En sevdiğiniz renklerle WhatsApp: WaBetaInfo’ya göre uygulamanın temasını değiştirebilirsiniz

WhatsApp, en fazla kullanıcı sayısına sahip en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir, ancak hiçbir zaman çok fazla öne çıkmadığı bir şey var: kişiselleştirme. WaBetaInfo’ya göre, bu gelecekteki bir güncellemede geliştirilebilir.

Özellikle, WhatsApp bir seçenek üzerinde çalışacaktı. bazı arayüz öğelerinin renklerini değiştirin düğmelerde ve metinlerde görüntülenen vurgu rengi olarak. Tam bir tema teması mı, basit renk kontrolü mü yoksa tamamen başka bir şey mi olacağı belli değil.

{«videoId»:»x7zokjt»,»autoplay»:true,»title»:»WhatsApp Web_ GOD LEVEL»}

WhatsApp renklerini değiştir

Kısa bir tweet ile WaBetaInfo, WhatsApp’ın geleceğine bir kez daha pencere açtı. Göstergelerine göre, uygulama size izin verecek bir yol geliştiriyor. uygulama arayüzünde kullanılan renkleri değiştirin.

Android'deki mesajlaşma uygulamalarının derinlemesine karşılaştırması

Örnek olarak WaBetaInfo, WhatsApp arayüzünü karanlık mod etkinken görebileceğimiz iki ekran görüntüsü paylaştı ve vurgu renginde bir değişiklik ki, mavi olmak yerine yeşildir.

renklerwhatsapp

WaBetaInfo’ya göre, özellik geliştirme aşamasında ve şu anda tam olarak nasıl bir şekil alacağını bilemeyeceğiz: Telegram’daki gibi tam bir tema sistemi mi olacak, birkaç renk arasında basit bir seçim mi olacak yoksa sohbetler için özelleştirilebilir duvar kağıtlarındaki nispeten yeni değişiklikle mi ilgili olacak.

Kesin görünen tek şey, WhatsApp’ın biraz daha özelleştirme, ezeli rakibi Telegram’ın büyük bir avantaja sahip olduğu bir bölüm. Bu, elbette, seçenek gerçekleşirse ve yol boyunca kaybolmazsa, bu da mümkündür.

üzerinden | WaBetaBilgi

– Haberler En sevdiğiniz renklerle WhatsApp: WaBetaInfo’ya göre uygulamanın temasını değiştirebilirsiniz aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…