Excel, en son güncellemeyle gelişiyor: Artık birkaç fare tıklamasıyla aynı anda birden fazla elektronik tablo görebilirsiniz

Microsoft, en sembolik uygulamalarından bazılarını parlatmaya devam ediyor ve şimdi sıra, elektronik tablolar ve tablolar oluşturmanıza olanak sağlayan araç olan Excel’de. Office paketine entegre edilmiştirbulut sürümü (Office 365) veya geleneksel sürüm.

Ve Excel, kullanıcılara izin verecek yeni bir işlev elde ederek geliştirir. aynı anda birden fazla e-tablo göster. Web sürümünde Excel’in yanı sıra Windows uygulamaları, macOS ve tüm Microsoft 365 aboneleri için de sunulan bir iyileştirme.

Bir bakışta birden fazla sayfa

Şimdiye kadar, Excel kullanırken yalnızca tek bir çalışma sayfasını görüntüleme seçeneği vardı. Elimizdeki bir başkasına erişmek istiyorsak, **en azından şimdiye kadar farklı sekmelerle oynamaktan başka seçeneğimiz yok.

Excel'in kullanımını optimize etmenin, daha fazlasını elde etmek için bu 23 temel klavye kısayoluyla hiçbir sırrı kalmayacak

Şirket tarafından yayınlanan en son güncelleme ile kullanıcılar, aynı anda birden fazla çalışma sayfası seçin ve açık olanı kapatmak zorunda kalmadan görünüme erişebilmek. UserVoice forumunda yüksek derecede talep gören bir özellik.

Tabi ki kullanabilmek için alttaki “Sayfa” sekmesine farenin sağ tuşu ile tıklayıp seçeneği işaretlemelisiniz. “Göstermek”. kutu ile “Göstermek” zaten ekranda, tuşuna basmalısınız Windows’ta Ctrl veya macOS’ta CMD ve görüntülemek istediğiniz sayfaları seçin.

{«videoId»:»x7zpk1r»,»autoplay»:true,»title»:»Muhtemelen bilmediğiniz 13 GOOGLE CHROME TRICKS»}

Kontrol etmek için, macOS 16.47 sürümünde Excel’de kontrol etmeye çalıştım, ancak seçenekler arasında “Göster” zaten gri olmasına rağmen hala çalışmıyor gibi görünüyor.

Yapraklar

Bu yükseltmeyi almak için 16.0.13525 sürümüne güncelleme Windows’ta veya daha yüksek. Ayrıca, Web için Excel’de de mevcuttur. Mac’te bu özellik, 16.45 veya sonraki sürümlerde tam olarak kullanıma sunuluyor.

Daha fazla bilgi | Microsoft Blog Yolu | ONMSFT

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Excel, en son güncellemeyle gelişiyor: Artık birkaç fare tıklamasıyla aynı anda birden fazla elektronik tablo görebilirsiniz aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…