Etiketlerde “3. nesil 11 inç iPad Pro”dan bahsediliyor

görmeye başlıyoruz iddia edilen etiketlerin casus fotoğrafları Bu, yalnızca iki anlama gelebilen yeni Apple ürünlerinin numara yapmak Apple’ın özenle hazırlanmış ya da bahar yenilikleri, lojistik kanallarında zaten dolaşıyor.

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz şey, DuanRui’nin hesabı tarafından sızdırılan ve genellikle Çin sosyal ağlarında yayınlanan casus fotoğrafları yayan bir etiket. İçinde, açıkça belirtilmekten kaçınmak için düzenlenmiş olmasına rağmen, karar verilebilir. “3. nesil 11 inç iPad Pro”. Şu anda satışta olan model ikinci nesildir.

Muhtemelen bir aksesuar… fotoğraf gerçekse

{«videoId»:»x7zjhqz»,»autoplay»:true,»title»:»iPad Pro 2020 Analizi BİR AYLIK kullanımdan sonra – HOŞGELDİNİZ bilgisayarınıza»}

Etikette üç nesil iPad Pro’dan söz edildiğinden, şunu çıkarıyoruz: aksesuar olabilir Apple’ın piyasaya süreceği ve bu üç nesille uyumlu. Ya da belki de yeni bir şey değil ve birkaç hafta sonra göreceğimiz iPad Pro nesliyle de uyumlu olduklarını belirtmek için bundan sonra Magic Keyboard veya Apple Pencil’a yerleştirilecek bir şey.

Başka bir vaka, daha az hoparlör deliği gösteren yaklaşan bir 2021 iPad Pro'ya işaret ediyor

Ancak ısrar ediyoruz: tüm bunlar gerçekten doğru bir şey olduğunu varsayıyor olabilir. Bu görüntünün gerçekliğini garanti etmenin hiçbir yolu yokve bu nedenle bunu sadece bir söylenti olarak ele almalıyız. Aynı zamanda, Apple’ın çok yakında, belki de birkaç gün içinde bir şeyler yayınlayacağına dair birçok işaret gördüğümüzü de kabul etmeliyiz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Etiketlerde “3. nesil 11 inç iPad Pro”dan bahsediliyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…