En iyi LG dizüstü bilgisayar şimdi Amazon’da 899 Euro’yu düşürdü

Zaman zaman, şok edici indirimler ortaya çıkıyor ve bunlardan biri, Amazon’da sadece etkileyici bir fiyata bir bilgisayar almak için yararlanabileceğiniz indirimlerden biri. Spesifik olarak, bahsettiğimiz promosyon, bir LG dizüstü bilgisayar satışta her türlü amaca hizmet edecek.

Bahsettiğimiz ekipman LG gram 14Z990-V, büyük erdemleri arasında mükemmel bir tasarıma sahip olması metal bu da seni çok çekici kılıyor. Ayrıca boyutları oldukça küçük, 43,8 x 26 x 6,2 santimetre. Ama asıl önemli olan, gücü ile piyasadaki birkaç modelden biri olmasıdır. bir kilodan daha hafif, bu yüzden onu bir yerden diğerine taşımak rahattır. Bu nedenle, onunla evden uzakta çalışmak veya okumak için idealdir. Bu arada, dokunmatik yüzey geniş ve hareketleri tanırken, klavye oldukça büyük ve ergonomik ve tamamen İspanyolca.

LG gram 14Z990-V gri renk

Bu LG dizüstü bilgisayarın sunduğu ana donanım, görüntüler ve videolar gibi multimedya içeriğini düzenlemek için bile her türlü yazılımı onunla birlikte kullanmanın mümkün olmasını sağlar. İçinde bir işlemci bulunduğundan bu mümkündür. Intel Core i5Windows 10’un fazlasıyla kolaylıkla çalışması için fazlasıyla yeterli güce sahip olan . Ve Entegre RAM 8 GB’dir, yani bu bölümde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Depolamayı merak ediyorsanız, bileşen türünde 256 gigabayt olduğu için bu mükemmel bir şekilde çözülmüştür. SSDbu yüzden çalışma hızı mükemmel.

Bu LG gram 14Z990-V’yi satın almayı teklif edin

Amazon’da bahsettiğimiz gibi bir laptop almak için böyle bir indirim görmemiştik. bu tasarruf daha az bir şey değil €899, bu tam Windows dizüstü bilgisayar için genellikle ödemek zorunda olduğunuz ücrete kıyasla %64’tür. Prime hesabınız olması durumunda ücretsiz kargo ve WiFi Dual Band ve Bluetooth’tan yoksun olduğu için eksiksiz kablosuz bağlantı ile, yani hiçbir eksiği yok. bağlantı bu yüzden bu pazarlığın devam etmesine izin vermeyin, çünkü yukarıda belirtilen çevrimiçi mağazada uzun süreceğini düşünmüyoruz.

Satışta olan bu LG dizüstü bilgisayarda önemli seçenekler

Bilmenin önemli olduğuna inandığımız bir şey, bu modelin sunduğu özerkliğin 20 saati aşıyor Bu modeldeki ekranla ne ilgisi olduğu konusunda kısıtlama olmaksızın alışılmış kullanım. Bu arada, bu bilgisayarda bulunan IPS paneli 14 inçher türlü kullanım için makul boyutlar (ve iyi bir sırt çantası bulmakta sorun yaşamazsınız) ve ayrıca çözünürlüğünün de not edilmelidir. Full hd. Haydi, içerik tüketirken zorluk çekmeyeceksiniz.

Dizüstü bilgisayar LG gram 13Z990-G rakibi MacBook Air

Çok sayıda ve çeşitli bağlantı noktaları ile, bir HDMI çıkışından bir bağlantı noktası aracılığıyla usb tipi cve hatta bir hafıza kartı okuyucusu… bu modelin sahip olduğu unutulmamalıdır. askeri sınıf sertifikası bu da mükemmel direnç sağlar. Şüphesiz, bu teklifi kaçırmamalısınız.

Giriş Amazon’da şimdi 899 avroya indirilen en iyi LG dizüstü bilgisayar, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…