Facebook, Android tabanlı ve mesajlaşma seçenekleriyle kendi akıllı saatini hazırlayacak

The Information tarafından hazırlanan bir rapora göre, Facebook’un donanımla bir sonraki dokunuşu şu şekilde gelecek: akıllı saat. Ve bunu öğrenmek için çok fazla beklememize gerek yok: gelecek yıl için hazır olabilir.

Rapor, bu Facebook akıllı saatinden birkaç ayrıntıyı ortaya koyuyor: Android tabanlı olacakbir şekilde Facebook ekosistemiyle bütünleşecek ve mesajlaşmaya odaklanacaktı.

Facebook akıllı saat

Bu rapora göre Facebook, donanım ayak izinizi daha da güçlendirinOcculus gözlükleri ve Portal akıllı ev cihazlarıyla şimdiye kadar puan topladı. Geçmişte Facebook, örneğin HTC ChaChaCha aracılığıyla cep telefonlarında çekingen bir temsil elde etmesine rağmen, şimdiye kadar saf ve basit giyilebilir cihazlarla cesaret edememişti.

Facebook böyle para kazanıyor: Diğer reklam devinin elinde iki as var

Adı bilinmeyen bu yeni cihaz bir akıllı saat olacak «android tabanlı“, genellikle Wear OS’ye sahip olmakla eş anlamlıdır, ancak bu doğrulanmamıştır. Dahası, Facebook, Huawei’nin HarmonyOS ile yaptığına benzer şekilde gelecekteki giyilebilir cihazlar için kendi işletim sistemini oluşturuyor olabilir.

Sahip olacağı bazı işlevlere sahip olmamıza rağmen, tasarımının ayrıntılarına sahip değiliz. Mesajlaşma fonksiyonlarının yanı sıra günümüzde tüm akıllı saatlerde olduğu gibi sağlık ve egzersiz fonksiyonlarında eksiklik olmayacaktı. Messenger, WhatsApp veya Instagram gibi şirketin uygulamalarıyla mesaj gönderin.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/78/87/82/600b0e0e3bef0772b5/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3e/f9/72/600b0e823bef0772ae/original/privacidad-facebook.jpeg»}

Bu sözde cihazla ilgili bir diğer detay ise LTE olacağı yani, doğrudan internet bağlantısı ile ve bu nedenle, bir telefona bağlanmaya gerek kalmadan. Umarım, tam olarak nasıl olduğu hala belirsiz olsa da, Facebook ekosistemine de yakından bağlı olacaktır.

Her şey plana göre giderse, Facebook akıllı saati gelecek yıl gelecek ve tek seferlik bir deney olmayacaktı. The Information’a göre şirket, bir yıl sonra, 2023’te ikinci nesli piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

üzerinden | Bilgi

– Haberler Facebook, Android tabanlı ve mesajlaşma seçenekleriyle kendi akıllı saatini hazırlayacak aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…