Epic Games saatlerce çalışmıyor: Fortnite ve oyunların geri kalanı çalışmıyor

Epik Oyunlar İnternetteki en önemli video oyun mağazalarından biri haline geldi. PC’de Steam’den daha agresif fiyatlar, daha fazla ücretsiz oyun ve hatta bir çek defteri fiyatına bazı özel oyunlar sunarak Steam ile kafa kafaya rekabet ediyor. Ayrıca, Fortnite oynayabilmek için temel gereksinimdir, değil işe yarıyor.

bu epik oyun kazasıs, 6 Nisan 2021’de öğleden sonra saat 14:00 civarında meydana geldi. epik oyun mağazası ve Epic Games sunucuları çalışmayı durdurdu. Sonuç olarak, Fortnite gibi oyunları oynamak için başlatıcının açık ve bağlı olması gerektiğinden, kullanıcılar başlatıcıyı açamaz veya satın aldıkları oyunlardan herhangi birini oynayamaz.

Epic Games çalışmıyor: PC’de başlatıcıya erişirken hata

açtığınızda başlatıcı arasında Epik Oyunlar Mağazası PC’de, EC-BI-LS-0 hata koduyla bir “Oturum Açma Hatası” olduğunu söylüyor. Hata kodu, şirketin yardım sayfasında herhangi bir yanıt sunmuyor ve başlatıcı hiç açılmıyor.

böcek epik oyunları

Şirket, platform hesaplarının erişimini engelleyen bir hata olduğunu kabul ettiklerini ve hata giderildiğinde daha sonra iletişim kuracaklarını sosyal ağlarda iletişim kurmakla sınırladı.

Gerçek şu ki, böyle bir arıza, kullanıcıların etkilenmesini önlemek için çoğu bakımın genellikle şafakta yapıldığı oldukça tipik olmayan bir şeydir. Sunucular geceleri oyunların yeni sürümleriyle güncellenir, böylece gündüzleri ve özellikle oyun saatlerinin çoğunun yoğunlaştığı öğleden sonra ve gece saatlerinde kullanılabilirler. Bu durumda, platformun en yüksek oyun saatine tehlikeli bir şekilde yaklaşıyoruz.

Nedenleri hakkında daha fazla bilgi edinir öğrenmez haberleri güncelleyeceğiz. düşürmek veya çözülmüşlerse.

Epic Games yazısı saatlerce çalışmıyor: Fortnite çalışmıyor ve oyunların geri kalanı ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…