Ev teklifi: Bu elektrikli süpürge, Noel için mükemmel bir hediye

Ev teklifi: Bu elektrikli süpürge, Noel için mükemmel bir hediye

Alışılmış robot elektrikli süpürgelerin, el tipi elektrikli süpürgelerin veya süpürge elektrikli süpürgeler Evimizin temizliğini güçlendirmek için harika bir müttefik olabilirler. Sonuçta bunlar daha pratik seçenek dakik karışıklıkları çözmek veya evimizin halı, perde ve hatta tavan gibi belirli alanlarını tamamen süpürmek için.

Bu anlamda, bu tarihlerde satın almak mümkündür. EUREKA FC9, fiyatında iyi bir keskinlik ile Amazon’daki en çok satan ve en değerli dikey elektrikli süpürgelerden biri: 399,99 Euro’dan 339,99 €, Neredeyse bir 20 indirim.

Bu modelde neyin özel olduğunu ve neden tavsiye ettiğimizi bilmek ister misiniz? Robot elektrikli süpürgelerin sunduğu zemin temizliğini tamamlamak için ideal bir seçenektir, ancak ekstra bir kontrol, güç ve taşınabilirlik. Bir robot elektrikli süpürgeniz yoksa, birçok engeli olan küçük bir daire söz konusu olduğunda, bir süpürge elektrikli süpürgesi neredeyse her zaman bir robo elektrikli süpürgeden daha iyi olacaktır, çünkü ilki daha zor olan köşelere ulaşmanıza izin verir. daha rahat temizlemek için.

EUREKA FC9’u 339,99 Euro’ya satın alın

Son olarak ve konuya girmeden önce şunu söylemeye gerek yok. EUREKA FC9 Ayrıca bu Noel için muhteşem bir hediye: şimdi al daha ucuz ve krallar geldiğinde birkaç avrodan fazla tasarruf edeceksiniz.

EUREKA FC9’u Amazon’da indirimli olarak satın alın

EUREKA FC9 kir

EUREKA FC9’a direnebilecek hiçbir felaket yoktur

Bu EUREKA FC9’u satın almanın en iyi nedeni (339,99 €’luk indirimli fiyatının yanı sıra), diğer el tipi elektrikli süpürgelerin aksine, birleştirir tarafından sunulan temizliğe paspas ile bir ömür boyu geleneksel elektrikli süpürge, günden güne “kahverengiler” ile uğraşırken bize çok zaman kazandıracak bir şey.

Aspirasyon düzeyinde, bir 8000 paskal emiş gücüHer türlü katı parçacıktan geçen toz ve kılları ve hatta en zorlu halıları bile halledecek olan , buna karşı koyacak hiçbir şey yok. Öte yandan, fırçalama seviyesinde, iki ayrı tank, biri temiz su, diğeri kirli su için, zeminin kusursuz olmasını sağlayan ve bir daha asla “analog” paspas kullanmak istememenize neden olacak bir şey.

EUREKA FC9 çalışır durumda

EUREKA FC9 saçları, halıları ve hatta sıvıları işleyebilir.

Batarya ile ilgili olarak, diğer modellerde olanın aksine, EUREKA FC9 bir çalışma süresine ulaşır. 35 dakikaya kadar, ayrıca onun avantajından yararlanarak akıllı kir algılama emiş gücünü modüle etmek ve böylece özerkliği maksimuma çıkarmak için. Ayrıca, kendi ile birlikte gelir kendi kendini temizleme sistemi, fırçanızı az çabayla temizlemenizi sağlayacak çok pratik bir işlev.

EUREKA FC9’u 339,99 Euro’ya satın alın

Son olarak, mikroplar hakkında endişeleniyorsanız, içerdiğini bilmekten memnun olacaksınız. gelişmiş su elektrolit teknolojisi yapabilme dezenfekte edin ve kokuyu giderin Tankınıza kimyasal eklemeye gerek kalmadan üzerinden geçtiği yüzeyler. Ne anlama geliyor? Eh, temel olarak, şarj etme kapasitesine sahiptir. %99.9 içinden geçen tüm mikrop ve bakterilerin 339,99 Euro karşılığında daha fazlasını isteyebilir misiniz?

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi
  • Amazon Fire TV Stick 4K Max incelemesi: Chromecast’e en iyi alternatif bir adım yükseldi

Giriş Ev teklifi: Bu süpürgeli elektrikli süpürge, Noel için mükemmel bir hediye, ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply