En eksiksiz Google uygulama tarayıcısı: “yüksek sesle okuyun” ve çevirmen gelir

Google, Chrome Özel Sekmeler tarayıcısının gerisinde kaldı ve uzun süredir daha fazla seçenekle kendi tarayıcısını dahil etmek için çalışıyor. Daha dün size bir hareketle ilgili makaleler göstermeye çalıştığını gördük ve şimdi ek seçenekler geliyor: sesli oku ve tercüme et.

Her iki seçenek de şu anda tarayıcının kendisinde test ediliyor ve bu da test aşamasında. Google uygulamanızın Chrome Özel Sekmeleri mi yoksa yeni özel tarayıcı mı kullandığını anlamanın yolu, gezinme düğmeleri aşağıdadır veya yukarı. Aşağıdaysa, yeni tarayıcıdır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2c/35/45/601d78053bef0784c8/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/2e/67/e6/601d787a3bef078502/original/10-google-applications-that-could-have-triumphed-1080p.jpeg»}

Google uygulamasında sesli oku

Google, bir süredir, arama yaptığınızda veya Discover’dan bir makale açarken kullanılan entegre tarayıcıyı kendi uygulamasında geliştiriyor. geleneksel olarak kullanılan Chrome Özel Sekmelerigörünüşe göre sınırlı işlevsellik, şirketin daha fazla seçeneğe sahip kendi sürümünü seçmesine neden oldu.

Google Asistan ile mesajlar nasıl okunur ve yanıtlanır

Bu seçenekler azar azar ve önce bir test olarak Google uygulamasına geliyor ve altta gösterilen yeni seçenekler menüsüne entegre ediliyor. Buna karşılık, Chrome Özel Sekmesi neredeyse hiç ek seçeneğe sahip değildir. Bu menüde artık Sesli okuek olarak Çevirmekbu seçenek zaten Chrome Özel Sekmelerinde görünmüş olsa da.

navigasyon

Düğmeye bastıktan sonra, Google Asistan okuma modu açılır. Pratikte bu, Google Chrome’da web’i açmak ve Asistan’dan komutu kullanarak onu okumasını istemekle aynıdır. Tamam Google, okubu komut Google uygulamasındaki yerleşik tarayıcıda çalışmasa da.

Bu yeni seçeneklerle, Google uygulamasından ayrılmak için bir neden daha azaldı ve bağlantıyı tam bir tarayıcıda açın; bu, Google’ın en son güncellemelerle gittiği yol gibi görünüyor.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler En eksiksiz Google uygulama tarayıcısı: “yüksek sesle okuyun” ve çevirmen gelir aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…