Energy Sistem Earphones Style 7 True Wireless, analiz: 70 Euro’luk bu kablosuz kulaklıklar böyle çalışıyor

bu Kulaklık Stili 7 Gerçek Kablosuz Energy Sistem kataloğundaki en güçlü tamamen kablosuz kulak içi kulaklıklardır. Şirket onları 69.90 Euro’ya satıyor ve TWS kulaklık arayanlar için ilginç bir seçenek olmayı hedefliyor, ancak bir ürüne yüz Euro veya daha fazla harcamaya istekli değiller.

Xataka’da bunları birkaç gündür müzik dinlemek, YouTube’da film ve video izlemek için kullanıyoruz. Earphones Style 7 True Wireless incelemesi. Çünkü her şey 200 euro kulaklık olmayacaktı elbette. Daha fazla gecikmeden, başlıyoruz.

Hi-Fi'nin seçkinci olması gerekmez: Kaliteli ekipmanı gerçekçi bir fiyata kurmanıza yardımcı oluyoruz

Energy Sistem Earphones Style 7 True Wireless veri sayfası

OPPO ENCO X

BOYUTLAR VE AĞIRLIK

DİYAFRAM ÜNİTESİ

BAĞ

UYUMLULUK

AKÜ

ÖZERKLİK

VAKA YÜKÜ

EK ÖZELLİKLER

FİYAT

kulaklıklar: 42 x 17 x 26 mm – 5 gramDurum: 79 x 33 x 30 mm – 38 gram

6mm

Bluetooth 5.0 HSP, HFP, A2DP, AVRCP, aptX

Android-iOS

kulaklıklar: 40mAhDurum: 350mAh

kulaklıklar: Altı saatDurum: 15 saat

USB tip C Qi kablosuz şarj

1 x mikrofon Hareket kontrolü Konum algılama Asistanı desteği

69,99 €

Energy Sistem Kulaklık Style 7 Wireless Kulaklık True Wireless Navy (True Wireless Stereo, Proximity Sensör, Kablosuz Şarj) Siyah

Energy Sistem Kulaklık Style 7 Wireless Kulaklık True Wireless Navy (True Wireless Stereo, Proximity Sensör, Kablosuz Şarj) Siyah

Tasarım: iyi inşa edilmiş, ancak konfor geliştirilebilir

Enerji Sistemi 2

Earphones Style 7 True Wireless kulaklık plastikten yapılmıştır, ancak elinde oldukça iyi hissettiren bir plastik. Mi True Wireless Earphones 2 Basic’te gördüklerimiz, biraz arzulanan bir şey değil, daha ziyade sağlamlık iletiyorlar. Her biri yaklaşık dört gram ağırlığında olan kulaklıklar, iyi yapılmış ve hafiftir. Tabii ki, büyükler ve bu nedenle tam olarak gizli değiller.

Çok basit kulaklıklardır. Direkte hiçbir şey yokken, kafada jest kontrolü (marka logosunun olduğu yerde), mikrofon, konum sensörü, durum LED’i ve hoparlörün kendisi için dokunmatik yüzeye sahibiz. Energy Sistem’in silikon lastik bantları tercih etmesi takdire şayandır, çünkü bunlar pasif gürültü gidermeyi (biraz) iyileştirmeye ve bunları kulağımıza iyi bir şekilde sabitlemeye yardımcı olur. Hangisinin size en uygun olduğunu görmek için kutudaki tüm bantları denemenizi şiddetle tavsiye ederim, çünkü bu daha fazla rahatlık sağlar.

Enerji Sistemi 8

Ve rahatlıktan bahsetmişken, denediğimiz en rahat kulaklıklar olmadığını söylemeliyim. Kafasının şekli ve kalınlığı onu kulağımızın pavyonuna iyi entegre olmayınBöylece onlar yapabilir rahatsız etmek onları uzun bir süre giydikten sonra biraz. Ayrıca lastik bant kulaklığın kulak kanalına sabitlenmesine yardımcı olmasına rağmen çok fazla sürtünme yapmaz ve kulaklığın zamanla hareket ettiği görülebilir.

Spor yaparken veya ani hareketler yaparken hiç düşürmedik ama mecbur kaldık. zaman zaman onları yerlerine koymaya alışmak. Açıkçası, bu kadar iyi yapılmış olması çok yazık, kulaklıklar istediğimiz kadar rahat değil.

