En ucuz sınırsız veri hızı nedir?

Sınırsız veri hızı, kalıcı olarak kalmak için İspanya’ya nispeten yakın zamanda geldi. Şimdi, diğer yöntemlerde olduğu gibi, fiyatlar değişmeye başlamalı ve zamanla bu oranlar norm haline gelmelidir. Evde sınırsız internetimiz olduğu gibi, cep telefonlarımızda da aynısı olmalı. Neyse ki, sahip olduğumuz her zaman daha ucuz sınırsız veri hızı seçmek. Bunlar, Nisan 2021’de elimizde bulunan planlardır.

Sınırsız mobil veri dediğimizde aklımıza genellikle Movistar, Orange, Vodafone ve Yoigo gibi büyük operatörler geliyor ancak gerçek şu ki, giderek daha fazla MVNO bu tür bir hizmet sunuyor. Bu, bu oranlara erişim fiyatının artık çok daha düşük olduğu ve her zaman yalnızca mobil modalitelerden bahsedildiği anlamına geliyor. 25 Euro’dan itibaren, artık tüketmek için bıraktığımız gigabaytlar için endişelenmemize gerek kalmaması için birkaç seçeneğimiz var.

Nisan 2021’de ucuz sınırsız veri oranları

Size birkaç hafta önce söylediğimiz gibi, büyük operatörler karar verdi. promosyonlardaki musluğu kapat ucuz sınırsız veri için, en azından sadece mobil ücretler söz konusu olduğunda. İndirimler, yalnızca fiberi sözde yakınsak oranlarda daraltırsak yapılır. Bir yıl önce Orange veya Vodafone’da yarım yıl boyunca 20 Euro’dan daha az sınırsız veriye sahip olduğumuza inanmak zor.

Ancak, şimdi işler çok farklı. Düşük fiyatlar istiyorsak, bu tür bir fiyat sunan MVNO’larda kalmalıyız. Sorun şu ki, devasa bir şey değil ve sadece sonsuz gigabayt oranlarına sahip birkaçını biliyoruz. Ek olarak, bunlardan biri promosyon bazında teklif veriyor ve fiyatın nihai koşullarının bir parçası değiller.

İncelediğimiz ilk oran SINIRSIZ, sınırsız veri sayısal. Bu, ayda 25 Euro karşılığında sınırsız ulusal ve uluslararası arama ve gezinmek için sınırsız veriye sahip olmanızı sağlar. Bu oran fiber ile birleştirilebilir, ancak bu başka bir hikaye. Bu MVNO’nun 4G kapsamı Movistar’dandır.

İkinci ücret ise OLEPHONE, Ayda 25 Euro karşılığında sınırsız yurt içi arama, sınırsız veri ve kalıcılığı olmayan Vodafone kapsamalı MVNO. Tabii ki, bu sonsuz gigabaytlık modalitenin sadece taşınabilirlik için mevcut olduğunu ve yeni bir kayıt alamayacağımızı açıklığa kavuşturmalıyız.

Üçüncü seçenek PTV Telekom, ancak bu durumda geçici bir promosyondur. Platin ücretini 50GB ile sözleşme yaparsak, 30,95 Euro’ya sınırsız veriye sahip olacağız. Fiber ile birleştirirsek fiyat düşer, çünkü oran 25,95 Euro’ya mal olacak ve buna normal fiber optik oranını ekleyeceğiz.

Harika bir operatör istiyorsak, Movistar 39,95 Euro karşılığında Sonsuz Sözleşme sunuyor, Portakal 35,95 Euro’ya Go Up sunuyor, vodafone 32,99 Euro karşılığında Sınırsız ve yoigo 35 Euro (ilk 3 ay 29 Euro). Pepephone’da 19,90 Euro karşılığında en pahalı yakınsak paketine eklenen isteğe bağlı bir bonus.

Gönderi En ucuz sınırsız veri hızı nedir? ADSLZone’da ilk ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…