Evdeki ışıkları kontrol edebileceğiniz Xiaomi’nin Rubik küpü

Birkaç yıl önce size bir Xiaomi Rubik küpü göstereceğimizi söyleselerdi, Buna inanmamış olabiliriz, ama işte burada, size Xiaomi’nin en yeni ürünlerinden birini gösteriyoruz. Gerçek şu ki, son oyun monitörlerinden bazıları kadar çekici görünmüyor.

firma satıyor 11 avronun biraz üzerinde olan ve hem sizi eğlendirmeye hem de bazı ev otomasyon ürünlerini kontrol etmeye yarayan bu ilginç alet evde sahip olduğun Bunun ne ölçüde yararlı olabileceğini bilmesek de. Tüm detayları görelim!

Bu meraklı Xiaomi Mi Rubik

Tasarım düzeyinde, bu Rubik küpü tıpkı diğerleri gibi, evet, şirket logosuna sahip olması özelliğiyle merkezi küplerden birinde.

Xiaomi Rubik Küpü

Öte yandan, Android ve iOS için küpü çözmenize yardımcı olabilecek bir uygulaması var ve bu, istatistikleri daha sonra takip edebilmeniz için kaydınızı kaydediyor, bunun hayranıysanız çok yararlı bir şey. oyun türü, çünkü gelişip gelişmediğinizi görmenize yardımcı olur. Küpün öğrenmeniz için size verebileceği yardımla farkedeceğiniz bir şey.

Size tavsiye ederiz | Xiaomi’nin en ucuz cep telefonları, bağlantılarını kendi başlarına temizleyebilir: işte böyle yapıyorlar

Ve şüphesiz, Mi Rubik’in en tuhaf özelliği, Mi Home uygulamasıyla eşleştirilebilmesi, böylece küpü çevirerek bazı akıllı ev ürünlerini kontrol edebilmenizdir. Xiaomi akıllı ampul ile birleştirirseniz, nasıl çevirdiğimize bağlı olarak ışığın renk değiştirmesini sağlayabilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Evdeki ışıkları kontrol edebileceğiniz Xiaomi’nin Rubik küpü girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…