En iyi iOS meditasyon uygulamalarından biri olan Balance, Android’e geliyor

iOS’un en çok öne çıkan meditasyon uygulamalarından biri olan Balance, artık android kullanıcıları için mevcut. Uzun bir bekleyişin ardından uygulama, bu işletim sistemine yönelik sürümünü yayınlayarak gelişmiş özelliklerini milyonlarca yeni kullanıcının kullanımına sundu.

iOS’un 2019’dan beri sahip olduğu ayrıcalık, Balance’ın Android’e gelmesiyle sona eriyor. Şu anda, uygulama hala geliştirme aşamasındadır, ancak beta sürümü artık mevcut. için test ettik size en seçkin özelliklerini anlatmakmeditasyon yoluyla ihtiyacınız olan rahatlamayı bulmanıza yardımcı olacaklar.

Meditasyon yapmak ve rahatlamak için Balance uygulamasının yardımını kullanın.

Denge, Android’de zaten bir gerçek

Balance, en popüler meditasyon uygulamalarından biridir. Ne yazık ki, yakın zamana kadar yalnızca iOS kullanıcıları meditasyon araçlarını stresi uzaklaştırın, uykuyu iyileştirin, daha iyi konsantrasyon elde edin ve daha iyi bir ruh hali elde edin. Bu sınırlama artık tarih oldu, çünkü Balance Android uygulamasını dünyaya sunmuştur. ücretsiz indir Play Store’dan.

Google Play sayfasında bildirildiği üzere, uygulamanın hala geliştirilmekte olan erken bir sürümü indiriliyor ve bu nedenle kararsız olabilir. Bununla birlikte, çalışmasının ana ayrıntılarını size anlatmak için görünür bir komplikasyon olmadan zaten test ettik. İndirmeden önce, evet, şu an için aklınızda bulundurmalısınız. Yalnızca İngilizce olarak mevcuttur.

İndirdikten sonra, uygulamayı ilk kez açtığınızda, Balance oluşturmak için bir dizi adımı izlemeniz gerekir. sizin için kişiselleştirilmiş bir meditasyon programı. Adınızı girin, uygulama yardımıyla ulaşmak istediğiniz hedeflerle ilgili bir dizi soruyu yanıtlayın, yaşınızı ve meditasyon yapmak istediğiniz zamanı ekleyin. Sen de yapabilirsin hatırlatıcı ayarla böylece o an sizi geçmesin.

Birkaç saniye sonra uygulama profesyonel koçlar tarafından tasarlanan aktivitelerle size özel bir program oluşturmuş olacaktır. sırasında bu programı kullanabileceksiniz. bir yıl ücretsizancak daha sonra ödemek zorunda kalacaksınız yıllık 58.97 euro ücret.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bu sizi kişiselleştirilmiş programa girebileceğiniz, favori aktivitelerinizi görebileceğiniz ve daha fazla öneri öğrenebileceğiniz ana Bakiye ekranına götürecektir.

Ek olarak, “Planlar” sekmesine girerseniz, uygulamanın varsayılan programlarına doğrudan erişiminiz olacak, aşağıdaki gibi hedeflere odaklanmış olacaksınız. iletişimi geliştirin, yalnızlığı azaltın, korkularınızla yüzleşindiğerlerinin yanı sıra enerji ve konsantrasyon kazanın, üretkenliği ve uykuyu iyileştirin.

Daha fazla bilgi: Bir profesyonel gibi meditasyon yapmak için en iyi 8 ücretsiz uygulama

Uyku alışkanlıklarının iyileştirilmesi, içinde farklı şeyler bulacağınız belirli bir “Uyku” bölümüne sahiptir. daha iyi uyumak için aktiviteler geceleyin. Son olarak, “Bekarlar” sekmesine girerseniz, kaygı gibi kategorileri göreceksiniz, alışkanlıkları kırmak (sigarayı bırakmak için)örneğin), diğerleri arasında konsantrasyon, hayal kırıklığı, mutluluk ve motivasyon.

Hedeflerinize bağlı olarak, size yardımcı olacak meditasyon aktivitelerini öğrenmek ve uygulamak için bu bölümlerden birine girmelisiniz. Boş zamanlarınıza uyum sağlamak için farklı süreler vardır. Sen de yapabilirsin “koçun” sesini seçin seans sırasında size kim eşlik edecek.

Kısacası Balance, anın en eksiksiz meditasyon uygulamalarından biridir ve bu kadar. android için kullanılabilir. Rahatlamak, stres atmak veya geceleri daha iyi uyumak için meditasyon yapmak istiyorsanız, şimdi yapabilirsiniz. Bakiyeyi cep telefonunuza indirin.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

En iyi iOS meditasyon uygulamalarından biri olan Android’e gelen Balance girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…