Erik! Lenovo dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar indirimde ve ücretsiz gönderim

Dönüştürülebilir bilgisayarlar, özel tasarımları nedeniyle daha fazla çok yönlülük sunarak geleneksel dizüstü bilgisayarlara mükemmel bir alternatif haline geldi. Ve şimdi çok kaliteli ve gerçek bir yıkım fiyatına bir model satın alma fırsatınız var. Hakkında konuşuruz Lenovo Yoga 920çok vitaminli bir cabrio ve şimdi 200 Euro’luk bir indirimle alabilirsiniz.

Bu özel modelin Star Wars’ın bir koleksiyoncu sürümü olduğunu söylemek gerekirse, popüler bilim kurgu destanının hayranları tarafından çok tanınan bir tasarımı sergilemek için iki farklı model arasından seçim yapabilirsiniz. Üstelik, sınırlı bir süre için geçerli olacak bir Amazon flaş teklifi sayesinde %18 indirimle, bu yüzden bu pazarlığı avlamak istiyorsanız acele etseniz iyi olur.

Hepsinden iyisi, 200 avroluk indirim yeterli değilse, tamamen ücretsiz nakliye masrafları. Tek gereksinim, Amazon Prime Video veya Amazon Photos gibi diğer hizmetleri içerdiğini hatırladığımız bir Amazon Prime aboneliğinizin olmasıdır. Amazon Prime müşteriniz yok mu? Endişelenmeyin, çünkü aşağıdaki bağlantı aracılığıyla herhangi bir kalıcılık olmadan bir ay boyunca tamamen ücretsiz denemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Star Wars sevenler için bir dizüstü bilgisayar

Arkadan Lenovo Yoga 920

Açıkçası bu dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar herkes tarafından kullanılabilir, ancak bir Star Wars hayranıysanız, asilerin tarafında bir model arasında seçim yapabilmek veya Karanlık Tarafın Karanlık Tarafına bahse girmekten iki kat daha fazla keyif alacaksınız. Kuvvet… Ek olarak, bu Yoga 920 lenovo p’denbu cihaza kusursuz bir görünüm kazandırmak için cilalı alüminyum yüzeyleri özetler.

Bu devirde başka türlü olamayacağı gibi, bu dizüstü bilgisayar USB Type C bağlantısına sahip olduğundan, Yoga 920’yi cep telefonunuzun kablosunu kullanarak şarj edebilirsiniz. Bu sizi kablo taşıma zahmetinden kurtarır. Ve dikkatli olun, faydaları ihtiyaçlarınızı karşılamaktan daha fazlasını sağlayacaktır.

Yüksek performans

https://topesdegama.com/listas/ordenadores/portatiles-usb-tipo-c-cable-movil

Lenovo Yoga 920’nin piyasadaki en güçlü dizüstü bilgisayar olmadığı doğru olsa da, herhangi bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli teknik özelliğe sahiptir. Senin hakkında konuşarak başlayacağız 8 GB RAM ve 512 GB dahili sabit sürücü ve SSD tipi tarafından desteklenen Intel Core i7 işlemci böylece Amazon’daki bu dönüştürülebilir modele önceden yüklenmiş olarak gelen Windows 10 işletim sisteminden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Grafik kartı bir Intel UHD Graphics 620’dir, bu nedenle çok fazla grafik yükü gerektiren oyunları oynamayı unutun, ancak Fortnite gibi oyunlar sorunsuz çalışacaktır. 13,9 inçlik bir panele ve dokunmatik kapasiteye sahip olduğumuz için Lenovo Yoga 920’nin ekranı pastanın üzerindeki krema.

Şüphesiz, bu en iyi Amazon tekliflerinden biridir, bu nedenle en iyi Lenovo dönüştürülebilir modellerinden birini son derece cazip bir fiyata satın almak için bu promosyondan yararlanın.

giriş Pazarlık! Topes de Gama’da ilk olarak sunulan Lenovo dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar ve ücretsiz gönderim.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…