Epic Games Store Muhteşem Bahar 2021 Fırsatlarını Duyurdu

Görünüşe göre Epic Games Store, oyun koleksiyonumuzu bir şekilde büyütmeyi her zaman önemser. Öyle ki, şu anda bahar indirimleri olmasına rağmen, bunlar gerçekten denemeniz gereken oyunlarda yapılıyor..

Bu tekliflerin yalnızca 11 Şubat 2021’den 25 Şubat’a kadar geçerli olacağını unutmayın. bu yüzden bu günlerde yararlanmalısın.

STAR WARS: Filolar – %40

Hikaye modunda Empire ve Rebel filo pilotlarıyla oynamanıza izin vererek madalyonun her iki tarafını gösteren bir oyun. Çok ilginç bir çok oyunculu moda sahip olmanın yanı sıra.

SnowRunner – %40’a kadar

Dürüst olmak gerekirse, bu başlığı duymamıştım ama dürüstçe bir araştırma yaptıktan sonra harika göründüğünü düşünüyorum. Bu sürüş simülatöründe, Farklı görevleri kendi başınıza veya diğer 3 arkadaşınızla tamamlamak için aşırı iklimlerden geçmeniz gerekecek.. Bence bir şans vermelisin.

Cyberpunk 2077 – %10

Çok fazla nefret alan ama aslında harika bir birinci şahıs aksiyon RPG oyunu olan bir oyun. Burada sizi çok tehlikeli bir iş için kiralayan insanlar tarafından ihanete uğradıktan sonra hayatınızı kurtarmanın bir yolunu bulmaya çalışırken fütüristik ortamlar bulabileceksiniz. İnternetteki tüm nefreti görmezden gelin, gerçekten çok değerli.

Assassin’s Creed Valhalla – %20’ye kadar

Şüphesiz bu şimdiye kadar yapılmış en iyi Assassin’s Creed’lerden biri. Çok ilginç bir hikayesi, tamamen epik savaşları ve bu oyunun sunduğu güzel manzaraları görmenizi sağlayacak sonsuz görevleri var.. Şüphesiz sahip olmalısınız.

Hades – %20

Bu başlık tamamen bağımlılık yapıyor, öyle ki sürekli ölebilmenize rağmen elinizden bırakamayacaksınız. en iyisi bu Anlatım o kadar doğal ki defalarca ölmüş olmanızın bir önemi yok, diyaloglar ve karakterler sürekli gelişiyor ve dürüst olmak gerekirse, muhteşem.

Tüm bunların dışında, STAR WARS Battlefront 2’yi daha önce satın aldıysanız, Star Wars oyunlarında ek indirimler alabilirsiniz..

STAR WARS Jedi: Fallen Order herkes için %50’ye sahiptir, ancak daha önce Battlefront 2 satın alanlar için %55. STAR WARS: Squadrons Daha önce Battlefront 2 satın alanlar için %50.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…