Euskaltel, R, Telecable ve Virgin için Şubat ayında ücretsiz kanal

Vodafone TV gibi bazı ödemeli televizyon platformları veya Euskaltel Grubu’nun farklı markalarına hizmet veren platformlar, her ay ücretsiz olarak etkinleştirilen bir kanal veya “misafir” kanal sunmayı taahhüt eder. televizyon kiraladılar. Bu durumuda Euskaltel, R, Telecable ve Virgin’den TV Şubat ayının bu ayı boyunca ücretsiz olarak izlenebilecek kanalın hangisi olacağını zaten biliyoruz.

Televizyon, Euskaltel Grubunun farklı markalarının ilgi çekici yerlerinden biridir. Bu durumda, Euskaltel kanalları veya R Kablo kanalları, Virgin Telco veya Telecable’da görebildiğimiz kanallarla pratik olarak aynıdır. Dört durumda da, elimizde misafir kanalı her ay yenilenen ve şubat ayının bu ayında Suç + Soruşturma kanalı tüm TV müşterilerine açık olacak. Ayrıca 10 yıllık yayıncılığını kutlama fırsatı bulacaklar.

C+I, kanalı Şubat’ta ücretsiz açın

Suç + Soruşturma Kendini gerçek suçların soruşturulmasına adamış tek devlet televizyonu kanalıdır ve Şubat ayında 10 yaşına girer. Bu nedenle, Şubat ayında her Pazartesi, saat 23:00’te yalnızca dört muhteşem prodüksiyon yayınlayacak ve bu yapımlarda, dünya çapında manşetlere çıkan dramatik hikayeleri inceleyecekler.

kanal

Columbine, Parkland, Red Lake ve Sandy Hook’ta meydana gelen trajediler; Turpin ailesinin tüyler ürpertici tarihi; 12 yaşındaki arkadaşlarını öldürmeye çalışan iki kızın korkunç vakası; ve 16 yaşındaki bir çocuğun bir grup genç tarafından vahşice öldürülmesi, özel bölümün dört ana açılış başlığıdır.

Bu kanal, şubat ayı boyunca şu özelliklere sahip müşteriler için ücretsiz olarak görülebilir: temel tv paketleri Euskaltel, R, Telecable ve Virgin. Mart ayı itibari ile bu içeriği izlemeye devam etmek isteyenler Virgin Telco için TV Premium Extra olarak bilinen üstün pakete veya Euskaltel için total TV paketine geçmek zorunda kalacaklar.

Bu markaların televizyonları benzer olsa da, kanal sayısı ile ilgili olarak hala bazı farklılıkları var. Paylaştıkları şey, kiralayabileceğimiz ekstralardır. Bir yandan evin başka bir odasına ikinci bir dekoder ekleme imkanımız var. Öte yandan, kanalla birlikte premier paketimiz var. Movistar Prömiyerleri her gün yeni bir filmle Son olarak, istediğimiz mobil hatta bir Netflix aboneliği ile aylık ekstra 10 GB’ı birleştiren Netflix Fanı.

Euskaltel, R, Telecable ve Virgin için Şubat ayında yayınlanan Ücretsiz kanal ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…