Epic Games’te oyun satın almak dışında ne yapabilirim?

bu Epik Oyunlar Mağazası Steam’in ana rakiplerinden biri haline geldi. Geliştiricilerin oyunlarını sattıkları için kötü niyetli komisyonlar için Valve’a şikayetlerinden sonra, Epic masaya vurmaya ve çok daha düşük komisyonlara sahip kendi alternatif mağazasını açmaya karar verdi. kullanıcılar. Bu platform, her şeyden önce oyun mağazasıyla tanınır hale geldi. Ancak sadece para harcamak için kullanılmaz, aynı zamanda bize başka olanaklar da sunar.

Dediğimiz gibi, mağazadan oyun satın almanın yanı sıra, her hafta bir ile iki arasında ücretsiz oyun alıyoruz. Haftalara bağlı olarak, bu oyunlar daha yüksek veya daha düşük kalitede olabilir, GTA V gibi harika oyunlar alabilir veya Truva (özel ve piyasaya sürülmesi tamamen ücretsiz) ve harika yapımlar olmasa da çok yüksek kalitede olan diğer oyunlar. Tabii ki, oyunların hiçbir yerde bulunmadığı haftalar da var, ancak fiyat için daha fazlasını isteyemeyiz.

Bu haftalık ücretsiz oyunlar sayesinde Epic kitaplığımız yavaş yavaş büyüyor. Ve genellikle harika fırsatlar ve hatta indirim kuponları olduğu için, tasarruf ederken size bir şans verebiliriz.

Ama bu mağazayla başka ne yapabiliriz?

Epic Games’ten Unreal Engine ile kendi oyununuzu yaratın

Fortnite ve Epic Games Store’dan çok önce Epic zaten vardı ve video oyunları dünyasında bir devdi. Ve bu sayesinde oldu gerçek dışı motor. Bu, Unity ile birlikte bulabileceğimiz en eksiksiz video oyunu geliştirme motorlarından biridir ve hem bağımsız geliştiriciler hem de büyük geliştiriciler tarafından kullanılır. Ve hepsinden iyisi, onu ücretsiz olarak kullanabiliriz ve sadece oyunumuzun belirli bir satış seviyesini aşarsak bir komisyon ödeyebiliriz. Ve Epic Games Store’da yayınlarsak mağazanın komisyonunu düşürürüz.

Unreal Epic Games Mağazası

Epic Games Store istemcisinden, hem sürüm 4 (şu anda kararlı) hem de Erken Erişim sürüm 5 olmak üzere Unreal Engine ile ilgili her şeye erişebiliriz. Ayrıca kaynak pazarına ve kütüphaneye erişimimiz olacak. Diğer tarafta olmamız gereken her şey.

Itch.io ile bağımsız geliştiricileri destekleyin

Epic, birkaç ay önce mağazasına ilk (ve şimdilik sadece) uygulamasını ekledi: kaşıntı. Bu, herhangi bir bağımsız geliştiricinin oyunlarını, kendilerini tanıtmak için ücret veya kötü niyetli komisyonlar ödemeden yayınlamaları için tasarlanmış bir platformdur.

Itch istemcisi, Epic Games Store’da ücretsiz olarak mevcuttur, böylece herhangi bir kullanıcı, yükleyiciyi başka sitelerde aramak zorunda kalmadan indirebilir ve kullanabilir. Ayrıca, bu mağaza sizi her zaman güncel tutacaktır, böylece her zaman en son özelliklerin ve iyileştirmelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Itchio Games Epic Games Mağazası

Bu nedenle Epic Games Store içerisinde bir alt mağaza bulunmaktadır. Ve kesinlikle hayal edemesek de, hayal bile edemediğimiz mücevherleri saklıyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…