Eviniz veya ofisiniz için Full HD kameralı kablosuz kapı zilleri

Yıllardır teknoloji kalmak için evlerimize geldi ve evlerimizin her köşesinde bulduğumuz daha fazla bağlı cihaz var. En popüler olmasalar da, gerçek şu ki, giderek daha fazla kullanılıyor ve talep ediliyorlar. kablosuz kapı zilleri. Bir ömrün klasik kapı zillerini bir kenara bırakan, belirli avantajları ve dezavantajları olan cihazlar.

Kablosuz kapı zillerinin avantajlarından biri, adından da anlaşılacağı gibi, karmaşık kurulumlar veya evin yarısını kablolamak zorunda kalmamaları. Bağlantılı modeller bulabiliriz Bluetooth, WiFi veya NFC. Bakımı da çok basittir, ancak evet, pilleri yeniden şarj etmemiz veya bittiğinde değiştirmemiz gerekecek, bu geleneksel kapı zillerinde gerekli olmayan bir şey.

Bir model seçerken dikkate almamız gereken birkaç yön veya özellik vardır, bunlar:

  • Kapsam: Kapı zili tarafından kullanılan teknolojiye bağlı olarak, menzil daha fazla veya daha az olacaktır, bu nedenle, evimizin, binalarımızın, dağ evimizin veya çiftliğimizin boyutlarına bağlı olarak, kablosuz bağlantının olmamasını önlemek için bu yönü dikkate almamız gerekecek. bizi etkiler. ihtiyacımız olan erişimi sunun.
  • Malzemeler: Sokakta mı yoksa dışarıda bir yerde mi olacağımıza bağlı olarak, yağmur, hava, kar veya ısı gibi sert hava koşullarına dayanma yeteneklerini gözden geçirmemiz gerekir. Yapıldığı malzeme, diğer maddelere karşı daha fazla veya daha az direnç gösterecektir.
  • bildirim türü: Burada birkaç seçenek bulabiliriz, birden fazla melodiye sahip zil sesleri, uyarı ışıklı ziller ve hatta özel sesler eklememize izin verenler. Özellikle bir model veya diğerini seçerken bizim için önemli görünen bir şeyse gözden geçirilecek bir özellik.
  • Hacim: Özellikle büyük bir ev, bina veya ofisle uğraşırken veya normalde yüksek düzeyde gürültü olsa bile, dikkate alınması gereken bir diğer husus da ses seviyesidir. Bu sayede her aradıklarında zili duymamamız engellenmiş olacaktır.
  • Güç kaynağı: Çok az enerji tüketen cihazlar olmalarına rağmen gerçek şu ki pil kullanan, şarjlı pil kullanan veya doğrudan elektrik voltajına takılan modelleri bulabiliriz.
  • Fiyat: Tabii ki elimizdeki bütçe şu ya da bu modeli tercih etmemizi sağlayacak. Her halükarda yapılacak en iyi şey, fiyatına göre bize uygun olan ve vereceğimiz kullanım için gerekli gereksinimleri karşılayan modeli seçmeye çalışmaktır.

Yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip kablosuz kapı zilleri

Netatmo

Bu Netatmo modeli, WiFi bağlantılı, abonelik ücreti olmayan ve 1080p çözünürlüklü kamera ile donatılmış akıllı bir kablosuz kapı zilidir. Gece görüşüne sahiptir, suya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve evimizin kapısının önünde biri durduğunda bizi gerçek zamanlı olarak uyaran kişi algılama sensörü vardır. Kurulumu çok basittir, görüntüler microSD hafıza kartına güvenli bir şekilde kaydedilir ve yüksek kalitede görüntü kaydı yapabilmektedir.

Netatmo kablosuz kapı zili

Eufy

EuFy kapı zili, WiFi bağlantılı bir modeldir ve Full HD çözünürlükte görüntü kaydedebilen bir kameraya sahiptir. 120 güne kadar özerklik sunan, abonelik gerektirmeyen, ince, zarif ve kurulumu kolay bir tasarıma sahip bir bataryaya sahiptir. Gelişmiş şifreleme algoritması sayesinde veri depolama güvenli bir şekilde yapılır.

