Essential artık OnePlus’ın kurucusunun yeni şirketine ait

Ocak ayının sonunda OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei nihayet yeni şirketinin adı “Nothing” olduğunu açıkladı. O zamandan beri, bunun geleceği hakkında spekülasyonlar yapıldı. çalıştırmak Twitch’in kurucu ortağı Kevin Lin, youtuber Casey Neistat veya Alphabet Inc’in kendi risk sermayesi yatırım bölümü olan GV (eski adıyla Google Ventures) gibi kişiler tarafından desteklenmektedir. ve bunu zaten bildiğimiz halde, Şirketin ilk ürünü yaz aylarında gelecek ve tamamen kablosuz kulaklıklar olacak.bugün bu yeni şirket hakkında yeni haberlerimiz var.

Ve bu, onların teyit edebildikleri gibi 9to5Google, Hiçbir şey, Carl Pei’nin yeni şirketi artık Essential markasının sahibi değil.Android’in babalarından Andy Rubin tarafından 2017 yılında kurulan ve piyasaya tek bir akıllı telefon sunduktan sonra Şubat 2020’de kapanan bir firma.

Essential markası artık Nothing’in bir parçası.

Essential ile hiçbir şey yapılmaz

Elde edilen belgelere göre Yok’un hareketi şunu ima ediyor: tüm ticari markalar, logolar ve diğer fikri mülkiyet of Essential artık Carl Pei ve ekibine ait.

Birkaç aydır eski Essential üyelerinin birçoğunun, 2021’de bir noktada ilk Android tabanlı akıllı telefonunu piyasaya sürmeyi hedefleyen OSOM Inc adlı yeni bir şirkette çalışmaya başladığını belirtmekte fayda var. en doğrudan rakiplerinden daha iyi bir özellik-fiyat oranı sunmak ve mahremiyete mümkün olduğunca saygılı bir cihaz olmaya odaklanmak için çıktı.

Nothing fikrinin Essential markasından ve bu alandaki gelişmelerinden yararlanarak akıllı telefon dünyasına girmek olup olmadığı şimdilik tamamen bilinmiyor. Unutmamalıyız ki, şirket kapılarını kapatmadan önce, işlevleri tam olarak ne kadar azaltarak akıllı telefonumuzun mükemmel bir alternatifi olmayı amaçlayan meraklı bir cihaz olan GEM üzerinde çalışıyordu. gerekli.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Artık OnePlus’ın kurucusunun yeni şirketine ait Essential girişi, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…