Eski kasklarınızı yenileyin: Rakipsiz bir indirimle bazı Sennheiser’lar

Düzenli olarak kullandığınız kulaklıkların, normal aşınma ve yıpranma nedeniyle ya da yalnızca seslerinin sizi ikna etmeyi bırakmasından dolayı kullanım ömrünün sonuna gelmiş olabilir. Yenilenmesine devam etmek için size mükemmel bir seçenek gösteriyoruz. teklif bu biraz satın almanıza izin verir sennheiser kulaklık çok kaliteli.

Bu aksesuarda bulacağınız güzel şeylerden biri de, teknoloji ile uyumlu hemen hemen her cihazla kullanabilmenizdir. Bluetoothbilgisayarlar veya cep telefonları gibi. Plastik, metal ve deri kombinasyonuyla tamamlanan bu ürünün görünümü oldukça dikkat çekicidir ve birçokları için çok önemlidir. Şunu da belirtmekte fayda var ki, ergonomi şirketin bu cihazda sunduğu şey Gerçekten iyiçünkü diğer şeylerin yanı sıra, her bir bardakta bulunan köpük yüksek kalitede olduğundan hafıza etkisinden kaçınılır.

Sennheiser HD4.50R kafa bantlı kulaklıklar

iyi ses kalitesi

Bu, ses piyasasındaki en prestijli ürünlerden biri olduğu için bahsettiğimiz şirketin ürünlerinin özelliği olan bir şeydir. Diğer şeylerin yanı sıra, Noise Guard adı verilen ve bunları kullanırken hiçbir şeyin rahatsız olmasını engelleyen aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olduğuna dikkat edilmelidir (örneğin, serinin diyaloglarının tüm ayrıntılarını takdir etmek için ideal). Bu Sennheiser HD4.50R kulaklıklar hakkında bilmeniz gereken bir başka güzel detay da, frekans tepkilerinin 22.000 Hz’de 18böylece ister yerel olarak ister Amazon Music gibi platformlarda bulutta olsun, müziğinizin keyfini mükemmel bir hassasiyetle çıkaracaksınız.

Devam etmeden önce şunu da belirtmenin oldukça olumlu olduğunu düşünüyoruz. iç direnç bu aksesuarı kullanabilen 18 ohm ve 113 dB basıncın ne seviyede olduğu çok iyi bir ses kalitesini belgeleyen detaylardır.

Sennheiser HD4.50R kulaklıklar katlanmış

Bu Sennheiser HD4.50R kulaklıklarda harika fırsatlar

Şu anda, bu aksesuarın satın alınmasını tavsiye edilenden daha fazla yaptığına inandığımız bir indirim var, çünkü %33 tasarruf genellikle piyasada sahip olduğu fiyata göre. Bu nedenle, yalnızca 119 Euro’ya bu eksiksiz kablosuz kulaklığı, evden nakliye masrafları için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan satın alabilirsiniz. Ardından, rengin birleştiği bir model için bahsettiğimiz teklifi kaçırmamak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz. siyah ve kırmızı göz alıcı bir görünüm sunmaya en uygun şekilde.

Bitirmek için, bu Sennheiser HD4.50R kulaklıkların sunduğu bilinmesi gereken önemli ve üreticinin her şeyi düşündüğünü gösteren birkaç ayrıntıya değinmek istiyoruz. Birincisi, eksik olmadığınızı belirtmektir. mikrofon eller serbest olarak kullanabilmek veya genellikle mevcut cep telefonlarında bulunan asistanlarla sesli komutlar yürütebilmek. Ek olarak, akıllı telefonu cebinizden çıkarmak zorunda kalmamak için kontrol elemanları dahil edilmiştir, bu da oldukça olumlu bir başka olasılığa katkıda bulunan güzel bir ayrıntıdır: Bu, alınabilecek bir aksesuardır. katlamak.

Eski kasklarınızı yenileyin: Topes de Gama’da ilk olarak rakipsiz bir indirime sahip bazı Sennheiser’lar görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…