Erik! 60 €’dan fazla tasarruf sağlayan 4 TB her türlü araziye uygun sabit disk

Tüm gün cebinizde, sırt çantanızda veya bilgisayar çantanızda taşınabilir bir sabit diskle dolaşanlardansanız, çünkü her zaman elinizin altında belirli dosyaların saklanması gerekir, onu her zaman mümkün olduğunca iyi korunarak taşımak en iyisidir. herhangi bir hasar veya aksilikten kaçının.

Gerçek şu ki, harici bir sabit disk kullanmamızın birçok nedeni var, ancak tüm gün bir yerden diğerine taşımak için kullanacaksak, bir modele sahip olmanın en iyisi olduğunu akılda tutmak önemlidir. bize teklif et mümkün olan en yüksek direnç. Aksi takdirde herhangi bir darbe, düşme veya dikkatsizlik ona zarar vermemize neden olabilir ve içinde depolanan her şeyi kaybedebiliriz.

4 TB kapasiteli her türlü araziye uygun taşınabilir sabit disk

Bu nedenle, size bu arazi dışı harici sabit disk için inanılmaz bir teklif gösteriyoruz. diske atıfta bulunuyoruz G-Teknolojisi 0G10435-1, daha maceraperestler ve tüm verilerini bir yerden başka bir yere taşırken risk almak istemeyenler için tasarlanmış taşınabilir bir sabit disk. Söz konusu modelin bir 4TB kapasiteihtiyacımız olan her şeyi sorunsuz bir şekilde taşımak için fazlasıyla yeterli alan.

G teknolojisi taşınabilir sabit sürücü 0G10435-1 tarafı

Bize bir fikir vermesi için, bu G-Technology sabit diski, bir 1 ila 1,2 m yükseklik arasında düşme halı kaplı bir çimento zemine. Bu nedenle, herhangi bir tesadüfi darbe veya daha düşük bir yüksekliğe düşme bu model için sorun olmayacaktır.

Bunun için, bir ile inşa edilmiştir üç katmanlı şok direnci sistemi Bu iç anti-şok bağlantı elemanları, sağlam bir alüminyum kılıf ve lastik koruması vardır. Bu taşınabilir sabit sürücüyü toza ve yağmura karşı dayanıklı kılan ve onu en iyi su geçirmez taşınabilir sabit sürücülerden biri yapan bir koruma.

Bu G-Technology 0G10435-1, her ikisi ile de çalışan bir sürücüdür. Mac os işletim sistemi olduğu gibi pencereler Sürücüyü herhangi bir yapılandırma yapmak veya biçimlendirmek zorunda kalmadan. Buna ek olarak, USB tip C, Thunderbolt’dan 3 ile uyumluluk ve USB 3.0 destek ekler USB tip A adaptörüne USB tip C içeren büyük bağlantı bölümüne sahiptir.

G-Technology 0G10435-1 Taşınabilir Sabit Disk Satışta

Bu G-Technology 0G10435-1 taşınabilir sabit diskin resmi fiyatı 189 Euro’dur, ancak şu anda Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde, onu satın almak mümkün. %32 indirim. Bu, 60 Euro’dan fazla bir tasarrufu temsil eder ve nihai fiyatı 128,99 €.

G teknolojisi taşınabilir sabit sürücü 0G10435-1 ön

Ürün Amazon tarafından satılır ve gönderilir ve yaklaşık 6 iş günü teslimat süresi sunar, Amazon Prime hizmetine abone olan müşterilersek ücretsiz olarak alabiliriz. Bu sabit diskin boyutları 8.7 x 13 x 3 cm’dir ve yaklaşık 362 gram ağırlığındadır ve satışa sunulan model mavi bir kasaya sahiptir.

giriş Pazarlık! Topes de Gama’da ilk olarak 60 €’dan fazla tasarruf sağlayan 4 TB’lik her türlü araziye uygun sabit disk ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…