Elma hayranı? 130 € indirimli MacBook Air alın

Apple ürünlerinin hayranıysanız ve bir dizüstü bilgisayar satın almayı düşünüyorsanız, o zaman kesinlikle şu anda Amazon’da mevcut olan teklifle ilgileneceksiniz. Macbook Air. Şüphesiz tasarımı, muazzam performansı ve mükemmel kalitesi nedeniyle en çok aranan cihazlardan biri, artık ilginç bir indirimle satın alabileceğimiz bir dizüstü bilgisayar.

Söz konusu model, MacBook Air 13,3 inç Apple’ın M1 işlemcisinden güç alıyor ve ne kadar iyi performans sunduğunu kanıtlıyor. Gümüş alüminyum kaplama ve sadece görerek kazanmamızı sağlayan çekici bir tasarım sunan, şirketin geçen yılki 2020 kataloğundan bir model.

Harika tasarım ve harika performans

Aksi nasıl olabilir ki, bu kasanın altında her türlü görevi tam hız ve akıcılıkla gerçekleştirmemizi sağlayan güçlü bir donanıma sahiptir. Spesifik olarak, tarafından tahrik edilir elma m1 çipCupertino’dan büyük güç sahipleri tarafından geliştirilen ve bir hafızanın eşlik ettiği sekiz çekirdekli bir işlemci 8 GB RAM.

Depolama bölümünde, bu Apple dizüstü bilgisayarında bir katı hal sürücüsü veya 256 GB SSDtüm dosyalarımızı kaydetmek için fazlasıyla yeterli alan ve aynı zamanda yüksek bir okuma, yazma ve aktarma hızına sahip olması, harika performansını daha da artırıyor.

MacBook Air dizüstü bilgisayar ön

Bu MacBook Air’in ekranı retina ve yüksek düzeyde ayrıntıyla geniş bir renk gamı ​​sunma yeteneğine sahiptir. Ayrıca, dahili gelişmiş görüntü sinyali işleme özelliğine sahip ünlü FaceTime HD kameraya sahiptir ve bu da onu yüksek kaliteli ve keskin görüntülü aramalar yapmak için ideal bir dizüstü bilgisayar haline getirir.

Fansız tasarlanmış ancak harika bir bilgisayardır. ısıl verim, her türlü aşırı ısınmayı önler ve çok sessiz bir çalışma sunar. Elbette tüm bu donanımları yönetecek işletim sistemi macOS’tan başkası değil.

Ancak laptop alırken önemli bir detay daha varsa o da özerkliğidir. Bu vesileyle, sunulan MacBook Air, kullanımına izin veren bir modeldir. tek şarjla 18 saate kadarböylece onu şarj etme endişesi duymadan bütün bir iş günü boyunca kullanabiliriz.

Amazon’da MacBook Air için indirim

Bu modeli Amazon’da bulduğumuz tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1.129 Euro ama neyse ki artık %12 indirimle satın almak mümkün. Bu, teklif sona ermeden önce sipariş verirsek, yukarıda belirtilen konfigürasyona sahip bu 13,3 inç MacBook Air’i satın alarak 130 Euro tasarruf edebileceğimiz anlamına geliyor.

MacBook Air'in Yan Tarafı

Bu nedenle, bu Apple ekibi için ödenecek nihai fiyat 999 Euro’dur. Sipariş anında veya 4 taksit halinde ödeyebileceğimiz tutar %0 faizle 249,75 Euro. Teslimat için son tarih, Amazon Prime müşterileri için bir gün, diğerleri için iki gündür. Her durumda, eve götürmemiz için başka bir şey ödememize gerek yok.

Giriş Apple hayranı? İndirimli bir MacBook Air alın 130 €, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…