En iyi AI fotoğraf restorasyon teknolojisine sahip olduğunu iddia eden ücretsiz bir web sitesi olan MyHeritage’ı denedik: bu onun “sihri”

Geçen yıl yapay zeka veya makine öğreniminden en çok yararlanan işlevlerden biri fotoğraf restorasyonu oldu. Remini gibi uygulamalardan beri kullandık. bulanık olsa bile hemen hemen her fotoğrafın kalitesini artırırbazı kilitlenme düzeltme sonuçlarıyla bizi büyüleyen AI Picture Restorer Beta’ya.

Bugün, atalar ve soy ağaçları yapma konusunda uzmanlaşmış, ancak aynı zamanda Remini teknolojisine dayalı, yani eski veya modern fotoğrafları düzeltebileceğimiz bir hizmet sunan “MyHeritage Fotoğraf Onarımı” hakkında konuşacağız. Benim durumumda, büyükbabamın Remini ile denediğim eski bir fotoğrafıyla denedim ve sonuç yine muhteşem.

MyHeritage sabitleyici bu şekilde çalışır

tamir edilmiş

Remini’den farklı olarak, MyHeritage ile fotoğrafları iyileştirmek için hiçbir şey indirmemize gerek kalmayacak, sadece web’e kaydolun, örneğin Google hesabıyla oturum açma seçeneği vardır. Bir kez yaptığımızda, işlem çok basit. Bir fotoğraf yüklenir ve sistem onu ​​birkaç saniye içinde geliştirir.

Eski taranmış fotoğraflarımızın rengi nasıl düzeltilir?

Hizmet ücretsiz ama resimlerde filigran olacak. Bunu ortadan kaldırmak istiyorsak, yıllık 59 ila 129 avroya mal olan ödeme planlarını ödemek zorunda kalacağız. Ödeme yapmazsak, Remini’de olduğu gibi hesap başına sabitlenecek sınırlı sayıda fotoğrafımız olacak.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4e/a6/b4/5ffdf5be4bd22f4f88/default-progressive-adaptive.m3u8″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/63/3f/13/5ffdf6623bef07f8cf/orijinal/los-9-en iyi-fotoğraf editörleri-for-mobiles-xataka-tv-bq.jpeg»}

Fotoğraf zaten «onarılmış»ken, MyHeritage bize görüntünün öncesini ve sonrasını görmemiz için bir karşılaştırıcı sunuyor, hem küresel olarak hem de yüzünde, onardığı şey budur. Fotoğrafı indirebilir veya sosyal ağlarda paylaşabiliriz. Ek olarak, fotoğraflar her hesabın sahip olduğu bir albümde saklanır, bu nedenle onları o anda indirmezsek kaybetmeyiz.

Xatakafoto

Xatakafoto’yu, hizmeti sınırlarına kadar götürerek ve orijinaline benzeyen bir kişi üretmekten uzak bir sonuçla test edin.

Hizmetin kalitesine gelince, Xataka Foto’daki meslektaşlarımız bunu farklı senaryolarda kapsamlı bir şekilde test ettiler ve bazı temel düzenlemeler için harika olduğu sonucuna vardılar. Remini gibi, çok karmaşık fotoğraflarda yapay zeka, yüzün fotoğrafı çekilen kişide olmayan kısımlarını icat ediyor. Hiçbirinin olmadığı yerde kaldırılamayacağı açıktır, ancak MyHeritage, bulanıklık gibi sorunları düzeltmek için harika“bu kişi yok” tarafından oluşturulan bir kadının bu görüntüsünde gördüğümüz gibi

Ekran Görüntüsü 2021 02 16 Saat 12 16 07

Orijinal fotoğraf büyük olanıdır. En üstteki, Gauss bulanıklığı uygulanmış orijinaldir ve alttaki MyHeritage tarafından düzeltilendir. Gördüğümüz gibi, sonuç gerçeğe oldukça yakın, yeni görüntüde daha fazla kontrast olmasına rağmen saçlar da görünmüyor. Hızlı çektiğimiz ve odak dışında görünen tipik fotoğraftaki yüzleri iyileştirmek kuşkusuz harika bir hizmet.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler En iyi AI fotoğraf restorasyon teknolojisine sahip olduğunu iddia eden ücretsiz bir web sitesi olan MyHeritage’ı test ettik: bu onun “sihri” aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…