En iyi 4G yönlendiriciler ve modemler: tek SIM ile kablosuz internet

Günün bir anını bile internetsiz yaşayamayanlardansanız, yapabileceğiniz en iyi şey bir tane satın almak. bu 4G yönlendiriciler ve modemler her zaman bağlı olmak. Kablolar olmadan, maksimum hızda ve sadece bir SIM karta ihtiyaç duyar.

En iyi 4G yönlendiricileri ve modemlerinin başında

Aşağıda önerdiğimiz bu 4G yönlendiriciler ve modemler, yüksek bağlantı hızlarının yanı sıra taşınabilir bir tasarıma sahip olmaları için ideal hale getiriyor. ağ erişimini kaybetmeden seyahat edin.

  • HUAWEI-E5576-320
  • TP Bağlantısı M7200
  • Huawei E8372
  • D-Link DWR-933
  • TP Bağlantısı M7350
  • D-Link DWR-932
  • NETGEAR Gece Şahini
  • TP Bağlantısı M7650

HUAWEI-E5576-320

Düşük fiyata Wi-Fi almak için en iyi cep çözümü. Cihaz tüm ağlarda tamamen açık olduğundan, verilerle iyi bir oran elde etmeniz yeterlidir. Sadece SIM kartınızı takın ve internet bağlantımızın keyfini çıkarın.

Daha fazla bilgi: HUAWEI E5576-320

TP Bağlantısı M7200

Bu taşınabilir yönlendirici, en yeni nesil 4G LTE’yi destekler, 150 Mbps’ye varan indirme hızlarına ulaşma. Kesintisiz yüksek kalitede film ve dizilerin keyfini çıkarmak ve büyük dosyaları sadece birkaç saniyede indirmek için mükemmeldir.

Daha fazla bilgi: TP-Link M7200

Huawei E8372

Bu yönlendirici tüm ağlara açıktır, böylece istediğimiz SIM kartı kullanabiliriz. Bir Wi-Fi ağı oluşturmak için kartı takın ve kartı takın. 10 farklı cihaza kadar bağlanabilir.

Daha fazla bilgi: Huawei E8372

1200 Mbps’ye varan hızlara ulaşan bu router, hem SIM, hem mini SIM hem de Nano SIM kartlarla uyumludur. 3.000 mAh pili sayesinde 5 saat özerklik sunar ve hızlı cihaz senkronizasyonu için bir WPS düğmesi.

Daha fazla bilgi: D-Link DWR-933

TP Bağlantısı M7350

Bu yönlendiricinin ana avantajı, 150 Mbps’ye varan yüksek indirme hızına ek olarak, tüm bilgileri gösteren OLED ekranı, veri hızlarının tam kontrolünü isteyenler ve limiti aşmayanlar için mükemmel. Ayrıca pil ömrünü ve bağlantı durumunu da bildirir.

Daha fazla bilgi: TP-Link M7350

D-Link tarafından üretilen bu 4G yönlendirici ile internetsiz tatillere veda etmek daha kolay. 150 Mbps’ye kadar herhangi bir 3G ve 4G operatörü ile kullanılabilir. izin verir 10 cihazın eşzamanlı bağlantısı, hızlı senkronizasyon için bir WPS düğmesi ile. 2.000 mAh pili yaklaşık 5 saat sürekli kullanım sağlar.

Daha fazla bilgi: Cudy LT500

NETGEAR Gece Şahini

En gelişmiş taşınabilir 4G yönlendiricilerden biri, bu NETGEAR Nighthawk’tır. 1 Gbps’ye kadar indirme hızları. Bu cihazla kendi güvenli ve özel kablosuz ağınızı oluşturabilir ve aşağıdakilerin bağlanmasına izin verebilirsiniz. aynı anda 20 cihaza kadar.

Herhangi bir 3G veya 4G operatörünün SIM kartıyla çalışır ve bir LCD ekran bağlı cihazların sayısı veya o ana kadar kullanılan mobil veriler gibi verilerin görüntülendiği yer. 5040 mAh şarj edilebilir pili, bütün bir kullanım günü sürer.

Daha fazla bilgi: NETGEAR Gece Şahini

TP Bağlantısı M7650

Birinci sınıf, indirme hızlarını destekleyen TP-Link M7650 yönlendiricidir. 600Mbps’ye kadar. Bu modelin öne çıkan özelliği, bağlanabilmesidir. 32 cihaza kadar ömrünü uzatan cömert bir pile sahip olmanın yanı sıra aynı anda yaklaşık 15 saat kullanım.

Daha fazla bilgi: TP-Link M7650

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş En iyi 4G yönlendiriciler ve modemler: yalnızca SIM’li kablosuz internet ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…