Evi yönetmek için en iyi 8 uygulama: ev otomasyonu, görevler, bakım ve daha fazlası

bu teknoloji kalmaya geldi; Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde pratik olarak mevcuttur: profesyonel ve evsonuncusunda gelişen bir ev otomasyonu bu da görevleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırır.

Bu birleşme evlerde teknoloji giderek daha sık hale geliyor, o kadar ki ev otomasyonu, görevler ve ev bakımı için en iyi uygulamalarRutin görevlerin yerine getirilmesine izin vermek basit ve hızlı yol.

Uygulamalar şunları içerir: çeşitli alanlar için otomatik sistemler Ne iletişimgüvenlik, konut erişimi, konfor ve diğerleri. Bu uygulamalarla her şey daha kolay ev yönetimi uygulamalarıkahve hazırlamaktan kapıları açmaya veya kapatmaya kadar.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi Home akıllı cihazlarıyla tatildeyken evinizi koruyun

Bunlar ev otomasyonu, görevler, bakım ve daha fazlası için en iyi uygulamalardır.

  • Yuva – Evinize göz kulak olun
  • Clintu – Eviniz için Hizmetler
  • Porter – Taşıma ve taşınma
  • Aile Duvarı: Ev işi
  • Ev sahibi KNX
  • Home Connect Uygulaması
  • Google evi
  • WardenCam

bunlar ve diğerleri ev otomasyon uygulamaları, bakım ve diğer görevler kolayca erişilebilir, çeşitli ve kullanımı basittir; kullanıcının ihtiyaçlarına uyum sağlarlar ve kaynakları verimli bir şekilde yönetirler, konfor seviyesi insanların. Burada bu seçenekleri açıklayarak, özellikler, işlevler ve fiyatlar. Başlayalım!

Yuva – Evinize göz kulak olun

Tüm Nest ürünleri için tek uygulama: Eviniz parmaklarınızın ucunda

Sistemi uygulamak için sensörler kullanır alarm açma/kapama kontrolü, ışıklar, ısıtma ve hem dahili hem de harici kameralar. Daha ne, Yuva karbon monoksit ve dumanı tespit etmek için eğitilmiştir; 1080p HD (Dropcam pro ve Nest Cam) videoları kaydedin, kapıda bırakılan nesneleri, insanları ve paketleri görüntüleyin (Nest Hello) ve kullanın kapıları ve kilitleri açmak/kapatmak için şifre.

Sayesinde yuva kamerası Son üç saatin kayıtlarını ücretsiz olarak izleyebilecek, sürekli mi yoksa olay bazlı mı olacağını ve abone olup olmadığınızı seçebileceksiniz. Nest Aware ve resimleri Google hesabınıza kaydedin, istediğiniz zaman erişebilir, görüntüleyebilir ve silebilirsiniz.

Kendi adına, Yuva Merkezi Maks., görüntü ve yüz keşfi (Face Match) ve hızlı hareket işlevleri sunar. Şüphesiz, en iyilerinden biridir evi yönetmek için var olan ev otomasyonu uygulamaları.

Clintu – Eviniz için Hizmetler

Ev otomasyonu, ev ödevi ve ev bakımı için en iyi uygulamalardan biri Clintu

Clintu: Eviniz ve Ofisiniz için Hizmetler

İstek için mükemmel bir uygulama profesyonel hizmetler ilgili haftanın herhangi bir günü tablotemizlik, kaldırma ve evlerin, mağazaların, işyerlerinin ve ticari binaların genel bakımı. Aynı şekilde Clintu resmi portalında size sunuyor temizlik uzmanı olarak iş; Sadece istekliliğinizi ve yapılacak işleri belirterek kayıt olmanız yeterlidir.

Öngörülemeyen olayları kapsamak için AXA sigortasına sahiptir. İndirme Android için ücretsizdir ve temizlik hizmetinin maliyeti saatte 10 euro.

Porter – Taşıma ve taşınma

Porter – Taşıma ve taşınma

Porter, ulaşım ve taşıma hizmetleri için en iyi uygulama

Bu platform için Android ve iOS size seçme seçeneği sunar çıkış noktası ve varış noktasıhizmetin gün ve saati ne olursa olsun yüklemek istediğiniz hafif veya ağır.

İle birlikte kapıcı yapabilir misin kaldırmabüyük mağazalarda alışveriş yapmak, çöpleri atmak, eski mobilyaları atmak, internetten alışveriş yapmak, ağır yük ve bavul taşımak.

Bu da yetmezmiş gibi, herhangi bir kaza durumunda eşyalarınız poliçe ile sigortalanır ve hizmet sözleşmeleri ile hizmet alabilirsiniz. kapıcı itibaren 1 saat ve 30 güne kadar peşin. hizmet ucuz ve hızlı ve uygulamanın indirilmesi ücretsizdir.

Aile Duvarı: Ev işi

AileDuvar Ev Işi

Aile hayatını düzenlemek ve herkesi bilgilendirmek için FamilyWall

Eğer istersen aile hayatını düzenlebu uygulama sizin ve aileniz için. aile duvarı Etkili mesajlaşma sağlar, aile tarafından paylaşılan takvim veya bir kişinin, aile bulucualışveriş listesi, video/fotoğraf albümü ve önemli kişiler dizini diğerleri arasında bebek bakıcısı, doktor, polis, sigorta gibi.

