Evde Wallapop koleksiyonu: Fiyat ve bilmeniz gereken her şey

Evde Wallapop koleksiyonu: Fiyat ve bilmeniz gereken her şey

wallapop evde almak: Wallapop üzerinden gönderi yapmak için en rahat seçenek. Bu şirket, İspanya’da çevrimiçi ürün alıp satma konusunda lider oldu. Hem satıcıya hem de alıcıya birçok avantaj sunar ve bunlardan biri de hizmettir. eve teslim. Özellikle bu pandemi zamanlarında süper konforlu bir seçenek.

Bu hizmet, ödeme yapıldıktan sonra satış fiyatından düşülecek tüm ağırlık bölümleri için 2,25 Euro’luk bir maliyeti olan bir postane veya Seur adlı nakliye şirketi aracılığıyla gerçekleştirilir.

Wallapop portalına göre, sevkiyatlar Ceuta, Melilla ve Kanarya Adaları dışında İspanya’nın her yerine yapılıyor.

Evde Wallapop koleksiyonu talep etme adımları

hizmetini kullanmak için wallapop evde almak Alıcı, sohbetin üst kısmında bulunan “Satın Al” butonundan satıcıya teklif göndermeli ve eve teslim seçeneğini seçmelidir.

Gönderinin maksimum ağırlığı 30 kilogramdır. Ebat ile ilgili olarak, bir kutuda paketlenmişse, uzunluk, yükseklik ve genişlik toplamı 210 cm’yi, uzunluk 120 cm’yi geçemez. Aynı şekilde paket için minimum ölçüler 15×10 cm’dir.

Gönderi etiketini aldığınızda indirip yazdırmanız da önemlidir. Yazdıramazsanız, tüm verilerinizi bir kağıda yazın: ad ve soyadı, gönderen olarak tam adres, ayrıca bunun bir Wallapop gönderisi olduğunu belirtin ve gönderi referansını ekleyin.

Bir ofiste evden teslim alma ve teslim ile sevkiyat yapmak veya reklamlarda görünen “Hemen Al” seçeneğinden bu hizmeti kullanmak mümkün değildir.

Hem satıcı hem de alıcı, gönderimin seyrini sayfanın uygulaması aracılığıyla takip edebilecek ve seçeneği kullanmaya karar vermiş olanlar, wallapop evde almak Seur ile 2 iş günü teslimat süresine sahip olacaklar. Paket alındıktan sonra, alıcının her şeyin doğru olup olmadığını kontrol etmesi için 48 saati vardır, son teslim tarihinden sonra transfer otomatik olarak yapılır ve miktar cüzdanına alınır.

Leave a Reply