Erik! Xiaomi Redmi Smartband indirimde ve ücretsiz kargo ile

Asyalı üretici, büyük özerkliğe sahip bir aktivite bileziği satın alma konusunda bir ölçüttür. Kataloğunuz Xiaomi akıllı bant Harika bir referans olarak Mi Band ile en eksiksiz olanıdır. Sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak başka modeller olsa da, bunun gibi Sınırlı süreli teklif Redmi Band.

Tam renkli ekrana sahip bir aktivite bileziği hakkında konuşuyoruz ve bu Xiaomi akıllı bandı gerçek bir yıkım fiyatına satın alabilmeniz için şimdi %70 indirim sunuyor. Evet, sadece 12,70 Euro’ya mal olacak ve bunun üzerine tamamen ücretsiz nakliye masraflarını seçebilirsiniz. Daha ne sorabilirsin!

Tabii ki, bir tehlikeyle karşı karşıya olduğumuzu unutmamalısınız. Gearbest Flaş İndirimi, bu nedenle Xiaomi’nin Redmi Band akıllı bandını indirimli fiyattan satın alma promosyonu sınırlı bir süre için geçerli olacak. Bu yüzden, bu fiyat düşüşü sona ermeden önce acele edip günün büyük fırsatını yakalasanız iyi olur.

Spor için mükemmel bir akıllı bant

Smartband Xiaomi Redmi Band tanıtım resmi

Başlangıç ​​olarak, her türlü sporu yaparken bu aktivite bileziğini kullanabilmeniz için polikarbonattan yapılmış ve kauçuk kayış içeren bir gövde buluyoruz. Bunu hesaba katarsanız daha fazlası Redmi Band, IP68 sertifikası sayesinde su geçirmezdir.

Bu Xiaomi aktivite bileziği hakkında sevdiğimiz bir ayrıntı, şarj sistemi ile ilgili. Diğer modellerden farklı olarak Redmi Band, gövdesinde USB konektörü barındırıyor, bu nedenle şarj aleti kullanmanıza gerek kalmadan yalnızca kayıştan ayırmanız ve herhangi bir USB bağlantı noktasına bağlamanız yeterli. Başlıca faydalarını teknik düzeyde görelim.

Bitmeyen bir pil

redmi bant renkleri

Bu akıllı bandın bir 1.08 inç tam renkli TFT ekran ve dokunmatik özelliği ile arayüzünde çok rahat bir şekilde gezinebilirsiniz. Buna, çok çeşitli kişiselleştirilmiş küreleri eklemeliyiz, böylece mevcut 50’den fazla arasından seçim yapabilir ve akıllı bandınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz.

Açıkçası, fiziksel aktivitenizi izlemek için her türlü sensöre sahiptir. Kalp atışı monitörügece uyku kontrolü, pedometre, altimetre… Farklı spor aktivitelerini (dışarıda koşma, bisiklete binme, koşu bandı, serbest yürüyüş ve diğer egzersizler) çok hassas bir şekilde izlemenizi sağlayacak farklı sensörler sayesinde.

Pastanın üzerine krema bu Xiaomi akıllı bandının sunduğu etkileyici özerklik. Her şeyden çok, çünkü üretici, Redmi Bandınızın 14 güne kadar sorunsuz bir şekilde dayanabileceğini garanti eder. Açıkçası, bu giyilebilir cihazı nasıl kullandığınıza bağlı olarak, özerkliği azalabilir, ancak yine de bu aktivite bileziğinin size pil ile ilgili sorun çıkarmayacağını açıkça ortaya koyan bir rakam.

Gördüğünüz gibi, bu spor yapmak için mükemmel bir alet. ve şimdi yapabilirsin 13 Euro’nun altındaki Redmi Band’i satın alın, Kaçırmamanız gereken indirimlerden biridir.

giriş Pazarlık! Topes de Gama’da ilk kez satışa sunulan ve ücretsiz kargo ile Xiaomi Redmi akıllı bant ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…