıllı saat çentik kameran için

{«videoId»:»x83u3fw»,»autoplay»:true,»title»:»METAVERSE: YENİ SANAL DÜNYA»}

Bloomberg filtrelenmiş bir fotoğrafla yaptı Facebook uygulamasının kendisi aracılığıyla ve geliştirici Steve Moser tarafından yerelleştirildi. İçinde geniş bir eğriye sahip yuvarlatılmış köşeleri olan kare şeklinde bir saat görüyoruz. Ön yüzün en karakteristik özelliği, alt bölmedir. çentik daha düşük.

Görünüşe göre saatin çıkarılabilir bir kayışı ve üst kısmında bir düğme var. önceki söylentiler ikinci bir kamera olasılığını artırmak Arkada, kayıştan “gevşek” olduğunda fotoğraf ve video çekebilir. Ayrıca, akıllı telefondan bağımsız olmasını sağlayan kendi hücresel bağlantısına sahip olması bekleniyor.

Hedef İzleme

Saatin ön yüzünün görülebildiği Bloomberg tarafından elde edilen görüntü.

Aynı zamanda bu bağlantı uygulamalarla etkileşim için kullanılacak Messenger, Instagram, WhatsApp veya Facebook gibi. Sağlık kısmına gelince, kalp sensörüne sahip olduğu tahmin ediliyor.

Bloomberg’e göre, piyasaya sürülmesi için beklenen tarih 2022’nin ilk yarısı. Kesin bir tarih olmamasına rağmen planlar değişebilir.

Apple Watch Series 8’e rakip

Mark Zuckerberg

Meta Platforms Inc., bazı ürünlerini yeniden adlandırmaya karar veren Facebook Inc.’in yeni adıdır. Facebook Portalı yerine Meta Portal, Meta Quest, Oculus Quest’in yerini alıyor. Ve Meta İzle? Onun adı çok iyi olabilir.

Sızdırılan fotoğraftan net olarak anlaşılan şey, bu cihazın bir akıllı saat olacağından çok daha fazlası olacağı. bir Fitbit tipi akıllı bileklik ve diğerleri. Piyasaya sürülmesinin beklendiği tarih ve aşağı yukarı kare şekli nedeniyle Apple Watch Series 8 ile rekabet edecek.

Amacınız Apple watch’u yenmek ise Meta çok zor zamanlar geçirecektir. için piyasada önemli bir çaba bileşeni olmasına rağmen, giyilebilir için insanların “boş oyuncak bebeklerini” ikna etmek İçlerinde hiçbir şey yok. Eski Facebook’un mahremiyetle sürekli çatışmasının potansiyel kullanıcıları için bir sorun oluşturup oluşturmayacağını zaman gösterecek.

Apple Watch Series 7, analiz: alan ve deneyim

Her durumda, Meta Watch ekleyecektir Apple ile bir çatışma katmanı daha. İOS 14.5’in Facebook’un işine olumsuz etkisi nedeniyle işler zaten gerginse, şimdi başka bir seviyeye ulaşacak.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Facebook, Apple Watch’u tahttan indirmeye çalışmak için ‘çentikli’ bir Meta Watch başlatmayı planlıyor aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…