En iyi SD ve microSD kart okuyucuları

Herhangi bir fotoğraf tutkunu, fotoğraflarını ve videolarını saklamak için eksiksiz bir microSD ve SD kart koleksiyonuna sahip olacaktır. Ve kaçırılmaması gereken aksesuarlardan biri de bir kart okuyucu Bu tür çözümler için.

Kart bilgilerine rahatça ve tek bir cihaz kullanarak erişmenizi sağlayacak küçük bir cihazdan bahsediyoruz. Tabii ki, bu tür bir ürün seçerken, bir dizi faktör dikkate alınmalıdır.

SD ve microSD kart okuyucu satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

SD ve microSD kartlar

Bu tür bir ürün seçerken öncelikle dikkate almanız gereken şey şu anda her iki kart için de bir okuyucuya ihtiyacınız olmasa da gelecekte işlerin değişebileceğidir. Cep telefonunuzun, aksiyon kameranızın veya drone’nuzun microSD’sini bağlamak için bir kart okuyucu isteyebilirsiniz, böylece bir SD kart okuyucu. Hiçbir şey gerçeklikten daha uzak değildir.

Gelecekte, ister SD kart ister microSD olsun, her iki tür kartı da kullanabileceğinizi unutmayın. Ve fiyat farkının minimum olduğunu görünce, her iki formatı da kabul eden bir kart okuyucuya bahis yapmak en iyisidir. Öte yandan, kart okuyucuyu ne için kullanacağınızı bilmek önemlidir.

belki istersin telefonunuza veya tabletinize bir microSD veya SD kart bağlayın SD veya microSD kartta saklanan içeriği görüntülemek için Ya da belki yapmak istediğiniz şey kart okuyucuyu bilgisayara bağlamaktır. Bu nedenle, herhangi bir şey satın almadan önce kullandığınız konektörün türüne bakmalısınız.

Göz önünde bulundurulacak seçenekler

Gerçek şu ki, çeşitlilik çok geniştir, bu yüzden bulacaksınız İhtiyaçlarınızı karşılamak için fazlasıyla yeterli seçenek. Ayrıca işleri sizin için çok daha kolay hale getirmek adına, ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilmeniz için farklı kart okuyucuları göreceğiniz eksiksiz bir derleme hazırlamaktan çekinmedik.

Yüksek kaliteli modeller ve hepsinden önemlisi çeşitlidir. Bunun sayesinde bir bulabileceksiniz telefonunuzla kullanmak için kart okuyucu doğrudan bilgisayarda, bir Apple tabletinde… Seçenek sıkıntısı çekmeyeceksiniz!

Vanja SD ve microSD kart okuyucu

Vanja SD ve microSD kart okuyucu

Bu Vanja imza modeliyle bir SD ve microSD kart okuyucu istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçenekleri bulacağınız bu derlemeye başlıyoruz. hakkında konuşuyoruz USB ile çalışan okuyucu böylece masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayabilir ve microSD veya SD kartınıza kaydettiğiniz fotoğrafları çok rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Öte yandan ve bu satırlara eşlik eden resimde de görebileceğiniz gibi, adaptörün bir ikinci microUSB konektörü. Bu şekilde, depolama kapasitesini artırmak için bir telefona, tablete veya başka bir uyumlu cihaza bağlayabilir veya kartta depoladığınız içeriği görüntüleyebilirsiniz.

SD ve microSD kart okuyucu

Zedela SD ve microSD kart okuyucu

Şüphesiz bulabileceğiniz en çok yönlü ürünlerden biri de bu modeldir. hakkında konuşuyoruz toplam yedi farklı bağlantı seçeneği sunan kart okuyucu böylece farklı kartları en rahat şekilde bağlayabilirsiniz. Ve hepsi gerçekten kompakt bir tasarımda çok fazla yer kaplamaz ve bu eksiksiz kart okuyucuyu istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Beikell SD ve microSD kart okuyucu

Beikell SD ve microSD kart okuyucu

Hala geleneksel bir tasarım modelini tercih ediyorsunuz, böylece istediğiniz yere götürebilirsiniz. ölçülen boyut. Bu durumda Beikell firmasının SD ve microSD kart okuyucusunu öneriyoruz. Basit ama çok etkili bir tasarıma sahip bir model. Ayrıca bu ürünün tasarım ekibi tüm detayları dikkate almış, bu nedenle tuşların yanına asmayı mükemmel kılan küçük bir yuvaya sahip. Her zaman yanında taşıyacaksın!

SD ve microSD kart okuyucu JSAUX

JSAUX kart okuyucuları

Peki ya JSAUX firmasının bu modeli? Bu kart okuyucuyu kullanırken herhangi bir sorun yaşamamanız için ana işletim sistemleri ile uyumlu bir ürün. Ölçülü ve çekici bir tasarım ekleyin ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir ürününüz var.

UGREEN SD ve microSD kart okuyucu

UGREEN SD ve microSD kart okuyucu

bulacağınız bu derleme ile devam edin. en iyi SD ve microSD kart okuyucuları, UGREEN firmasından bu modeli tavsiye etmek istiyoruz. Üretici, para için büyük bir değere sahip aksesuarların satın alınması söz konusu olduğunda bir referans noktasıdır. Ve bu özel okuyucu, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak ve gerçek bir indirimli fiyatla.

GiBot SD ve microSD kart okuyucu

GiBot kart okuyucu

Telefonunuza bir SD veya microSD kart bağlamak istiyorsanız, ancak buna karşılık gelen bir yuvası yoksa, bu kart okuyucuyu seveceksiniz. Her şeyden çok, bu model bir USB Type C konektöre sahip olduğundan, onu telefonunuzla (USB Type C bağlantı noktasına sahip olduğu sürece) en rahat şekilde kullanabilirsiniz.

SD ve microSD kart okuyucu Hoonyer

SD ve microSD kart okuyucu Hoonyer

Telefonunuza bir SD veya microSD kart bağlamak istiyorsanız, bir başka mükemmel seçenek de Hoonyer’in bu diğer SD ve microSD kart okuyucusuna bahse girmek. Cihazınızın hafızasını genişletmenizi sağlayacak sade görünümlü bir ürün.

UGREEN SD ve microSD kart okuyucu

UGREEN kart okuyucu

Bu diğer microSD ve SD kart okuyucuyu önermek için UGREEN üreticisine geri dönüyoruz. Çekici bir görünüme sahip ve bir ürünle çalışmak için öne çıkan bir ürün. Thunderbolt 3 konektörü.

Stouchi SD ve microSD kart okuyucu

Stouchi SD ve microSD kart okuyucu

Önereceğimiz Thunderbolt 3 konektörlü en son model, aynı zamanda övünen bu kart okuyucudur. 5Gbps’ye kadar hızlar böylece verileriniz her zamankinden daha hızlı iletilir. Uçan!

Amatage SD ve microSD kart okuyucu

Amatage SD ve microSD kart okuyucu

Lightning konnektörü ile öne çıkan bir ürünle microSD ve SD kart okuyucu satın alırken bu derlemeyi en iyi seçeneklerle kapatıyoruz. Bu sayede iPhone’unuza en rahat şekilde bağlayabileceksiniz.

Giriş En iyi SD ve microSD kart okuyucuları ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…