Etkileyici Amazon fırsatları: Smartwatch, 4K TV ve daha fazlası

Tasarrufla ilgili her şey, sevenler de dahil olmak üzere çoğu kullanıcının sevdiği bir şeydir. teknoloji. Bu nedenle, şu anda Amazon’da bulabileceğiniz en iyi teknolojik teklifleri bulabilmeniz için aşağıda size yardım edeceğiz.

Bu sayede burada kullanım şekline göre iyi bir ürün çeşitliliği bulacağız. Bu nedenle, televizyonu değiştirmeyi veya yeni bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorsanız, SSD diski, hatta bir Tablet satın alın, işte çözüm. Ve şu anda Amazon’da indirimde olan bir dizi üründen faydalanabilmeniz için bir seçim yaptık.

Söylediğimiz gibi, hemen hemen hiç kimse, olduğu gibi teknolojik ürünlere yatırım yaparken birkaç avro tasarruf etmeyi umursamıyor. Bazen, uçsuz bucaksız ağına göz atmaya hazır olduğumuzda AmazonBizi gerçekten ilgilendiren şeyleri bulmak kolay değil. Tüm bunların nedenlerinden biri, burada sahip olduğumuz çok çeşitli ürünlerdir. Bu yüzden bu sizin için yaptığımız bir iş.

Hakkında yorum yaptığımız ve içinde yer alan tüm bu ürünler teklif Amazon’un kapsamlı kataloğu arasında yer alırlar. Bütün bunlar, bu mağazanın bize sunduğu İnternet ticaretindeki güvenliğe ek olarak. Tüm bu anlattıklarımızdan dolayı, fiyatları düşürülen bu cihaz seçkisine bir göz atmanızı öneririz, belki de ilginizi çeken birine şaşıracaksınız.

Amazon’da buna değer teklifler

Amazfit GTR

Amazfit GTR ile başlayalım. spor akıllı saat 47 mm kasa ve 1,39 inç AMOLED ekran ile. Ayrıca kendi GPS’ine sahiptir ve kalp atış hızımızı ölçebilir ve 12’ye kadar farklı spor modalitesini kontrol edebilir. Tüm bunlar şu anda %24 indirimle.

Baseus harici pil

Bu ürün seçkisini şu ürünlerle devam ettiriyoruz: Aşırı pil Baseus firmasından, taşınabilir bir 30000mAh Güç Bankası USB-C bağlantısı ve hızlı şarj. Tüm mobil cihazlarımızla uyumludur ve her zaman yanımızda taşıyabiliriz. Ayrıca, şu anda %34 oranında azaltılmıştır.

LG43UN7100

Aynı satırlarda LG 43UN7100’den de bahsedeceğiz. Bu, çözünürlüğe sahip bir Smart TV’dir. 4K UHD ve bir boyut ekran 43 inç. Sırasıyla HDR10 Pro, Ultra Surround sese ve 3 HDMI 2.0 bağlantı noktasına sahip. Ayrıca Alexa ile uyumlu olan Bluetooth ve WiFi bağlantısına sahiptir.

Samsung Galaxy Tab A

Ama eğer istediğin bir tabletler, bu senin şansın. Burada 8 inç ekrana ve bağlantıya sahip bir model olan Samsung Galaxy Tab A’yı bulacaksınız. Wifi. Ayrıca 2 gigabayt RAM’e sahiptir ve depolama alanı başka bir 32 gigabayt tarafından karşılanır.

ASUS ZenBook 14 UX425EA-HM038T

ASUS ZenBook 14 UX425EA-HM038T ile bitireceğiz. Burada özellikle 14 inç FullHD ekrana ve Intel Core i5-1135G7 işlemciye sahip bir dizüstü bilgisayarı kastediyoruz. Ayrıca 8 gigabayt Veri deposu ve 512 gigabayt SSD. Windows 10 Home önceden yüklenmiş olarak gelir ve 200 Euro’luk bir indirimle gelir.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Amazon’dan etkileyici teklifler: Smartwatch, 4K TV ve daha fazlası ADSLZone’da ilk kez yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…