EMUI 11.1, sızıntılara göre katmanın son sürümü olacak: Mart ayında ve HarmonyOS çekirdeği ile gelecek

Huawei’nin ve akıllı telefonlarının geleceği, yazılımdan tamamen bağımsızlığını güçlendirmek için şekillenmeye devam ediyor: HarmonyOS’un markanın telefonlarına ulaşma olasılığı ile, EMUI’nin bir sonraki sürümü geliştirilecek olan son sürüm olacak. Söylentiler, muhtemelen Huawei P50 ile birlikte Mart ayında EMUI 11.1’e işaret ediyor.

ABD vetosu, temel elektronik bileşenlere erişimin sınırlandırılması nedeniyle akıllı telefon satışlarında kayda değer bir düşüşle birlikte Huawei’ye zarar vermiş olsa da, bu, markanın o zamandan beri savaşmayı bıraktığı anlamına gelmiyor. işinin büyük bir bölümünü yazılıma yönlendiriyor. Bu bükülmenin temel ayağı, hem akıllı telefonları hem de bağlı nesneleri hedefleyen bir yazılım olan HarmonyOS’tur (Çin’de Hongmeng OS). Ve bir kurban olacak: EMUI.

EMUI 11.1, HarmonyOS çekirdeğini zaten içerecekti

Harmonyolar20

Huawei, HarmonyOS’un beta sürümünü Çin’de sundu ve şu anda testi o ülkeyle sınırlı. En son cep telefonlarına dağıtılma vaadi altında, son zamanlarda bununla ilgili tartışmalar vardı. Huawei ve Android işletim sistemi arasındaki benzerlik: HarmonyOS beta, Android AOSP’nin üzerine inşa edilmiştir. Huawei, kararlı sürümün tamamen Huawei yazılımı üzerinde geliştirilmesini sağlayarak bunu onayladı; EMUI 11.1 ile atılabilecek ilk adımla.

EMUI 11: Huawei cep telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için 44 numara, ipucu ve işlev

Marka, piyasaya sunduğu her ‘premium’ cep telefonuyla EMUI’yi geliştirmeye alışkın. Böyle, EMUI 11.1, Huawei P50’nin standart olarak başlayacağı yazılım olacaktır.Mart 2021’de ışığı görmesi gereken cep telefonları. Tasarım ve işlevlerdeki yeniliklerin yanı sıra, Weibo’daki bir sızıntı, EMUI 11.1’in o zamandan beri katmanın son sürümü olmasını sağlıyor. Huawei tüm çabalarını HarmonyOS’a odaklayacak.

Yukarıda bahsedilen EMUI 11.1, Mart ayında lansmanı işaretleyecekti. İşin komik yanı, sızıntılara göre bunun bir geçiş görevi görmesi. EMUI 11.1, HarmonyOS çekirdeğini içerir, Huawei’nin kendi donanım yazılımının sonraki güncellemesini kolaylaştıracak bir adım. Bu çekirdeğin Android’de olduğu gibi Linux’a dayalı olup olmayacağı henüz belli değil.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/75/96/93/601a9cf54bd22f623c/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// img.youtube.com/vi/jHENiQ_ZCyk/maxresdefault.jpg»}

Şu anda EMUI 11.1’in resmi lansmanını görmek için beklememiz gerekecek ve Huawei P50 dışında hangi cep telefonlarına gelecek?, standart olarak başlayacağı telefonlar. HarmonyOS’un nihayet Android’den farklı olup olmadığını ve %100 Huawei’nin kendi geliştirmesi olup olmadığını da göreceğiz.

üzerinden | Huawei Çekirdek

– Haberler EMUI 11.1, sızıntılara göre katmanın son sürümü olacak: Mart ayında ve HarmonyOS çekirdeği ile gelecek aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…