Enerji Sistemi 3

gelince durumOldukça uzun ama çok büyük değil. Kulaklıklar kadar iyi bir şekilde tamamlandı ve yüzeyi parmak izleriyle kaplı olmasına rağmen dokunuşu hoş. Ön tarafında şarj durumunu gösteren LED’ler, kapakta markanın logosu (çok güçlü bir manyetik kapatmaya sahip), arka tarafında USB tip C ve bu fiyat aralıklarında çok yaygın olmayan bir şey, kablosuz şarj tabanı var. alt bölge.

Deneyim: daha kolay, imkansız

Enerji Sistemi 9

Style 7 Gerçek Kablosuz Kulaklık Android ve iOS ile uyumlu. Böyle bir yönetim uygulaması yok ama Android’de ve sadece Android’de, gerçekten yerleşik bir ekolayzırlı ve ses deneyimini her markanın kulaklığına uyarlayan bir müzik çalar olan My Music’i indirebiliyoruz.

Yani, bellenimi güncelleyemez, hareketleri veya benzeri şeyleri değiştiremeyiz. Daha ne, dahili ekolayzır yalnızca yerel müzikle çalışır uygulamanın kendisinden dinlediğimiz, ancak değişiklikler küresel olarak uygulanmadığı için Spotify veya başka bir müzik çalar kullanırsak hiç çalışmaz. zorlu yoluygulama tamamen harcanabilir.

Başvuru

Bir yönetim uygulamasına sahip olmamanın ek bir sorunu da şudur: pil seviyesini bilemeyiz kasanın ve kulaklıkların basit bir şekilde tam oturması. Kulaklıkların şarjı %10’un altına düştüğünde bize haber veriyorlar ve kılıfa koyduğumuzda kafadaki led kırmızıya dönüyor. Durumda benzer bir şey olur. %10’dan daha az piliniz olduğunda, ilk LED yanıp sönecek ve şarj tamamlandığında diğerleri yanacaktır.

SPC Ether Pro, analiz: her şeyin üstünde özerklik

Böylece deneyim, Hareket kontrolü ki, dediğimiz gibi, değiştirilemez. Elimizdeki seçenekler aşağıdaki tabloda görebildiklerimizdir. Gerçekten iyi çalışıyorlar ve hayalet dokunuşları veya bunun gibi herhangi bir sorun yaşamadık. Özelleştirilemeseler de, fazlasıyla yeterli müzik çalmayı kontrol etmek ve mobil ile etkileşim kurmak için, biri kireçten biri kumdan.

TEK DOKUNUŞLA

İKİ DOKUNUŞ

ÜÇ DOKUNUŞ

BASILI TUT

Ayrıldı: sesi kısDoğru: sesi açaramalarda: aramaları kabul et

Şarkıyı duraklat veya çalaramalarda: son Arama

sesli asistan

Ayrıldı: önceki şarkıDoğru: sıradaki şarkı

Gecikme konusuna gelince, hoş bir sürpriz yaşadık sesin herhangi bir gecikmesi olmadığını görmek. Kulaklıklar Bluetooth 5 kullanıyor ve gösteriyor. Görüntü ve ses arasındaki sayımdan daha yüksek bir boşluk fark etmeden film izleyebilir ve oynayabiliriz, yani bu konuda sorun yok.

Gördüğümüz gibi, oldukça basit kulaklıklardır. çözücü bir şekilde çalışmak için adil ve gerekli olan şey. Küresel ekolayzırlı ve hareketleri değiştirme seçeneğine sahip tam bir yönetim uygulamasına sahip olmak güzel olur muydu? Evet ama 70 euroluk kulaklıklarla uğraştığımızı unutmuyoruz.

Ses kalitesi: fiyatına göre iyi

Enerji Sistemi 5

Ama kuzunun annesine gidelim,Earphones Style 7 True Wireless’ın sesi nasıl?? Şüpheleri gidermek için, iOS ve Android’de her zaman Spotify’ın gönderdiği maksimum değer olan 320 Kbps’de yerel olarak ve akış halinde müzik dinledik. Şarkıların pili en sevdiğimiz başlıklardan oluşuyor, aynı zamanda ‘Stir it up’ (Bob Marley), ‘Beni doğal bir kadın gibi hissettiriyor’ (Susan) dahil olmak üzere tüm incelemelerde kullandığımız bir dizi temel şarkıdan oluşuyor. Wong), ‘Bohem Rapshody’ (Kraliçe) ve ‘Redbud ağacı’ (Mark Knoplfer).

