Erik! Xiaomi Mi Smart Scale 2 ölçeği sadece 16,99 €

Bahara daha yeni başladık ve birçok kişinin yazın yaklaştığını hatırladığı ve kendi bikini operasyonlarına başladıkları an geldi. Ek olarak, güzel hava her zaman bize spor yapmak için dışarı çıkma hissini çok daha fazla hissettirir. Bu da diyet kontrolü ile birlikte yaza istediğimiz gibi girmemizi sağlıyor. Ancak bu mücadelede bize eşlik etmesi için en çok önerilen cihazlardan biri, evrimimizi ölçebileceğimiz akıllı bir terazidir. Bu durumda, en değerli olanlardan birini satın alabiliriz, Xiaomi Mi Smart Scale 2 çok iyi bir fiyata sunuluyor.

Çok sayıda parametreyi ölçen akıllı bir skala ve durumumuzu belirlemek için sadece vücut ağırlığını kontrol etmek gerekli değildir, çünkü eğer iyi hidratlıysak veya iyi hidratlıysak, yağ ve kas yüzdesi gibi diğer bilgilere sahip olmak çok önemlidir. değil, vb.

Farklı profillere sahip çoklu metrikler

Bunu yapmak için, Xiaomi ölçeğinde bir yüksek hassasiyetli BIA çipi fiziksel durumumuzu daha derinlemesine anlayan 13’e kadar vücut kompozisyonu ölçümü alma yeteneğine sahiptir. G-şekilli sensörü, sadece 50 gramlık ağırlıktaki değişiklikleri tespit edebilir ve bu da ölçümlerini çok daha hassas hale getirir.

akıllı tartı xiaomi mi akıllı tartı 2 ön

Xiaomi Mi Smart Scale 2 tarafından sunulan ana ölçümler şunlardır: vücut ağırlığı, BMI, vücut yağ yüzdesi, kas kütlesi, nem içeriği veya hidrasyon seviyesi, protein içeriği, viseral yağ, bazal metabolizma, kemik kütlesi, ideal ağırlık, fiziksel yaş, vücut tipi vb.. Ayrıca tüm bu parametrelere ve ölçümlere dayalı olarak bize fiziksel ve sağlık durumumuz hakkında bir puan sunacaktır.

Bu Xiaomi ölçeği, her birinin gelişimini ayrı ayrı ölçmek ve bunları otomatik olarak tanımlamak için birkaç profile sahip olmanızı sağlar. Ayrıca …. sahip misafir modu böylece herkes profil oluşturmak zorunda kalmadan ölçüm yapabilir.

Bu Xiaomi Mi Smart Scale 2, 30 x 30,5 x 2,5 cm boyutlarında ve 1,7 kilogram ağırlığındadır, bu nedenle neredeyse her yere sığar ve kullanımı çok rahattır.

Xiaomi Mi Smart Scale 2 ölçeği için inanılmaz fiyat

Bu akıllı terazinin fiyatı yaklaşık 39 Euro’dur, ancak şimdi çok daha düşük bir fiyata satışa sunmak mümkün. Spesifik olarak, size gösterdiğimiz teklif, sadece 19,99 Euro’luk bir fiyata bulabileceğimiz eBay’den geliyor. Şimdi, zaten ilginç bir teklif olmasına rağmen, bu da onu en ucuz akıllı terazilerden biri yapıyor, ancak yine de 3 Euro’luk ek bir indirim elde etmek mümkün. kupon P15XIAOMIönümüzdeki 18 Nisan’a kadar mevcut ve sipariş verirken başvurabiliriz.

Xiaomi Mi Akıllı Tartı 2 akıllı terazi

Bu şekilde, Şimdi satın al düğmesine tıklamak ve verilerimizi doldurmak gibi basit bir işlemle, Xiaomi Mi Smart Scale 2 ölçeğini son fiyattan satın almak için bu indirim kuponunu uygulayabiliriz. sadece 16.99 euro. Evet, nakliye masrafları tamamen ücretsiz olduğu için son fiyat. Teslim süresi yaklaşık bir haftadır.

giriş Pazarlık! Topes de Gama’da ilk olarak sadece 16,99 € karşılığında Xiaomi Mi Smart Scale 2 ölçeği ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…