Erik! 420 € indirimli 21,5 inç Apple iMac

Dizüstü bilgisayarlar, bize onları istediğimiz yerde kullanma özgürlüğü sundukları için genellikle yüksek talep görse de, hala bir masaüstü bilgisayarı tercih eden birçok kişi var. Şimdi, bu anlamda en çok talep edilen türler, şüphesiz olarak bilinen türlerdir. Hepsi bir arada. Çok az yer kaplayan ve iMac’in harika referanslardan biri olduğu masaüstü bilgisayarlar. bir satın almayı düşünüyorsanız elma iMac’işimdi karşı konulmaz indirimli bir tane alma fırsatınız var.

Hepsi bir arada eksiksiz ve kaliteli

Teklifte bulduğumuz belirli model bir işlemci ile donatılmıştır. 3.6GHz’de Intel Core i3 ve eşlik 8 GB RAM böylece bilgisayarda her türlü görevi tam bir akışkanlıkla gerçekleştirebiliriz. Depolama alanı söz konusu olduğunda, bu Apple iMac büyük kapasiteli bir sabit sürücüye sahiptir. 1 TBböylece istediğimiz her şeyi sorunsuz bir şekilde kaydedebiliriz.

elma imac ön

boyutunun ekran 21,5 inç ve bir Retina ekrandır. 4K çözünürlük P3 standardını kullanan ve aynı zamanda bir grafik kartına sahip olan Radeon Pro 555X. Kısacası, üzerinde görüntü düzenleme çalışması yapabileceğimiz ve hatta dizi ve film izleyebileceğimiz binlerce canlı rengi gösterebilen inanılmaz parlak bir ekran.

Tasarım söz konusu olduğunda, Apple ürünlerinin yüksek kalitesini söylemeye gerek yok. Bu iMac, yalnızca 5 mm’lik bir profile sahip olduğu için büyük inceliğinin öne çıktığı alüminyumla kaplanmış bir tasarım gösterir. Bu tasarım, özellikleriyle birlikte en çok aranan Hepsi Bir Arada ürünlerden biri olmasını sağlıyor. Tüm bu donanımların yönetiminden sorumlu olan işletim sistemi sürümdür. macOS 10.14 Mojave.

Şimdi, ana sorunlardan biri, bu tür ekipmanın genellikle bir miktar yüksek fiyatının olması ve birçok insanın bütçesinin dışında kalmasıdır. Ancak aşağıda gösterdiğimiz teklif sayesinde artık bu Apple iMac’i harika bir indirimle almak mümkün.

Apple iMac için inanılmaz indirim

Spesifik olarak, biraz önce detaylandırdığımız konfigürasyona sahip bu iMac’in fiyatı 1.500 Euro’dur, ancak eBay’de bulduğumuz teklif sayesinde, onu en fazla ve en az %28 indirimle satın almak mümkün. Neredeyse %30 bu, son fiyatı sadece 1.079,99 Euro’da bırakarak 420 Euro tasarruf etmemizi sağlıyor. Onu para için en iyi değere sahip Hepsi Bir Arada ürünlerden biri yapan bir fiyat.

elma imac tarafı

Teklif şunları içerdiğinden son fiyat ücretsiz kargo. Ayrıca İspanya’dan gönderildiği için tahmini teslim süresi 9 ile 13 gün arasındadır. Bu nedenle, iMac’imizi evde almak ve bu inanılmaz ekipmanın keyfini çıkarmak için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

giriş Pazarlık! Topes de Gama’da ilk olarak 420 € indirimli Apple iMac 21,5 inç görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…