Erik! UE Wonderboom bluetooth hoparlör yarı fiyatına

bu bluetooth hoparlörler Evden çıktığımızda, aile toplantılarında, arkadaşlarda, partilerde vs. müzik dinlemenin ve paylaşmanın en iyi yolu olduklarından, günümüzün en moda aksesuarlarından biridirler. Bluetooth bağlantıları, favori müziğimizi doğrudan cep telefonundan hoparlörden çalmak için cep telefonuyla kolayca senkronize edilmelerini sağlar. Tarlaya, havuza veya plaja götürmek için ideal bir tamamlayıcı.

Her türlü darbeye dayanıklı ve suya daldırılabilir

Şimdi, tüm gün taşımak için bir bluetooth hoparlör almayı düşünüyorsak, taşınması kolay ve darbelere, düşmelere ve suya karşı iyi direnç sunan bir model seçmemiz en iyisidir. Bu durumda, suya ve darbelere dayanıklı en iyi bluetooth hoparlörlerden biri olarak kabul edilen birçok şeyi satın alabilecek kadar şanslıyız. Ultimate Ears Winder Boom. Çok talep edilen ve şimdi gerçek bir pazarlık fiyatına bulabileceğimiz bir model.

Ultimate Ears Wonderboom bluetooth hoparlör

Gerçekten su geçirmez küçük boyutlu bir hoparlördür, bu nedenle duş alırken, havuza giderken, plaja giderken veya yağmurlu günlerde kullanmak mümkündür. Ayrıca yapılmış bir model darbeye dayanıklı yapı, çünkü bir buçuk metre yükseklikten düşmelere karşı dayanıklıdır. Suya dayanıklılık söz konusu olduğunda, bu hoparlörün suya daldırılabilir olduğunu belirtmeniz yeterlidir. 30 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar ve bu da korunuyor toz girişine karşı.

Ultimate Ears Winderboom, çok dengeli ve tamamen sürükleyici bir basa sahip bir ses sunan Bluetooth bağlantılı mini formatlı bir hoparlördür. 360 derece ses Çok güçlü. Bu da yetmezmiş gibi, iki hoparlörü eşleştirmek ve stereo sesin keyfini çıkarmak mümkün.

Oldukça kompakt bir boyuta sahip olmasının yanı sıra herhangi bir çanta, sırt çantası ve hatta bisiklet veya scooter üzerinde asılı olarak taşımamızı sağlayan bir halkaya sahiptir. Herhangi bir akıllı telefon, tablet veya Bluetooth özellikli cihazla uyumludur ve bu Ultimate Ears Winderboom’a mükemmel özerklik veren bir pile sahiptir. O kadar ki sunuyor 10 saate kadar kesintisiz oynatma tek bir şarj ile. Şarj etmek için yalnızca microUSB bağlantı noktasına sahip bir kabloya ve güce takmak için şarj cihazına ihtiyacınız var.

%50’de Ultimate Ears Winderboom bluetooth hoparlör

Bu Ultimate Ears Winderboom bluetooth hoparlör için resmi veya önerilen fiyat 99,99 Euro’dur, ancak şu anda Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde, onu uygun bir fiyata almak mümkün. Özellikle online alışveriş devi tarafından uygulanan indirim, elli%bu da onu satın almamızı sağlar yarı fiyat.

Ultimate Ears Wonderboom bluetooth hoparlör

Evet, doğru okudunuz, yarı fiyatına. Aşağıdaki bağlantıdan hoparlörü bir fiyata satın almak mümkündür. 49,99 € Amazon Prime müşterileri için sadece bir günlük teslimat süresi ve ücretsiz kargo ile. Çeşitli renkleri bulunsa da sunulan model siyahtır.

giriş Pazarlık! Topes de Gama’da ilk olarak yarı fiyatına UE Wonderboom bluetooth hoparlör ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…