En iyi ses getiren teklif: indirimli Xiaomi bluetooth hoparlör

Asyalı üretici, konu her türlü gadget’ı satın almak olduğunda bir ölçüttür. Ürün kataloğu sürekli genişlemektedir, bu nedenle teklif çok çeşitlidir. Ve tekliflerden bahsetmişken, yapabileceğinizi bilin. uygun fiyata bir Xiaomi Mi Flip 6 bluetooth hoparlör satın alın.

Suyun sorun olmaması için IPX7 sertifikasına sahip olmasının yanı sıra, darbeleri ve düşmeleri emen kauçuk kaplaması sayesinde bulabileceğiniz en dayanıklı bluetooth hoparlörlerden birinden bahsediyoruz. En iyisi? Yapabileceğiniz bir eBay kuponu sayesinde Xiaomi Mi Flip 6’yı sadece 26 Euro’ya satın alın.

İndirimli bir Xiaomi bluetooth hoparlör satın almak için bu eBay teklifinin tadını çıkarmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken fiyat 26 Euro’ya düşmesi için teklifler olmadan “PQ12021” kupon kodunu uygulamak. Sınırlı sayıda birim olduğu için acele etseniz iyi olur.

Sağlam ve çekici bir hoparlör

Xiaomi Mi Flip 6'nın Tasarımı

Estetik düzeyde bir kompakt ile eşit off-road bluetooth hoparlör. 21,3 x 7,4 x 7,4 ölçüleri ile istediğiniz yere sorunsuz götürebileceğiniz kompakt bir üründür. Buna, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak surround ses sunmak için oval tasarımını eklemeliyiz.

Xiaomi Mi Fip 6 Reklamı

Öte yandan, sahip olduğunu unutmayın IPX7 sertifikası, yani istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir hoparlördür. Örneğin duşta kullanmak için mükemmel! Bluetooth modeli olmasına rağmen, telefonunuzdan ses seviyesini kontrol edebilmeniz için, Xiaomi Mi Flip 6’nın müziği duraklatabilmeniz veya çalabilmeniz, şarkı atlayabilmeniz ve çok daha fazlasını yapabilmeniz için fiziksel düğmeler içerdiğini söyleyin.

Hayal kırıklığına uğratmayan bir ses

Xiaomi Mi Fip 6 içeride

Bu bluetooth hoparlörün kaputunun altında, maksimum 16 W güç sunabilen iki sürücü buluyoruz. Normal veya derin bas olmak üzere iki modu vardır, böylece en çok dinlediğiniz müzik türüne en uygun olanı seçebilirsiniz. Ve dikkatli olun, iki Xiaomi Mi Fip 6 hoparlörü bağlarsanız, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir stereo seti oluşturacaksınız.

80 Hz ile 20 KHz arasında bir frekans aralığı sunduğunu unutmayın, bu nedenle sunacağı akustik manzara beklentilerinizi karşılayacaktır. Ve bu ucuz Xiaomi hoparlörün piline dikkat edin, çünkü Mi Flip 6 davranır ve bir notla. Bu şekilde 2.600 mAh pili 13 saate kadar özerklikartı 4 saatlik tam şarj süresi.

Xiaomi Mi Fip 6 Düğmeler

Bu özerkliğin avantajının bir kısmı, Xiaomi Mi Flip 6’nın önceki sürümlerle karşılaştırıldığında mükemmel sinyal kararlılığının yanı sıra kayda değer enerji verimliliği sunan bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Pastanın üzerindeki krema, bu hoparlörün içerdiği mikrofonlardır, böylece istediğiniz zaman telefonunuzun bağlantısını kesmek zorunda kalmadan sesli arama yapabilirsiniz.

Şüphesiz, günün tekliflerinden biri. Bu nedenle, bu Xiaomi hoparlörünü çok ilginç bir indirimle satın almak için bu eBay pazarlığını kaçırmayın. PQ12021 kuponunu da unutmayın!

Giriş En iyi ses getiren teklif: indirimli Xiaomi bluetooth hoparlörü Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…