Eski Xiaomi’nizi MIUI 11’e nasıl güncellersiniz?

Bugün size öğreteceğiz Xiaomi’nizi şirketin yeni özelleştirme katmanı olan MIUI 11’e nasıl güncellersiniz? neyse ki, oldukça basit bir işlemle cihazınızda olabilir, çünkü Xiaomi’nin kendisi cihazımızı basit bir şekilde güncelleyebilmemiz için araçları koyan.

Böyle, Xiaomi’nizi MIUI 11’e güncellemek istiyorsanız, birkaç dakikanızı ayırın ve cihazınızı en az %80’e kadar şarj edin, çünkü kurulum işlemi yapılırken herhangi bir sorun olmaması için gerekli bir şeydir.

İlk adım: MIUI 11’i indirin

Açıkça, Xiaomi’nizi MIUI 11’e güncelleyebilmek için yapmanız gereken ilk şey katman sürümünü indirmektir. – zaten mevcutsa – cihazınız için ve bu iki şekilde yapılabilecek bir şey.

MIUI 11 ana ekranı

Güncelleyiciden MIUI 11’i indirin

Xiaomi, diğer birçok üretici gibi, yıllar önce özellikle güncelleme indirmelerini görüntülemek ve yönetmek için bir uygulama sunmaya karar verdi şirketin zaman içinde başlattığı özelleştirme katmanının

Size tavsiye ederiz | MIUI 11’i indirebilen tüm cihazlar bunlar

Erişmek için, sadece “Güncelleyici” uygulamasını arayın ve “Kontrol Et” düğmesine tıklayın. Bunu yaptığınızda, terminaliniz için en yeni sürüm aranacak ve kurulu olmayan bir sürüm varsa uygulama onu indirecektir.

MIUI 11 güncellemesi

MIUI 11’i internetten indirin

Öte yandan, MIUI’yi internetten indirme seçeneğiniz de var, MIUI web sitesi aracılığıyla, Xiaomi’nin tüm terminallerinin yazılımını hizmetinize sunduğu, istediğiniz zaman indirip kurabilmeniz için.

Bulabilirsin Şirketin web sitesinde Xiaomi cep telefonlarının tüm ROM’ları.. Cep telefonunuza uygun sürümü indirmek için tek yapmanız gereken onu aramak ve üzerine tıklamak. Bunu yaptıktan sonra, indirme düğmesine basmanız yeterlidir ve dosyayı akıllı telefonunuzun yerel belleğine girin.

İkinci adım: dosyayı cep telefonunuza girin ve kurun

Dosyayı zaten terminalinizde indirmişsiniz. Eğer ilk yöntem üzerinden “Updater” uygulaması ile yaptıysanız, indirdikten sonra, indirme düğmesi olarak değişecektir. “Güncelle” veya “Yükle”. Peki, o düğmeye basın ve bekleyin, kısa süre sonra cihazınızda MIUI 11 olacak.

Evet, öte yandan, ROM’u internetten indirerek yaptınız, önce dahili belleğe geçmeniz gerekecek bilgisayarınıza takarak ve aktararak cihazınızın Doğrudan akıllı telefonunuzdan indirdiyseniz, hiçbir şey yapmanız gerekmeyecektir.

Dosyayı cihazınızın dahili hafızasına yerleştirdikten sonra tek yapmanız gereken “Updater” uygulamasına gitmek ve oradayken sağ üstteki menüyü görüntülemek ve tuşuna basmak. “Güncelleme paketini seçin”.

MIUI 11 özellikli

Yaptığında, Bir dosya gezgini açılacak ve indirdiğiniz, .zip uzantılı dosyayı aramanız gerekecek. Bulduğunuzda, üzerine tıklayın ve güncelleme işlemini başlatmak için kabul et’e tıklayın.

Hazır, MIUI 11 zaten terminalinizde

Güncelleme işlemi tamamlandığında, Verilerinizi terminalde tutan MIUI 11’e sahip olacaksınız. Üreticinin listelediği tüm haberleri görmek için güncelleme yaptığınız uygulamaya gitmeniz, menüyü görüntülemeniz ve butona tıklamanız yeterlidir. “Ne var ne yok?”.

MIUI 11, MIUI’nin şimdiye kadar gördüğümüz en iyi sürümüdür ve tasarım düzeyinde birçok yeni özellik ve Xiaomi’nizin MIUI 10’dan daha hızlı çalışmasını sağlayacak performans iyileştirmeleri içerir. Ek olarak, katman biraz daha hafif ve minimalisttir. Xiaomi’nin yapmış olduğu uygulama grupları sayesinde. Şimdi, MIUI 11 ile Xiaomi’nizin keyfini çıkarın!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Eski Xiaomi’nizi MIUI 11’e nasıl güncellersiniz yazısı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…