Bir cep telefonu, tablet veya PC aracılığıyla tüm aile uygulamaya erişebilir, alışveriş listeleri oluşturokul görevleri, iş gücü ve ev ve hatta konumlarını takip ederek çocuklarınıza göz kulak olun. İndirmesi ücretsizdir ve 30 günlük deneme; Ancak Premium planın maliyeti 4,99 €/ay.

Ev sahibi KNX

Houseinhand KNX, ev otomasyonu için en iyi uygulamalardan biri

Evinizi hızlı ve sezgisel bir şekilde kontrol etmek için Houseinhand KNX’i kullanın

bu uygulama kontrol ışıklarıklima, panjur ve diğer cihazlar KNX; ayrıca DVD’ler, televizyonlar ve ses ekipmanları gibi görsel-işitsel ekipmanları da idare eder; aynı zamanda IP kameraları ve görüntülü kapı telefonlarını gerçek zamanlı olarak kontrol eder.

yaratabilirsin eve gelmeden dakikalar önce rahat ortamlarparlaklık seviyesini düşürün, sıcaklığı ayarla, biraz rahatlatıcı müzik çalın…, hepsi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre. İçin uygun Android ve iOS.

Home Connect Uygulaması

Home Connect Uygulaması

Home Connect Uygulaması ile ev aletlerinizin programlarını izleyin ve doğrudan erişin

Bu ev otomasyonu ve ev işleri için en iyi uygulamalaryemek pişirmeye tutkulu olanlar için idealdir, çünkü bu yazılım, taşımanın yanı sıra kör kontrolışıklar, güvenlik ve cihazlarönceden hazırlamaya başlayabilmesi için cihaza gönderilebilecek çeşitli tarifler sunar.

Ayrıca, sahip olduğu buzdolabı için kamera, mevcut yiyecekleri göstererek, süpermarketteyseniz eksik olanın satın alınmasını kolaylaştırır. Güvenlidir ve şifreli kişisel hesap.

diğerlerine sahip olmak istiyorsanız IFTTT’ye bağlanabileceğiniz akıllı servisler, başlamak için belirli bir donanıma gerek kalmadan. Cihazları kurmak, güncellemek veya onarmak için kullanıcı talimat kılavuzlarına da erişebilirsiniz.

Google evi

Evinizi yönetmek için Google Home

Google Home, evinizin kapsamlı bir görünümünü sunar

Tabii ki bu listeden çıkamadık Google evi. Bu ev otomasyonu uygulamaları mükemmellik tarafından. O kadar ki, yapılandırma yeteneğine sahip, kameraları kontrol et ve yönetışıklar, termostatlar ve diğerleri.

Daha ne, müzik çalTV veya film izlemek için loş ışıklar, ebeveyn kontrolü ve en iyisi, evini görselleştir, değişkenleri ve olayları gözden geçirme. için var olan en eksiksiz ve özgür yazılımlardan biridir. ev otomasyonu.

WardenCam

Adından da anlaşılacağı gibi, WardenCam sayesinde şunları yapabileceksiniz: tüm ailenize ve arkadaşlarınıza göz kulak olun güvenlik konularında, sizden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar. Ayrıca, odalarını ve hatta karanlıkta görselleştirmek için kullanıldığından küçük bebeği olan ebeveynler için idealdir.

Bu yetmezmiş gibi, algılama yeteneğine sahiptir. Hareketler ve Uyarı Özelliği kusursuz performans sunuyor. İlk kez ücretsiz servisi var 24 saat uzatılabilirfakat istiyorsan 7/24 gözetim tercih etmek prim planı ve tek bir ödeme yapın.

Uygulamayı cep telefonunuza ve yedek cihazınıza herhangi bir yerden yükleyebilir ve başlayabilirsiniz. evinizi veya ofisinizi mobil cihazınızdan inceleyin tanıştığın sürece İnternete bağlı.

Artık bazılarını bildiğinize göre ev otomasyonu, görevler ve ev bakımı için en iyi uygulamalar; ne kadar harika olduğunu biliyorsun, güvenli ve pratik Onlar neler. Onlarla işlevleri devredebilirsiniz, ışıkları aç/kapatev aletleri, hatta uyurken çocukları ve siz yokken eve giren ve çıkanları izleyin.

Daha fazla bilgi: Evimizi Android Wear akıllı saatimizden bu şekilde kontrol edebiliriz

Hepsinden iyisi, korunabilirsiniz ve her şeyden önce iyi anlarınız olur. rahatlama ve huzur. Bu makaleyi beğendiyseniz, kesinlikle bu mobil uygulamalarla evinizi Noel için nasıl dekore edeceğinizi öğrenmek isteyeceksiniz veya daha da iyisi, bitkilerinizle ilgilenmek için en iyi 11 bahçe uygulaması hakkında bilgi edineceksiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Evi yönetmek için en iyi 8 uygulama: ev otomasyonu, görevler, bakım ve daha fazlası ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…