Erik! Yalnızca 18,92 € karşılığında Lenovo Kablosuz Kulaklık

Kablosuz kulaklıklar, günümüzde evden çıktığımızda müzik dinlemek veya bizi cepten aradıklarında eller serbest görüşme yapabilmek için en çok kullanılan cihazdır. Güçlü talebi, teklifi neredeyse sınırsız hale getirdi, çünkü bugün hemen hemen her fiyatta her türden bluetooth kulaklık bulabiliyoruz. Şimdi, daha kaliteli bir modelin bize sunacağı deneyimin, çok daha düşük fiyatlı diğerleriyle hiçbir ilgisi olmayacak. Her durumda, iyi özelliklere sahip ucuz bluetooth kulaklık arıyorsanız, şimdi alma fırsatınız var. karşı konulmaz bir fiyata Lenovo’dan.

Uyumlu kablosuz kulaklıklar olan Lenovo X18’den bahsediyoruz. TrueKablosuzbu nedenle iletişim veya veri aktarımı sırasında neredeyse hiç kayıp olmaz ve ayrıca mümkün olan en kararlı bağlantı için Bluetooth 5.0 ile donatılmıştır.

İyi bağlantı ve harika özellikler

sahip olan kulaklıklar 6mm membran yüksek ses kalitesi sunmak ve saatlerce yorulmadan kullanabilmemiz için kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahip olmak. Bunun için kulaklarımıza tam oturan silikon uçlara da sahiptirler.

Lenovo X18 Kablosuz Kulaklık Siyah Beyaz

Ve bu Lenovo X18’in vurgulanması gereken bir diğer ayrıntı da, onlara yaklaşık 4 saatlik bir özerklik verebilen 40 mAh pile sahip olmalarıdır. Artık 300 mAh olan şarj kutusunun pili sayesinde toplam kullanım süresi yaklaşık 14 saat. Ek olarak, hızlı bir şarja sahip olduklarına dikkat edilmelidir, bu nedenle 2 saatten daha kısa bir sürede 14 saat daha özerkliğe sahip olabiliriz.

Lenovo X18 Kablosuz Kulaklık ayrıca bir mikrofon hangi onları kullanmanıza izin verir eller serbest modu bizi aradıklarında veya cep telefonundan arama yaptıklarında. Ayrıca sesli yardımcılara erişmemize ve böylece aramaları kontrol etmek veya müzik çalmak için belirli sesli komutlar gönderebilmemize olanak tanır. Her ne kadar bunun için de sahip oldukları dokunmatik paneller bu, oynatmaları ve aramaları çok basit bir şekilde ve herhangi bir zamanda kulaklıkları çıkarmak zorunda kalmadan yönetmemizi sağlar.

İnanılmaz bir fiyata Lenovo X18 TWS kulaklık

Bu Lenovo X18 bluetooth kulaklıkların resmi fiyatı 30.04 Euro, ancak Gearbest’in uyguladığı indirim sayesinde artık çok düşük bir fiyata satın almak mümkün. Spesifik olarak, bu modelin sahip olduğu indirim %37bu Lenovo kulaklıkların satın alınmasında büyük bir tasarruftur.

kılıflı lenovo x18 kablosuz kulaklık

Bu şekilde, teklif edilen son fiyat sadece 18,92 euro, İspanya’ya nakliye masraflarının eklenmesi gereken ve bu durumda sadece 0,34 Euro olan bir fiyat. Tahmini teslimat süresi 15 ila 28 iş günü arasında olmasına rağmen, sevkiyat sadece birkaç gün içinde. Teklif, siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte mevcuttur, bu nedenle en beğendiğimizi seçebiliriz.

giriş Pazarlık! Topes de Gama’da yalnızca 18,92 € karşılığında Lenovo Kablosuz Kulaklıklar ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…