Erik! SmartGyro elektrikli scooter sadece 189,90 Euro’ya

Elektrikli scooterlar, giderek daha fazla insanın günlük kullanımları için güvendiği hareket araçlarından biridir. Ve bize arabaya, trafik sıkışıklığına veya toplu taşıma araçlarına bağımlı olmadan rahat ve hızlı bir yol sunuyorlar. Tabii ki, az ya da çok sınırlı özerkliğe sahip olduklarından, kapsanacak mesafe scooter’ın kendi erişimi dahilinde olduğu sürece.

Günde birkaç kilometre seyahat etmemiz gerekiyorsa, normalde bu fiyat artışıyla ilişkilendirilse de, bize büyük özerklik sunan bir elektrikli scooter üzerine bahse girmekten başka seçeneğimiz olmayacak. Ancak günde kilometrelerce yol gitmesine gerek olmayanlardansanız, elektrikli scooter için çok para harcamanıza gerek yok. Şimdi bunu alabilirsin SmartGyro modeli inanılmaz bir fiyata.

Temel ama çok eksiksiz model

Hakkında SmartGyro Xtreme XD, 8 inç tekerlekleri ve üç sürüş modu veya hızı olan bir elektrikli scooter. Bir motor ile donatılmıştır fırçasız, ön süspansiyon, daha fazla sürüş konforu için pnömatik bir ön tekerlek ve sağlam bir arka tekerlek. Gidonun üzerinde, gitmek istediğimiz hızı veya vitesi, kat edilen mesafeyi, pil seviyesini vb. seçebileceğimiz çok işlevli bir ekran veya ekran bulunur.

Smartgyro Xtreme XD elektrikli scooter

En küçüğüne yönelik, ancak bir ağırlığı destekleyen bir scooter 70 kg’a kadar. Aynı zamanda arka lambaları da içerir ve bu SmartGyro Xtreme XD scooter’a bir özerklik verebilen 6.600 mAh kapasiteli bir bataryaya sahiptir. 18 km’ye kadar. Toplamda 3 ile 4 saat arasında şarj ile elde edebileceğimiz özerklik.

Scooter’ın çok ağır olmamasını sağlayan hafif bir yapıya sahip olduğu için kolayca taşımak veya saklamak için kolayca katlanabilen bir model. Scooter’ın boyutları şunlardır: 110x41x102cm ve yaklaşık 10 kg ağırlığa sahiptir.

Bu elektrikli scooter’ın donatıldığı motor, maksimum 24 km/s hıza ulaşmasını sağlar ve yüksek kaliteli bir motordur, ancak bakımı daha kolay ve bu nedenle kaçınılması için basitleştirilmiş ve kayış veya yataklara sahip değildir. belirli arıza türleri.

SmartGyro Xtreme XD elektrikli scooter satışta

Çok dar bir fiyatı olan, önerilen fiyatı 249 Euro olan, ancak şimdi daha düşük bir fiyata alabileceğimiz bir scooter. Spesifik olarak, bu SmartGyro Xtreme XD scooter’ı bir Amazon’da %24 indirimbu da satın alma işleminizde neredeyse 60 avro tasarruf etmemizi sağlıyor.

Katlanmış smartgyro xtreme xd elektrikli scooter

Bu şekilde, nihai fiyatınız 189,90 €, bu elektrikli scooter’ın faydaları göz önüne alındığında uygun fiyatlı ve çok cazip bir fiyat. Ürün Amazon tarafından gönderiliyor ve satılıyor, bu nedenle sadece bir günlük teslimat süresi sunuyor, çevrimiçi alışveriş devinin Amazon Prime hizmetine abone olan kullanıcılar ise ücretsiz kargodan yararlanabiliyor.

giriş Pazarlık! SmartGyro elektrikli scooter sadece 189,90 Euro’ya Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…