Genel olarak ses yeterli. Çok güçlü bir basları veya daha şehirli türlerdeki şarkılarda çok popüler olan “boom” efekti yoktur ve kulaklıklar, tipik rock şarkılarında olduğu gibi en yüksek frekansları net bir şekilde temsil edemez. Biraz düz bir sesancak fiyatı ve içimizdeki altı milimetrelik dinamik sürücü göz önüne alındığında bu anlaşılabilir bir durumdur.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5a/44/63/5ff88a483bef07f074/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/68/46/b2/5ffd55d84bd22fbb4e/original/headphones-compare-qualities.jpeg»}

Kısaca şunu söyleyebiliriz. evde müzik dinlemek yeterli, kanepede bir film izleyin ve bir şekilde tamamen kablosuz kulaklık dünyasına başlayın. Benim zevkime göre Realme Buds Air Neo ve Mi True Wireless Earphones 2 Basic’ten biraz daha iyiler, ancak Mobvoi’nin ANC TicPod’larının gerisinde kalıyorlar, hepsi söylendi, yüz avroya kadar çıkıyorlar. Özetle, bunlar düşük-orta menzilli kulaklıklardır ve bir tanesine benziyorlar.

Enerji Sistemi 6

Müzik dinlediğimizde deneyim yeterlidir, ancak aramalarda biraz daha kötüdür. Muhatapımızın sesi fena değil, ancak mikrofonun iyileştirilmesi için yer var. Sesimiz biraz konserve geliyor ve belirgin bir metalik renk tonu ile.

Son olarak, kulaklıkların aktif gürültü iptali yok herhangi bir tür, bu yüzden onları sokakta veya rüzgarlı ortamlarda kullanırsak, araya giren gürültü gizlice girer. Silikon lastik bantlar biraz yalıtmaya yardımcı olur, ancak sihir yapmazlar.

pil: ortalama

Enerji Sistemi 13

Pil hakkında konuşarak incelemeyi bitiriyoruz. Her kulaklığın içinde, koyduğumuz ses düzeyine ve dinlediğimiz türe bağlı olarak beş ila altı saat arasında özerklik sunabilen küçük bir 40 mAh pil bulunur. Genel bir kural olarak, karmaşık değildir tek bir şarjla beş buçuk saatlik özerkliğe ulaşın. Özetle, Style 7 True Wireless Earphones masanın ortasında.

Kılıf, kulaklıkları yaklaşık üç kat daha fazla tam olarak şarj etmemize izin veriyor, bu nedenle set yaklaşık bir 20 saat birleşik özerklik, hakkında. Kulaklıkları tamamen şarj etmek bir buçuk saat sürüyor ve kasayı kablo ile şarj etmek iki saat sürüyor, çünkü evet, daha önce de söylediğimiz gibi, kasanın kablosuz şarjı var (bu fiyat aralıkları için bir yuh), ancak biraz daha yavaş.

Energy Sistem Earphones Style 7 True Wireless, Xataka’nın Görüşü

Enerji Sistemi 4

Bu noktada Energy Sistem Earphones Style 7 True Wireless kulaklık arayanlara uygun sade bir kulaklık diyebiliriz. iddiasız ses deneyimi. Kulaklıkların konfor açısından iyileştirilmesi gereken yerleri var, ancak ses kalitesi bu fiyat için bekleyebileceğimiz şey ve özerklik rakipleriyle eşit.

70 Euro’ya yapabilirler kablosuz ses dünyasına başlamaya hizmet edin, ancak üst düzey ses ve aktif gürültü iptali bekleyemeyeceğimizin farkında olduğumuz sürece. Bütçemiz kısıtlıysa Energy Sistem Earphones Style 7 True Wireless bir alternatif olabilir.

6.8

Tasarım7

Ses kalitesi6.75

ergonomi7

kullanıcı deneyimi6

Özerklik7.5

Lehine

  • Ücret bu.
  • Beş saatten fazla pil ömrü.
  • Hareket kontrolü çok iyi çalışıyor.

Karşısında

  • Ses kalitesi söz konusu olduğunda iyileştirme için yer var.
  • Bir yönetim uygulamasına sahip değiller.
  • Daha rahat olabilirler.

Energy Sistem Kulaklık Style 7 Wireless Kulaklık True Wireless Navy (True Wireless Stereo, Proximity Sensör, Kablosuz Şarj) Siyah

Energy Sistem Kulaklık Style 7 Wireless Kulaklık True Wireless Navy (True Wireless Stereo, Proximity Sensör, Kablosuz Şarj) Siyah

Bu kulaklıklar, Energy Sistem tarafından test edilmek üzere sağlanmıştır. İşletmelerle ilişkiler politikamızı sorgulayabilir.

– Haberler Energy Sistem Earphones Style 7 True Wireless, analiz: 70 Euro’luk bu kablosuz kulaklıklar böyle çalışıyor aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…