Eufy kablosuz kapı zili

GRTVF

1080p çözünürlüklü kamera ve ziyaretçilerle iletişim kurmak için çift yönlü video ve ses görüntüleyebilen WiFi bağlantısı ile donatılmış kablosuz kapı zili. Kapı zilimizin gösterdiği görüntüleri gerçek zamanlı olarak cep telefonunun kendisinden görebilmek için iOS ve Android işletim sistemi ile uyumluluk sunar. Hareket algılama, gerçek zamanlı uyarılar, geniş açılı bir merceğe sahiptir ve yüksek çözünürlüklü video sunar. Yakalamalar ve videolar bir hafıza kartına veya buluta kaydedilebilir ve suya ve toza karşı IP55 direncine sahiptir.

GRTVF kablosuz kapı zili

YİROKA AC-690

1080p çözünürlüklü kameralı, 128 GB’a kadar SD kartlarla uyumlu ve bulut depolama ile uyumlu kapı zili. 2,4 GHz WiFi bağlantısına, maksimum 150 me’ye kadar menzile ve iki yönlü interkoma sahiptir. Kızılötesi gece görüşüne, geniş görüş açısına sahiptir ve düşük sıcaklıklara dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Ayrıca evimizin önünde insan varlığına dair uyarı ve bildirimleri olan bir hareket sensörüne sahiptir.

yiroka kablosuz kapı zili

RLIRLI

WiFi bağlantısı, hareket algılama ve interkom özellikli Full HD kablosuz kapı zili. Akıllı telefonumuzla doğrudan iletişim kurabilen, her türlü hareketi algılamak için kızılötesi sensöre sahip ve geceleri bile geniş bir görüş alanı sunan 166 derecelik geniş açılı lens ile donatılmıştır. Kapı zili kamerası tarafından çekilen görüntüleri görebilmeleri için dört adede kadar cep telefonunun bağlanmasına izin verir.

RLIRLI kablosuz kapı zili

GXYNB

Hareket Algılamalı ve 180 Derece Geniş Açı Lensli Kablosuz Akıllı Kapı Zili Full HD Güvenlik Kamerası. WiFi bağlantısı, gece görüşü ve şüpheli hareketlerde cep telefonumuza uyarı gönderen PIR hareket dedektörü vardır. Mobil, iOS ve Android üzerinden bağlantıya izin vererek kameranın sunduğu görüntülerin uzaktan görselleştirilmesine olanak tanır. Suya dayanıklılığı yoktur, bu nedenle korunaklı bir yere kurulması tavsiye edilir.

GXYNB kablosuz kapı zili

YİROKA

1080p kamera ve WiFi bağlantılı kablosuz kapı zili. PIR hareket sensörü, su geçirmezlik ve gece görüşüne sahiptir. Kızılötesi geniş açılı bir lens ve 32 GB’a kadar kapasiteye sahip bir SD hafıza kartı aracılığıyla bir depolama sistemi ile donatılmıştır. 3 ila 5 ay arasında özerklik ve hırsızlığa karşı ömür boyu garanti sunan şarj edilebilir bir pile sahiptir.

yiroka kablosuz kapı zili

lv.hayat

Full HD kızılötesi gece görüş kameralı güvenlik görüntülü interkomlu kapı zili ve mümkün olan en net konuşma için yüksek kalitede gerçek zamanlı iki yönlü iletişim ve gürültü önleme özellikli interkom. Ayrıca, şüpheli bir hareket durumunda her türlü uyarıyı almak için mobil bağlantılı PIR hareket algılama özelliğine sahiptir. Zilin diğer tarafında bulunan kişi ile cep telefonu üzerinden iletişim kurulmasını sağlar.

Kablosuz kapı zili LV.LIFE

sarainn

Video kameralı kablosuz kapı zili ve 1080p çözünürlüklü WiFi bağlantısı. Görüntüler otomatik olarak buluta ve ardından hafıza kartına kaydedilir. Hem iOS hem de Android cep telefonumuzdan görebileceğimiz geniş bir görüntü sunan 155 derecelik geniş açılı bir lense sahiptir ve 4 ile en beğendiğimizi seçebilmemiz için 52’ye kadar farklı melodiye sahiptir. ses seviyeleri.

Sharain kablosuz kapı zili

lv.hayat

3 inç ekranıyla Full HD görüntü kalitesi sunan kablosuz görüntülü kapı zili. 150 derece geniş açılı lensi, PIR hareket algılama sensörü, HD kızılötesi gece görüşü vardır ve oldukça dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Pil ömrünü artırmak için 2 ila 3 ay arasında özerklik sunan enerji tasarruflu bir çipe sahiptir.

Lv.life kablosuz kapı zili

Eviniz veya ofisiniz için Full HD kameralı kablosuz kapı zilleri girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…